Skocz do zawartości
Oles07

Potrzebna Pomoc...

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam pod wawą... Kupiłem już niemal wszystko do układu... Może zechciał by ktoś pomóc w złożeniu zabawek? Oczywiście jeśli by się ktoś do mnie pofatygował to zwrot kosztów dojazdu... Eventualnie jakiś dobry browarek też wchodzi w gre... :D

W grę wchodzi polutowanie miedzianych elementów, popodłączanie bloków, nagrzewnmicy od nyski ( ma już króćce), plus konieczne dodatki...

Jeśli był by ktoś tak życzliwy to zapraszam na gg, dogadamy szczegóły. Oczywiście najpierw wiadomość na PW, to podam gg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dojazd płacisz a za robocizne nie? ;)

Z resztą co to za frajda kupić wszystko do WC, ale tego potem samemu nie złożyć.

Składanie WC to chyba najwiekszą satysfakcie przynosi.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dojazd płacisz a za robocizne nie? ;)

Z resztą co to za frajda kupić wszystko do WC, ale tego potem samemu nie złożyć.

Składanie WC to chyba najwiekszą satysfakcie przynosi.

1638263[/snapback]

a jeszcze jak to dziala i nie ma przeciekow to w ogole jest podwojna satysfakcjia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bardziej czuje ulge :) Składałem już 3x moje wc i za kazdym razem problemy, a niedlugo zmieniam blok i węże i znowu będe sie męczył :) A co do kolegi Oles07, jesli nie masz praktyki w lutowaniu to poproś tate, wujka, sąsiada czy kogoś tam jeszcze, a same wc to złóż sam, jeśli wszystkiego nie wiesz to poczytaj lub popytaj to nie jest az takie trudne, tylko radze się dobrze przygotować po w trakcie składania zawsze coś wychodzi (ja np miałem raz tak, że zapinka na grafe nie pasowała i się okazało, że cały komp rozwalony, a ja musialem robic zapinke :)

GL & HF :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle :blink:

Chłopie nie chesz teog składac/ nie umiesz czy co? Bo to dla mnie bardzo dziwne:?

Niedługo powstana firmy "Składanie WC" <lol>

BTW ten topic to chyba w dziale kupię powinien być :)

1638543[/snapback]

Hehe ;] trxzeba załozyc dział na giełdzie: Usługi :D

 

złoz samemu, wieksza satysfakcja, a na pewno sobie poradzisz. Jak cos to o polutowanie popros kogos innego, a potem złoz wszystko sprawdz czy nie cieknie a potem wsadz kompa (w sensie mogo, grafe itd) do budy ;) ja tak robie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem tak: układzik chodził sobie chyba dwa dni na parapecie, i zlokalizowałem niewielkie przecieki, wyeliminowałem je i zabrałem sie za montowanie układu w kompie. Po zmontowaniu, wc chodziło chyba godzine. Potem odpaliłem kompa, i tak jest do dzisiaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże koleś widac nie czuje się na silach, aby to zlozyc a wy sie czepiacie....mnie nieraz sasiad wołał abym mu radiator z proca zdjął....bo się bał....tutaj ryzko duże, a oblać wodą Xkzł nie wchodzi w rachubę...a jeśli kogos bawi (sprawia przyjemnosc) kilka minut strachu po podlaczeniu, gdzie czlowiek nie oddycha bo sie boi ze cos nawali...to powodzenia zycze. OWSZEM JAK ZADZIAŁA JEST SATYSFAKCJA;] ale pierw mosi zadziałac;] a z made in home;p bywa róznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże koleś widac nie czuje się na silach, aby to zlozyc a wy sie czepiacie....mnie nieraz sasiad wołał abym mu radiator z proca zdjął....bo się bał....tutaj ryzko duże, a oblać wodą Xkzł nie wchodzi w rachubę...a jeśli kogos bawi (sprawia przyjemnosc) kilka minut strachu po podlaczeniu, gdzie czlowiek nie oddycha bo sie boi ze cos nawali...to powodzenia zycze. OWSZEM JAK ZADZIAŁA JEST SATYSFAKCJA;] ale pierw mosi zadziałac;] a z made in home;p bywa róznie...

1638666[/snapback]

eh, kto sie czepia? Mowimy tylko zeby złozył sam, bo to nic trudnego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam popróbuj sobie złożyc wc, jak moje działało sobie w pojemniku na dywanie to cieszyłem się jak dzieciak że to dziala :)

1639016[/snapback]

no własnie, bo to jest cała radosc płynąca z wc :) składasz i patrzysz jak działa (albo i nie (joke) :D Edytowane przez Kepons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myślałem, ze w tym, kiedy komp wstaje pomimo zapania płyty głownej..

1639480[/snapback]

rozumiem ze zalania :>

 

heh, no nie, bo w moim wypadku zalanie płyty skonczyło by sie tym ze padł bym na ziemie i bym nie bootował (nie mogłbym wstac)........

 

Swoja droga w/c to strasznie nerwowe hobby... przy tym nie da sie odpoczac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie najwiecej problemow bedziesz mial z lutowaniem rurek. Bo generalnie popodlaczac weze i zakladac bloczki to nie jest raczej trudne zajecie. Tez radze ci brac sie za to samemu, powoli, z rozwaga - ale zabawa bedzie przy tym najlpesza. Jak ci ktos zlozy pozostanie niedosyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie najwiecej problemow bedziesz mial z lutowaniem rurek. Bo generalnie popodlaczac weze i zakladac bloczki to nie jest raczej trudne zajecie. Tez radze ci brac sie za to samemu, powoli, z rozwaga - ale zabawa bedzie przy tym najlpesza. Jak ci ktos zlozy pozostanie niedosyt.

1640428[/snapback]

pozostanie niedosyt i w koncu chec zrobienia tego samemu doprowadzi cie do rozłozenia całosci ;)

 

Lutowanie daj komus do zrobienia, sasiadowi tacie, czy komu, albo potrenuj sam - jak nie wyjdzie to daj komus. po za tym po co Ci kolanka? nie moga byc węze same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak już wszystko sobie dokładnie przemyślisz to czas który na to przewidujesz x2 i będzie OK. Składanie WC to cholernie ciężka robota... Ja najpierw zebrałem wszystkie potrzebne części, dokładnie przemyślałem, rozrysowałem i skłdałem 3 dni i się okazało... że czynność tą muszę powtórzyć bo nie przewidziałem grzania się kart PCI i AGP i mosfetów... No ale zabawa fajna ;-)) a samo WC chodzi już 3 miesiące i NIC przy nim nie robię... może i trochę prowizorka jest w środku ale super działa i czeka na REV 2.0 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak już wszystko sobie dokładnie przemyślisz to czas który na to przewidujesz x2 i będzie OK. Składanie WC to cholernie ciężka robota... Ja najpierw zebrałem wszystkie potrzebne części, dokładnie przemyślałem, rozrysowałem i skłdałem 3 dni i się okazało... że czynność tą muszę powtórzyć bo nie przewidziałem grzania się kart  PCI i AGP i mosfetów... No ale zabawa fajna ;-)) a samo WC chodzi już 3 miesiące i NIC przy nim nie robię... może i trochę prowizorka jest w środku ale super działa i czeka na REV 2.0 ;-)

1640552[/snapback]

Zgadzam sie. Mysle ze nawet x3, albo i x4 ;) ja miałem plan zrobic wc przez wkacje, zaczałem na poczatku czerwca, jeszcze nie skonczone. Ale wszystko dokłądnie, no i nie codzinnie oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...