Skocz do zawartości
Pixelik

X700 Czy 6600 ? Na Pcie

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze NV nie jest moim faworytem to wzialbym x700 :D

a tak patrzac po potokach i taktowaniach to tez bym wzial x700

 

zeby nie wyszlo ze jestem stronniczy (co mozna by odczuc po pierwszej linijce) to dodam tyle ze za jakis czas zachodni wiatr moze mi przywiac gf6800le i bede sie cieszyl (bo w cenie allegrowego r9800pro :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja za ok. 450 kupilem 6600 na DDR3 :)

wydajnosc juz na starcie wyzsza od zwyklego 6600 bo ma 400/900 po oc ma 570/1270

i w tym przypadku akurat X700 jest mniej wydajny ;)

1625878[/snapback]

a gdzie kupiles ta karta..ja tam tez zawsze wolalem nvidie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co takiego cudownego ma nvidia?

radeony sie tak nie grzeja, sa wydajne, maja zdecydowanie lepsze sterowniki i inny soft do sterow, lepsze wyjscie tv

1631646[/snapback]

Z reguły lepszą wydajność.

 

x700 to dość dobra karta, powinno to być sporo szybsze od 6600. Jeśli się obie podkręci, to trochę szybsze. Jednak mając możliwość kupienia NV43 z pamięciami GDDR3 w dobrej cenie, nie kupiłbym x700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne pytanie - potrzebuje kupić grafike - jedną na AGP i jedna na PCI-E. Cena ~600PLN.. X800GT i zrobić moda ?? X700Pro ?? a może jakaś nV ?? Nie licząc tego moda na X800GT żadnej z kart nie chciałbym kręcić.

 

EDIT :

 

Jeśli chodzi o szyne AGP to ASUS V9999 GF6800LE z gwarancja na @12/6 za 650 PLN dobre toto ??

 

Czy właściwie każdy ASUS 6800LE jakiego kupie [ bo wolałbym na fakture gdzie indziej ] tak sie odblokowuje ?

Edytowane przez qhash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...