Skocz do zawartości
Greebqu

Dsl 4mbit Od Tpsa

Rekomendowane odpowiedzi

ktos czytal regulamin? cos tam pisza ze promocja jest do konca grudnia i w jej ramach przyznaja ulge miedyz zwyklymi cenami a tymi promocyjnymi i nie wiadomo czy czasem sie od nowego roku ulga nie konczy. swoja droga piekna promocja. tak zroibli zeby tym co juz dsla maja nic wiecej nie dac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos czytal regulamin? cos tam pisza ze promocja jest do konca grudnia i w jej ramach przyznaja ulge miedyz zwyklymi cenami a tymi promocyjnymi i nie wiadomo czy czasem sie od nowego roku ulga nie konczy. swoja droga piekna promocja. tak zroibli zeby tym co juz dsla maja nic wiecej nie dac.

1628145[/snapback]

jak to telekomuna. i dlatego ja sie do przyszlego roku z DSLem wstrzymam. wam tez radze- pewnie po nowym roku beda kolejne obnizki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Złożyłem zamowienie na DSL-a jakies 9 dni temu mieli do mnie panowie przyjechać w PN oczywiście nie było potem powiedzieli że mają być w środe a teraz mają być w pt. zobaczymy...

 

2. Złożylem już zamówienie [ale jeszcze nie ma podpisanej rzadnej umowy] to wtedy był DSL 2 mbit/s był za 303,78 zł a teraz 280 zł to jakby co to będe płacił te 280 zł ?

 

Przykładowo jak mi założą wersje 2 mbit/s np w pt to potem jak wygląda sprawa migracji na 4 mbit/s ?

 

...gdzieś przeczytałem:

 

Można bez problemu migrowac na 4mbity jak sie ma podpisana umowa tp 24.

Czyli jakbym chciał zmigorwac na 4 mbit/s to nie ponosze rzadnych dodatkowych kosztów tylko zwiększa mi się abonament ?

 

Co do umowy to będe ją podpisywał na 24 miechy... i Tutaj kolejnt pytanko dotyczące też migracji.

 

Jak zmigruje z 2 mbit/s na 4 to wtedy jakby będe miał umowe od początku i będe musiał mieć lącze 4 mbit/s prez 24 miesiące czy czas umowy trwa od założenia DSL-a ?

 

(Przykładowo będe miał 2 mbit/s przez 3 miechy potem zmigruje na 4 mbit/s to umowa będzie trwała 24 miechy od założenie wogóle DSL czy od migracji na 4 mbit/s ?)

 

pozdro

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wynika z regulaminu to właśnie cały wałek jest w podpisaniu umowy na 24 miesiące ... ja teraz mam na czas nieokreśleny i jest to dużoooo wygodniejsze niż potem pluć sobie w brodę przy kolejnych obniżkach .. Dlatego wstrzymamy na razie konie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmigruje z 2 mbit/s na 4 to wtedy jakby będe miał umowe od początku i będe musiał mieć lącze 4 mbit/s prez 24 miesiące czy czas umowy trwa od założenia DSL-a ?

 

(Przykładowo będe miał 2 mbit/s przez 3 miechy potem zmigruje na 4 mbit/s to umowa będzie trwała 24 miechy od założenie wogóle DSL czy od migracji na 4 mbit/s ?)

 

pozdro

1628184[/snapback]

 

Wszystkiego się dowiesz dzwoniąc na infolinie DSLa 0-800-120-811 bo panie w Telepunktach to mają siano w głowach a nie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz... tutaj mozesz sobie wziac 4/512 i podzielic na 5-6 uzytkownikow. koszt bedziesz mial te 70zl/miech a lacze 4MBit... do tego sluzy DSL :razz:

1625293[/snapback]

 

DSL to lacze synchroniczne, wiec nie rozumiem czemu tu jest 4Mbit/512Kbps? To cos co oni wciskaja to raczej zwykle lacze asynchroniczne ADSL, a kosztuje wiecej niz neostrada 6144 (jedyny plus to brak limitow, chociaz na 5-6 normalnych uzytkownikow w zupelnosci wystarczy 50GB limitu opcji 6144)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

DSL to lacze synchroniczne, wiec nie rozumiem czemu tu jest 4Mbit/512Kbps? To cos co oni wciskaja to raczej zwykle lacze asynchroniczne ADSL, a kosztuje wiecej niz neostrada 6144 (jedyny plus to brak limitow, chociaz na 5-6 normalnych uzytkownikow w zupelnosci wystarczy 50GB limitu opcji 6144)

1628487[/snapback]

50/5=10GB na łba :)

 

tyle to mi pewne jazzowe radio zapycha pasma w niecały tydzień, przy bitrate 128kb :)

 

jak jade na swoim łączu, bo na 128 Neo tym co tutaj jest u moich rodziców to nawet posluchac za bardzo nie można !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem ze na "normalnych" uzytkownikow, nie chodzilo mi o osoby, ktore chca zapuscic emula na miesiac, ciagnac wszystko z torrentow albo o kims kto slucha na okraglo radia z netu (ja nie przepadam za sluchaniem radia z netu, choc przy laczu 100Mbit moge sobie pozwolic na najlepsza jakosc oferowana przez stacje)

 

jesli siec nie bedzie sie skladala z samych pijawek, a z ludzi rozsadnie korzystajacych z netu to ta opcja powinna w zupelnosci wystarczyc na kilka osob i jest atrakcyjna cenowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co nas obchodzą, że macie zamówienie na 2mibty. To jest temat o 4 !!!

