Skocz do zawartości
djjaku

Instrukcja Otrzymania Biletu Na Stinga Za 1,22 Pln

Rekomendowane odpowiedzi

1. Ściągamy ftp://ftp.atomtime.com/atpro31d.exe

2. Instalujemy, odpalamy i dajemy Synch

3. Punktualnie o 24:00:00 wysylamy sms o tresci STING na nr. 71501

4. Szukamy osoby ktora z nami pojedzie (podwójne zaproszenia)

 

Gdyby ktos pomyslal ze to jakis moj prywatny numer i chce sobie kasy nabic, proszszsz: http://orange.pl/sting.html

 

a teraz dziekujcie :P ja wygralem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

ameryke odkryles! nie wiem co to za pomysl zeby wrzucac to na forum... pozniej to bedzie tak wygladlo jak z innymi promocjami w Polsce :?

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświecę Was ;].

Po a) od dziś są inne zasady (http://orange.pl/sting.html).

Po B) opóźnienie między wysłaniem a dojściem SMS'a to ~ 5s które trzeba uwzględnić. Trzeba wysłać SMS'a ~ 5s przed czasem.

 

Metodę sprawdziłem trzykrotnie, za każdym razem zadziałała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lipa zegarek w kompie jest do [gluteus maximus] :> wczoraj zsynchronizowalem z atom time a dzis moj jest 3 sekundy do przodu. a zegarek certiny (reczna synchornizacja) dziala idealnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja ! Wygralem! kocham was :* :D

Dalem send dokladnie jak wskakiwala 18:59:55. Raptort o dostarczeniu przyszedl na 18:59 i za chwile sms ze otrzymalem zaproszenie.

 

update

no i moja radosc moze okazac sie plonna, bowiem w regulaminie pisza o dowodze tozsamosci - telefon jest na babcie, ktorej nie ma teraz (szpital) - pytanie za 100pkt. wydadza mi bilety ? Ktos probowal ?

Edytowane przez |Falcon|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|Falcon|

Dadzą Ci. Przyjdź z telefonem z którego wysłałeś SMS'a i ze swoim dowodem tożsamości. Ja dziś odbierałem i nie miałem żadnego dokumentu przy sobie, a że byłem z kolegą który miał dokumenty to miła pani powiedziała, że kolega może odebrać na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Wygrałem dwa podójne zaproszenia wysyłając w sumie trzy sms'y (jeden nie wygral)! Czyli zaplacilem za te bilety 3,66 PLN -> 92 grosze za bilet. :D

 

Raz wyslalem 5 sekund przed pelna godzina, potwierdzenie doszlo dokladnie o pelnej, ale nie wygralem. Nastepnie przez przypadek (wcisnelo mi sie) wyslalem 10 sekund przed pelna, potwierdzenie przyszlo za dwie i... wygralem. :D

 

Trzeci sms poszedl jakies 6 sekund przed i tez wygral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, ale:

 

Dzięki wielkie! Wygrałem dwa podójne zaproszenia wysyłając w sumie trzy sms'y (jeden nie wygral)!

trzy razy pod rzad udalo mi sie zalapac na bilety !

Jak jest jakas metoda, to niech ktos da znac (jak nie tu, to PM), bo jeszcze jedno (niekoniecznie podwojne) by mi sie bardzo przydalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...