Skocz do zawartości
RONIN3579

Coś Zamiast Past Pod Blok.

Rekomendowane odpowiedzi

Ronin ten topic robi sie glupi, zeby nie mieć skąd skombinować na paste kilku zeta to już paranoja :blink: Poczekaj aż sama wpadnie jakaś kasa, bo wątpie żeby ci ktoś coś dał bo w tym kraju nic nie ma za darmo :( A co do wysyłki to więcej by kosztowała przesyłka niż ta cała pasta jest warta. Tyle zachodu o zdziebke pasty... Quo Vadis świecie ... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widziesz, cała historia zakończyła się happy endem i twój problem został rozwiązany :D

1657729[/snapback]

No jak pieknie. Jak ja lubie szczesliwe zakonczenia :D Juz prawie sie rozpłakałem bo myslałem ze ronin skoczy z mostu w rozpaczy za brtakiem pasty :lol:

 

A tak w zasadzie to zeta za paste to juz nawet mgłes chodic uylicą i psatrzec pod nogi.........

 

Swoja droga pomysł z fotelami i pralką zły nie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję iść na dwór i poszukać na trawniku jamniczego boba. Tylko musi być jeszcze ciepły.  :mur:

LOL wielkie LOL, dawno sie tak nie uśmiałem!Mało co a bym z krzesąła spadł :D

Dziekówa za umileni mi wieczoru takim tekstem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha ten post jest zaj....... trzeba bylo jakiegos dzieciaka w szkole zaczepic "DAWAJ KASE, ALBO SKLEPIE CI MASKE :P" i po sprawie kazdy gowniarz przyniesie ci chociaz z 5 zeta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kolegi słyszałem że pasta do zębów :blink: os się zachwycał że niby świetna jest... ale heh.. mi brak odwagi by ztestować... a różnica w moim przypadku po między titanem srebrnym a AC to było rzędy 8-9C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kolegi słyszałem że pasta do zębów  :blink:  os się zachwycał że niby świetna jest... ale heh.. mi brak odwagi by ztestować... a różnica w moim przypadku po między titanem srebrnym a AC to było rzędy 8-9C

1659987[/snapback]

przeca to zaraz wyschnie i sie wykruszy i tyle z tego bedzie - chyba zę bedzie to colgate total ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy bylby listek wykonany w technologi nano z diamentu, tyle tylko ze odpromiennik ciepla (mowiac ogolnie) musialby byc na stale zamontowany w labolatorium tak zeby wsio przylegalo mniej wiecej co do ilustam 1 warstw atomowych procka/diamentu/odpromiennika;]

wtedy to jakos by dzialalo:P

inna sprawa jest material odpromiennika ( BTW. powinni jakis dobry tani kompozyt wymyslec)

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy bylby listek wykonany w technologi nano z diamentu, tyle tylko ze odpromiennik ciepla (mowiac ogolnie) musialby byc na stale zamontowany w labolatorium tak zeby wsio przylegalo mniej wiecej co do ilustam 1 warstw atomowych procka/diamentu/odpromiennika;]

wtedy to jakos by dzialalo:P

inna sprawa jest material odpromiennika ( BTW. powinni jakis dobry tani kompozyt wymyslec)

;]

1660049[/snapback]

My tu o paście a ty o diamentach ;) Ronin nie miał skąd zeta skręcić a tu by nagle wytrzasnął kase na jakiś nano diament ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet od WC`ta jeszcze nie wysłał!!!! :blink:

A miało być we wtorek!!!!! ( NAJPUZNIEJ!!) :blink:

Napisałem mu, że jak jutro nie dostane to kupuje oś innego... :blink:

Teraz szukam jakiegoś fajnego WC`ta... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz przybliżyć dokładniej kto gdzie i jak nie wysłał?? i co konkretnie to miało być?? Bo zdaje się temat trochę inny aktualnie jest poruszany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mi się nie chce sprawdzac  :blink:

1660984[/snapback]

A co liczysz ze inni za ciebie sprawdzą ? Troche chęci i wspólpracy, bo samo sie nie zrobi :D A fajnego WC'ta to znajdziesz w parku miejskim, albo na dworcu, lub w pociągu. Polecam Toi Toi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...