Skocz do zawartości
Prog

Xmms

Rekomendowane odpowiedzi

checking for GLIB - version >= 1.2.2...*** 'glib-config --version' returned 1.2.8, but GLIB (1.2.10)*** was found! If glib-config was correct, then it is best*** to remove the old version of GLIB. You may also be able to fix the error*** by modifying your LD_LIBRARY_PATH enviroment variable, or by editing*** /etc/ld.so.conf. Make sure you have run ldconfig if that is*** required on your system.*** If glib-config was wrong, set the environment variable GLIB_CONFIG*** to point to the correct copy of glib-config, and remove the file config.cache*** before re-running configurenoconfigure: error: *** GLIB >= 1.2.2 not installed - please install first ***

Podczas instalacji XMMS'a takie coś mi wyskakuje, jak to przejść? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

configure: error: *** GLIB >= 1.2.2 not installed - please install first ***

Ja rozumiem, że poziom angielskiego nie musi być wybitny, ale chyba dostałeś KONKRETNĄ odpowiedź czego nie ma. Ludzie - myślcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wyżej pisze, że mam 1.2.8, jak widać. A to nie jest taki łatwy problem, jak wam się wydaje. A z angelskim to naprawdę żal mi takich komentarzy.

Edytowane przez Prog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

checking for GLIB - version >= 1.2.2...*** 'glib-config --version' returned 1.2.8, but GLIB (1.2.10)

[snapback]1630266[/snapback]

jak widzisz --version gliba zwrocilo 1.2.8, ale system twierdzi ze masz 1.2.10

...think..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...