Skocz do zawartości
miki_21

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie cale forum mnie zbrechta ale co tam :P otóż chce sie zapytac jak zainstalowac neta ? ta czynnosc stoi mi na przeszkodzie przed sformatowaniem dysków. jestem w sieci osiedlowej,mam DSL'a,a po formacie zainstaluje windows 98. chyba wiecej szczegolow nie trzeba. z góry dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja instaluje u siebie neta tak, że wchodze w IE, ładuje sie jakiś tam kreatorek, wszystko tam ustawiam (ble ble ble) i net jest :)

 

Ewentualnie jeśli masz jakieś stery od sieciówki to zainstaluj.

 

A no i zmień nazwe tematu na regulaminową.

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje miejsca sieciowe-Wyświetl Połączenia sieciowe-Pokaże ci połączenie klikasz prawym i właściwości i masz Protokół Internetowy TCP/IP spisz sobie wszystko co tam masz nr IP serwer DNS itd spisz na kartce,no chyba że tam nic niebędzie i będzie tylko zaznaczona opcja że wszystko ustala się automatycznie to nic niekombinuj.Jeżeli sieć osiedlowa to napewno macie nazwe sieci choć niekoniecznie ale na wszelki wypadek.Panel sterowania-system-nazwa komputera-i tam będzie wpisana nazwa grupy roboczej.Przeinstalujesz system włazisz na połączenia sieciowe wpisujesz IP DNS,itd.Lub zaznaczasz na automatyczne ustawienia później system i wpisujesz nazwe grupy roboczej i po sprawie net powinen śmigać.Myśle że dobrze to wytłumaczyłem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...