Skocz do zawartości
PawelDK

Pinnacle Pctv 50i

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/uk/P...a)/PCTV+50i.htm

 

Jestem posiadaczem tego tunera i mam z nim problem. po podlaczeniu go do gniazdka antenowego nie znajduje mi wszystkich programow. na tv nie ma zadnych problemow. po zmianie regionu z polski na niemcy znalazlo mi kilka dodatkowych prgramow ale nie ma w nich dzwieku. jak to naprawic ? czy jest moze jakis lepszy program do tunera tv od firmowego ?? zalezy mi by odbieralo jak najwiecej programow i bym mogl zgrywac je w dobrej jakosci. czy to w jakim formacie zgrywa jest uzaleznione od sprzetu czy oprogramowania ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne systemy nadawania (PAL D/K, PAL B/G itd.) więc musisz się tym pobawić. Jeśli chcesz mieć wyższą jakość obrazu i bezstratny zapis (to co zapisane w studio) na dysk w już skompresowanym formacie MPEG2 to radzę kupić kartę DVB-T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać, jest tam źle zaprogramowana, wielkość pasma dla wybranego Kraju, stąd nie znajduje innych kanałów.Jeśli jest tam opcja skanowania dla całej częstotliwośći, to ja zaznacza.Jeśli chodzi o dźwięk, to musisz, sam zmieniach schemat dźwięku (mono, sterer,nicam,a2)

innym wyjściem jest program dScaler

Jeśli chcesz mieć wyższą jakość obrazu i bezstratny zapis (to co zapisane w studio) na dysk w już skompresowanym formacie MPEG2 to radzę kupić kartę DVB-T.

pytanie było o tuner TV :/. Dvb T, jest w polsce w początkowej fazie rozwoju, i jest odbirany w kilku miejscach, kanałów też jest mało, więc przechodzenie na ten standard, jest na razie niezbyt interesujace.

Edytowane przez andrewthx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać, jest tam źle zaprogramowana, wielkość pasma dla wybranego Kraju, stąd nie znajduje innych kanałów.Jeśli jest tam opcja  skanowania dla całej częstotliwośći, to ja zaznacza.Jeśli chodzi o dźwięk, to musisz, sam zmieniach schemat dźwięku (mono, sterer,nicam,a2)

innym wyjściem jest program dScaler

Jeśli chcesz mieć wyższą jakość obrazu i bezstratny zapis (to co zapisane w studio) na dysk w już skompresowanym formacie MPEG2 to radzę kupić kartę DVB-T.

pytanie było o tuner TV :/. Dvb T, jest w polsce w początkowej fazie rozwoju, i jest odbirany w kilku miejscach, kanałów też jest mało, więc przechodzenie na ten standard, jest na razie niezbyt interesujace.

1636672[/snapback]

Wiesz, tuner DVB-T to też tuner TV ;) . Jeśli chodzi o dostępność na teraz to faktycznie zależy od zamieszkania, ale w przyszłości będzie tylko DVB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

widać, jest tam źle zaprogramowana, wielkość pasma dla wybranego Kraju, stąd nie znajduje innych kanałów.Jeśli jest tam opcja  skanowania dla całej częstotliwośći, to ja zaznacza.Jeśli chodzi o dźwięk, to musisz, sam zmieniach schemat dźwięku (mono, sterer,nicam,a2)

innym wyjściem jest program dScaler

Jeśli chcesz mieć wyższą jakość obrazu i bezstratny zapis (to co zapisane w studio) na dysk w już skompresowanym formacie MPEG2 to radzę kupić kartę DVB-T.

pytanie było o tuner TV :/. Dvb T, jest w polsce w początkowej fazie rozwoju, i jest odbirany w kilku miejscach, kanałów też jest mało, więc przechodzenie na ten standard, jest na razie niezbyt interesujace.

1636672[/snapback]

zabawne - a kodowane platformy? satka i telewizja HDTV ze SKyStara 2? :) to niby nic? całe SKyItalia, Canal+, Cyfra+, PolsatCyfr i wszystkie polskie Tv nadawane przez satki :) to nic?

 

o calej gamie programów XXX nie wspomne :)

Edytowane przez Parówkowy_Skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te oryginalne oprogramowanie wogole jakies dziwne jest. czyli co najlepiej ogladac telewizje poprzez dscaler ?? jaka jest najnowasza wersja bo ostatnia jaka mialem cos mi nawalala i nie moglem ani jednego programu odszukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie było o tuner TV :/. Dvb T, jest w polsce w początkowej fazie rozwoju, i jest odbirany w kilku miejscach, kanałów też jest mało, więc przechodzenie na ten standard, jest na razie niezbyt interesujace.

1636672[/snapback]

 

zabawne - a kodowane platformy? satka i telewizja HDTV ze SKyStara 2? :) to niby nic? całe SKyItalia, Canal+, Cyfra+, PolsatCyfr i wszystkie polskie Tv nadawane przez satki :) to nic?

 

o calej gamie programów XXX nie wspomne :)

1636687[/snapback]

 

O tym nawet nie wspominam - bo to oczywiste. Ale jeśli ktoś chce mieć wysoką jakość z naziemnych to tylko DVB-T. W przyszłości w DVB-T też będzie HDTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wina zje.baneg.go softu pinnacla mialem taka karte i ten sam problem. Jedyna opcja sciagnac christv i zamienic sterowniki na jakies nieoficjalne. To pomoglo w moim przypadku. A tak najlepiej sprzedac jak najszybciej :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam dScalera, bardzo dobry program pod katem oglądania tV, i jakosci obrazu, nie wymaga sterowników, co jest jego zaletą.

 

 

zabawne - a kodowane platformy? satka i telewizja HDTV ze SKyStara 2? :) to niby nic? całe SKyItalia, Canal+, Cyfra+, PolsatCyfr i wszystkie polskie Tv nadawane przez satki :) to nic?

 

o calej gamie programów XXX nie wspomne :)

1636687[/snapback]

 

Mówisz mam nadzieję o legalnym oglądaniu...

Co do HDTV, to jest chyba tylko 1 kanał, ale nadaje testowo (Premiere), i ma spore wymagania sprzetowe (europa jest opóźniona i ti dużo w porównaniu do japonii, tam testują UHDTV (4000 linii))

Edytowane przez andrewthx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą kartę Pinnacle PCTV 50i, znalazło mi wszystkie kanały, jakość nie wszystkich dobra, ale to wina gniazda TV bo czasem działa dobrze, ale mam problem, bo TVN mam niemy, tzn nie ma głosu, częstotliwość ustawiona dobrze tak jak w kablówce mi powiedzieli i nie wiem teraz w czym problem?

Edytowane przez X-(L)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...