Skocz do zawartości
_nc_

Zdejmowanie Simlocka Kodem

Rekomendowane odpowiedzi

Zadna z nowszym softem nie pojdzie. Podobnie jest z 6630, z ktorej praktycznie nikt (nie tylko w Polsce) nie sciaga simlocka. Wyjatkiem sa tylko piersze wersje ze starym softem, ktore mozna ruszyc po kodach. Najlepszy, najszybszy i najbezpieczniejszy sposob to serwis. I nie radzilbym namietnie probowac. Niektore modele maja dodatkowe blokady (czasami czasowe, czasami nie), ktore utrudniaja zabawe nawet w serwisach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich nokii ściągniesz oprócz 6630 dct5. Ja ściągałem Nokia Free Unlock Calculator czy coś takiego.

1645515[/snapback]

Nie ze wszystkich, to kwestia oprogramowania. Im nowsze tym mniejsze szanse. A 6630 nie jest dct5 (nie ma czegos takieg) tylko BB5 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gery.pl/index.php?showtopic=49601 - to jest kalkulator FreeNokia w najnowszej wersji dzieki ktorej moglem usunac

simlocka z noki 6670 (przy 4 probie;) - mialem wlozonego sim'a i wpisalem kod #1 i poszlo :) -mam nadzieje ze sie komus przyda.

PS. czy wiecie moze jak jest z gwarancja tel ? czy zdjecie simlocka powoduje wygasniecie gwarancji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. czy wiecie moze jak jest z gwarancja tel ? czy zdjecie simlocka powoduje wygasniecie gwarancji ?

Oczywiście, że tak!

Powinieneś wiedzieć o tym jeszcze przed zdjęciem simlock'a:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. czy wiecie moze jak jest z gwarancja tel ? czy zdjecie simlocka powoduje wygasniecie gwarancji ?

Gwarancja od razu jest anulowana i nie ma znaczenia czy simlock zdjecy zostal kodem czy w inny sposob. W praktyce zalezy to od serwisu do ktorego zaniesiesz telefon. Jedni moga ja uznac, inni, zgodnie z regulaminem moga odmowic naprawy gwarancyjnej.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...