Skocz do zawartości
max114

Mam Mały Problem Z Kompem :(

Rekomendowane odpowiedzi

Problem wyglada nastepujaco: poszedlem dzis do kumpla z dyskiem. Pod plyte ma on podlaczone dwa dyski twarde, cd-rom i nagryware cd. Z braku miejsca podlaczyl moj dysk zamiast cd-roma. Do tego miejsca wszystko bylo OK. Naciskamy POWER i nic sie nie dzieje :? . Po wlaczeniu POWERa swieci sie tylko dioda na plycie, nic ponadto. W chwile pozniej poczulismy w pokoju narastajacy smrod, cos sie palilo :cry: . Po powrocie do domu, w stanie przedzawalowym podlaczylem dysk do swojego kompa i o dziwo nic sie nie stalo :lol2: . Teraz moje pytanie: Co i dlaczego moglo sie sfajczyc u mojego kumpla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To chyba nie odpowiedni dzial...

 

Co do pytania to moze zasilacz?

Moze ma jakiegos Codgenika 300W? ;]

 

Musicie po kolei sprawdzic kazdy element w kompie kumpla.. A jesli cos smierdzialo to wąchac co smierdzi i bedzie wiedziec.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest tak cisno ze wywachalismy tylko mniej wiecej gdzie: moze to byc zasilacz albo procek, cos w tym miejscu

Ale zostaje pytanie dlaczego :|

A co do działu to po prostu nie wiedzialem gdzie to dalem tu.

Edytowane przez max114

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 nie ten dział 2 Zapewne zasilacz ;] codegen/tracer itd 3 jak zasilacz to mogło też coś pójść.

1635554[/snapback]

 

co chcecie od tych tracerow czy to az taki shit:> moje napiecia mierzone pod obciazeniem a mam tracera 11,94 11,89 3,37 5,07 czy to taka tragedia???przy sempronie 2800+ 2 dyskach 2napedach 4 wentylach 2x256 ramu karta dzwiekowa i to chyba wszytsko a grafa 5500 gf mysle ze jak na taki konfig to ten tracer sobie radzie calkiem niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...