Skocz do zawartości
Yeti666_PL

Vietcong 2

Rekomendowane odpowiedzi

CZASEM chrupnie jak coś wybuchnie nawet na 800x600 all high 6600gt 768ram

 

po 2 godzinach grania byłem 2 na serwie ,gra się przyjemnie

mapka depot jest dynamiczna ,zeby takie coś było w BF2

a ta z dżunglą jest trochę za duża ale gra się fajnie

 

najlepiej czasem zachować zimną krew i walić bez celownika

a uprzedzam że w dżungli nie ma crosshair'a...

 

PS. fajnie jest obstawić górkę z rpg i celować we wszystkich wokół

 

miałem akcję gość zabiera flagę biegnie przez depo ja się respawnuje biore rpg gościu wlatuje do wejscia i pac ....flaga obroniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ściągnąłem pograłem i chyba BF2 mi wypaczył straszliwie gust bo wogóle mi się nie podoba ten Vietcong , grafika nie rzuca na kolana jest ok , postacie dziwnie wyglądają nie podobają mi się , broń całkiem przyjemnie się strzela , ale raczej nie kupie zostaje przy BF2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego jak chce sie poloczyc z servem to wywala mi ze jestem chieter i robie papa z serva.

 

Nie cytujemy obrazków - moderator

1638517[/snapback]

 

to przestań już chitować ;] bo sobien nie pograsz ;]

 

 

masz zew IP czy wew ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo ściągłem zainstalowałem przed 30 minutami , 4 próby połączenia z kim kolwiek w necie , wywala mi komunikat

You were Kicked for Cheating

no jaja jakieś ,coś sie im w demku chyba pomajgało :)

 

Graficznie widać poprawę w stosunku do Vietcong , textury bardzo przyzwoite

skały z pewnej odległości np 8-10 m wyglądają porównywalnie

do tych z Far Cry , na moim sprzęcie chodzi płynniutku w max detalach 1024x768 ,tyle że mapy bardzo małe :/ ( testowane w Fly Mode )

mapka Depot naprawdę mała 50x50m tak na oko ;)

cieszą okrągłości ,opony beczki w całkiem przyzwoitej ilości polygonów.

 

Powiem tyle że jest szansa na zajefajną grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle że jest szansa na zajefajną grę

Masz racje tylko , żę ja bardziej nastawiam się na fajną gre w trybie singiel (jedynka mimo wielu bugow bardzo mi siępodobała) ani jedynka Multi ani to demko multi nie przemawia do mnie , więc ja czekam tylko jak będzie singiel wyglądał bo multi chyba sobie odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprostuje ,że też liczę tylko i wyłącznie na dobrą grę

SinglePlayer ! !

 

Multi , to Ja gram tylko w BattleField 2

i ta gra musi mi wystarczyć na co najmniej 4 miechy.

 

Update

Demo Vietcong 2 MP dalej wywala mi komunikat że niby cos Cheatuje :/

nie mogę sie połączyć z żadnym serverem

 

może ktoś wie ??? o co chodzi

Edytowane przez BenQ2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 post

a jak wymagania gry i grafika?? może byś coś wieciej napisał na ten teamt albo jakieś screeny zażucił :)

2 post

z tego co wiem to gra miała już premiere,grał już ktoś może w full jak wrażenia,jaka grafika i optymalizacja.Ten kto grał niech zarzuci może jakiś screeny. :) pozdrawiam

 

Naucz sie edytowac

Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem w to dluzej i powiem tyle , vietcong 1 > ten syf , gra stracila cala atmosfere , graficznie jest do d i bardzo ubogo i to samo jest z optymalizacja , pelno bledow ci goscie z pterdomu powinni kupic licencje na jakis sprawdzony engine a nie robic wlasne bo raczej im to nie wychodzi , jeszcze bym przymknal oko na bledy itp ale to ze gra potrafi zjechac do 10 fps , to juz nie

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można darować sobie już to,ze gra ma czasami prostacką grafikę,ale pojąć nie mogę dlaczego często zjeżdża do 10 fps albo mniej.Ja jednak takiej miodności jak przy vietcongu (nawet drugim) nie uświadczyłem w wielu fps ach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr.cox - Czlowieku, przestac szerzyc popagande! Kots ci za te kity kase daje??? Miodnosc - ty wiesz co to w ogole znaczy??? To vietcongowe lajno nazywasz miodne - proponuje zaczac sie leczyc, albo kupic sobie lepsza grafe i zagrac w naprawde miodne fpsy: cod2, bf2, d3, hl2, bo widze, ze nie wiesz co mowisz? Takiego gniota jak v2 to ja od 1985r nie widzialem :) Autorzy tej gry zatrzymali sie w rozwoju na etapie ponga podobnie zreszta jak grajacy w ich gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr.cox - Czlowieku, przestac szerzyc popagande! Kots ci za te kity kase daje??? Miodnosc - ty wiesz co to w ogole znaczy??? To vietcongowe lajno nazywasz miodne - proponuje zaczac sie leczyc, albo kupic sobie lepsza grafe i zagrac w naprawde miodne fpsy: cod2, bf2, d3, hl2, bo widze, ze nie wiesz co mowisz? Takiego gniota jak v2 to ja od 1985r nie widzialem :) Autorzy tej gry zatrzymali sie w rozwoju na etapie ponga podobnie zreszta jak grajacy w ich gry...

 

Ale stary zapomniałeś o jednym.. .gusta i guściki.... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...