Skocz do zawartości
wojo113

Proszę O Pomoc Wymiana Procesora I Płyty

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość wymiany proca AMD Athlon 64 3200+ (Socket 939) Venice i płyty głównej Asus A8N-SLI nForce4 SLI na coś lepszego i tylko nie wiem na co zamienić . Przy zwrocie tych podzespołów dostanę około

1283 zł mogę jeszcze coś dorzucić , proszę o podpowiedź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie działa , a kupiłem kompa w sklepie w którym mogę wymienić każdy podzespół w ciągu 3 miesięcy , a jak oddam do serwisu to będę czekał 14 dni roboczych albo dłużej jak z kartą graficzną 21 dni jak się zepsuła . Mam taki problem niby wszystko chodzi , słychać jak windows startuję „piękny” dźwięk, a obraz się nie wyświetla, sprawdzałem monitor jest dobry , kartę mi wymienili na MSI 7800gtx – dalej coś nie działa , a siora chce mi zabrać swojego kompa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie działa , a kupiłem kompa w sklepie w którym mogę wymienić każdy podzespół w ciągu 3 miesięcy , a jak oddam do serwisu to będę czekał 14 dni roboczych albo dłużej jak z kartą graficzną 21 dni jak się zepsuła . Mam taki problem niby wszystko chodzi , słychać jak windows startuję „piękny” dźwięk, a obraz się nie wyświetla, sprawdzałem monitor jest dobry , kartę mi wymienili na MSI 7800gtx – dalej coś nie działa , a siora chce mi zabrać swojego kompa .

1624988[/snapback]

 

Jak chcesz cos koniecznie wymienić w tym IHMO "słabiutkim kompie" ;P to wymień płyte na DFI na nf 4 z sli. Podobno jest całkiem całkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie podłączone prawidłowo, resetowałem bios myślę, że coś jest nie tak z płytą , był z nią problem od samego początku . Wcześniej jak miałem grafę 6800 to obraz wyświetlał się i po kilku sekundach zatrzymywał się a dźwięk ten z uruchamiania windy było słychać a obraz stał .

Edytowane przez wojo113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie wyglada to na płyte ale jak ja zmieniac to tylko na DFI :D

Chociaz przy takiej konfiguracji to ten chef moze troche siadac na lini 12v ma mocne obciazenie ten 7800GTX ciagnie a i procesor bierze nie malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz dawał radę w tej samej konfiguracji tylko z grafą 6800 gt , zastanawiam się nad jednym przed oddaniem karty do wymiany obraz wyświetlał się przez kilka sekund a później się zatrzymywał , a na 7800 gtx nie wyświetla się całkiem . Zauważyłem , że przy włączeniu kompa z 7800 wentylator w tej karcie startuje po 2 , 3 sekundach , jaki powinien być zasilacz do takiej konfiguracji .

Edytowane przez wojo113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiej konfiguracji zainwestowabym w tego Tagana 420W, ale zanim to zrobisz sprawdz miernikiem napiecia dla pewnosci czy to zasilka.

Chef zy nie jest moze wytrzymuje a plyta jakas wadliwa co jest tez b.prawdopodne takze jak mozesz najpierw miernikiem napiecia zwaszcza 12v a jak bedzie w normie to pedz wymieniac plyte na DFI ;) a co do miernika znajdziesz fo w marekecie za grosze ;) a przyda sie na przyszlosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...