 

 

Gdzie jest moder !

 

 

Zamówilem 4, teraz siedziałem na 2. Tylko czy modem Slipstream 5100, to pociągnie ? Czy czasem nie trzeba czegoś nowszego ?

 

 

I kto już ma tą czwórkę, zapuszczaliście testy prędkości, są takie strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slump wez sie czlowieku zastanow nad tym co piszesz, bo piszesz bzdury. Zajrzyj do slownika i sprawdz znaczenie tych dwoch slow.

1628632[/snapback]

skoro wiesz ze tam powinno byc symetryczne a nie synchroniczne, to powinenes wiedziec, ze to nie bzdury;

 

odpocznij troche od tego kompa bo za nerwowy jestes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro wiesz ze tam powinno byc symetryczne a nie synchroniczne, to powinenes wiedziec, ze to nie bzdury;

 

odpocznij troche od tego kompa bo za nerwowy jestes

1628760[/snapback]

loo matko.. a czy pisza ze sprzedaja ADSL czy SDSL? no i czy to jest synchro czy symetrycznie ;) ?..

 

MSPANC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co nas obchodzą, że macie zamówienie na 2mibty. To jest temat o 4 !!!

Gdzie jest moder !

A co Pan taki nerwowy? Wprowadzenie 4Mbit DSLa łączy się ściśle z promocją na pozostałe szybkości, jaki sens zakładać kolejny topic o tym samym? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam 4mbity od tepsy...Przjscie mam z 2 na 4 :) i bede płacił miesięcznie 550 zł...Jesli ktoś posiada np 2 mbity i chce mieć 4 w cenie (3xx zł cos tam) to musi zerwac dotychczasową umowe i podpisac nową , płacąc aktywacie coś okolo 200 zł. Oczywiscie umowa na 24 miechy :)

Edytowane przez OLAF_SKARPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś posiada umowe na 24 miesiące na usługe internet dsl 1000 (ale nie tą nową tp 24) to przejście na usługe dsl 2000 w ofercie tp 24 kosztuje 500 zł ( jest to koszt różnicy ceny instalacji ) według lini tp biznes 9330. Jest to o tyle opłacalne gdyż abonament w ofercie tp 24 na usługe internet dsl 2000 (24miesiące) wynosi 279zł namtomiast w starszej opcji to cena 425zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś posiada umowe na 24 miesiące na usługe internet dsl 1000 (ale nie tą nową tp 24) to przejście na usługe dsl 2000 w ofercie tp 24 kosztuje 500 zł ( jest to koszt różnicy ceny instalacji )

1637121[/snapback]

Tak, tylko koszt roznicy instalacji czego? Przeciez klient ma juz caly sprzet u siebie i jedyne co jest potrzebne do uruchomienia wyzszego pakietu to ruch ze strony TP. Dziwi mnie w takim razie fakt, ze za przejscie na wyzsza predkosc (fakt, ze w nowej "promocji") musze im jeszcze doplacic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko koszt roznicy instalacji czego? Przeciez klient ma juz caly sprzet u siebie i jedyne co jest potrzebne do uruchomienia wyzszego pakietu to ruch ze strony TP. Dziwi mnie w takim razie fakt, ze za przejscie na wyzsza predkosc (fakt, ze w nowej "promocji") musze im jeszcze doplacic.

1637708[/snapback]

Biorąc Dsl-a na 24 miesiace była obniżana opłata instalacyjna z ok.800-900zł do 300zł.Teraz zmieniajac oferte na tp 24 w dslu musisz zaplacic własnię to różnice opłaty instalacyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos czytal regulamin? cos tam pisza ze promocja jest do konca grudnia i w jej ramach przyznaja ulge miedyz zwyklymi cenami a tymi promocyjnymi i nie wiadomo czy czasem sie od nowego roku ulga nie konczy. swoja droga piekna promocja. tak zroibli zeby tym co juz dsla maja nic wiecej nie dac.

1628145[/snapback]

No właśnie jak to jest w koncu?

Czy jak podpisze umowe na 24 miechy to bede placil przez te 24 360zł czy tylko do konca roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...