Skocz do zawartości
flasht

2 W 1 Dfi Lanparty + Jaki Komp?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam 2 pytania:

 

1. Po co DFI LanParty UT nF4 Ultra-D 2xPCI-Ex16 skoro nie ma SLI ???

 

2. Co zrobic zeby zmiescic sie w okolo 2k z takim oto mniej wiecej zestawem:

 

Athlon 64 3000+ Venice

DFI LanParty UT nF4 Ultra-D

1024 DDR

GF6600GT

Dysk 120GB

Naped DVD-R

Zasilacz, obudowa.

 

i wszystko czego jeszcze brakuje w bebechach zeby to dzialalo...

 

Tak patrzylem wg komputronika i troszke za duzo to wychodzi... z czego zrezygnowac? :( Komputer glownie do prac biurowych ale tez do grania!

 

Z gory dzieki za pomoc,

Znajomy Flash'aT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam 2 pytania:

 

1. Po co 1654273[/snapback]

1. podobno do dwoch kart pracujacych nie zalenie (?) zeby wyswietlały obrz na kilku monitorach bez spadku fps (?) - prawda to? - nie wiem.....

Po za tym mozna moda zrobic i bedziesz miał sli.

 

2. Co zrobic? Najlepiej kup cos tanszego, albo najlepiej zrezygnuj z komputrnika ;) bo tani to on nie jest.

 

Podaj jaki nped chcesz, jaka obudowa, jaki zasilacz.....

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie jakikolwiek byle dzialal... no naped to moze pioneera ale tez otwarty na propozycje jestem.

1654359[/snapback]

www.proline.pl

 

Podaj linki do kazdego podzespołu jaki chcesz wsadzic do kompa, cene i podlacz wszystko, moze znajdz od razu sklep w ktorem chces kupowac, zeby nie było problemow. Wtedy my powiemy co ewentualnie mozna zmienic.

 

ps. takie pytania do dziłu co kupic, ale uratowało Cie chyba to pytanie o sloty pcie16x w dfi. Sam jestem ciekaw jak to jest z tym, mozesie ktos wypowie jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam nawet nie ma DFI LanParty ...

 

A poza tym bardzo chetnie poslucham rad apropo sprzetu za ok 2k podobnej klasy co wymienilem albo co zmienic w tamtej konfiguracji...

1654551[/snapback]

Pamietaj ze w kazdym sklepie jsa inne ceny, wiec sklep podaj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Co zrobic zeby zmiescic sie w okolo 2k z takim oto mniej wiecej zestawem:

 

Athlon 64 3000+ Venice

DFI LanParty UT nF4 Ultra-D

1024 DDR

GF6600GT

Dysk 120GB

Naped DVD-R

Zasilacz, obudowa.

 

1654273[/snapback]

witam również,

co do tych 2k to mocno wątpie aby to było realne. ale coś niecoś poradze. niedawno kupowałem tą płytkę i jedna z najtańszych obecnie ofert posiada sklep imperium. dfi ultra-d - ok. 540 pln. w ramach oszczedności możesz pomyśleć o modelu dfi nf4-d (bez ultra). różni się od ultra-d brakiem 1 karty sieciowej i wbudowanym SATA (ultra-d ma 2 sieciówki i SATA-II) a kosztuje 50pln mniej. pamięci to brałbym twinmosy speedpremium 1at4 czy jakoś tak. sporo o nich na forum piszą - znajdziesz bez kłopotów. to ok. 550 chyba wyjdzie. procek pierwszy lepszy oem, chłodzenie najlepiej arctic freezer 64. zasiłka to chyba chieftec 420 minimum, buda - byle co. karte wziłabym używaną lub 6600 non gt. no chyba, że ci styknie monety na nówke ale wtedy polecam x800gt :) o reszcie się nie wypowaiadm bo nie siedze w temacie.

nawet nie ma co liczyć - wychodzi dużo powyżej 2k więc zastanów się nad zakupami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...