Skocz do zawartości
Sabo^

Którą Karte Graficzną Do Mojego Pc ?

Rekomendowane odpowiedzi

Sabo^ powiedz mi jak Ty to robisz. Wszystkim naokolo doradzasz co maja kupic a sam sie pytasz o takie glupoty.

1630669[/snapback]

nieznam sie na takich starych kartach wiec pytam moze ktos je mial i zna ich plusy i minusy a czemu ja doradzam hmm moj stary ma nowego kompa dziadek i wiekszosc kumpli wiec mniej wiecej sie orientuje w tych sprawach

 

i czy to są głupoty? te karty są chyba podobne wydajnosciowo ale chce poznać opinie tych ktorzy je mają/mieli

Edytowane przez Sabo^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest GF3 Ti200

Wiec proponuje jeszcze raz rzucic okiem na tabelke.

 

9000pro obsluguje dx8.1

ti200/ti500/ti4200 obsluguje dx8.0 (brak PS1.4)

 

Wiec jaki jest wybor?

1630801[/snapback]

 

Jestes pewien ze to jest ti 200 ? przeciez pisze ze to pelny gf3 no i to super sprzedawca :P wiec co jesli to ti200 to napewno brać radka ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz na to

1631003[/snapback]

kurde ja na takim czymś sie nie znam ( no niby widze ze jest wyzej ale ...) A więc co radzicie : WYDAJNOŚĆ czy NOWSZY DX ???

(ja w tej chwili jestem za radkiem )

Edytowane przez Sabo^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest GF3 Ti200

Wiec proponuje jeszcze raz rzucic okiem na tabelke.

 

9000pro obsluguje dx8.1

ti200/ti500/ti4200 obsluguje dx8.0 (brak PS1.4)

 

Wiec jaki jest wybor?

1630801[/snapback]

tylko male ale cala rodzina 3ti to dx 8.0

ti4200 to juz 8.1

jak ktos Hl2 odpalał, w rróżnych DX, to różnicy miedzy dx 8.1 a 8.0 nie widzialem!

screeny na necie sa poszukajcie....no jedynie dema technologiczne ATI pokazywaly duza roznice miedzy ps 1.1 a ps 1.4 rotfl...

Imho bralbym tego 3ti, na pewno będzie szybszy ten radek ma architekture 4(1) a Geforce 4(2). I serio na tych kartach na max grać nie będziesz i tak więć rożnicy nie będzie w wyglądzie jedynie wydajność na korzyść g3

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...