Skocz do zawartości
kapulet

X800xl Jakie Najlepsze Sterowniki?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Mam do was pytanie jakie bedę najlepsze sterowniki do tej karty x800xl. Chodzi szczególnie o grę Battlefield 2 i F.E.A.R. Jeśli ktos miał czas i sprawdzał dostępne wersje sterów i udało mu się zlokalizować najlepszę ich wersję to proszę o podzielenie się wnioskami.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kapulet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo. Jeśli chodzi o BF2 i F.E.A.R. to każda nowa wersja coś poprawia. Ja polecam Omegi, koniecznie najnowsze :)

1664210[/snapback]

o masakra ludzie ja sie zbijam z idiotycznego postu a wy to na powaznie bierzecie

 

@Dimek to chyba normalne (a moze nie dla niektorych) ze omegi wychodza jakis czas po catalystach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dimek to chyba normalne (a moze nie dla niektorych) ze omegi wychodza jakis czas po catalystach

1664567[/snapback]

A po czym wywnioskowales, ze to nienormalne :?: :blink:

No skoro Catalysty sa baza dla Omeg, to logiczne, ze Omegi sa pozniej...

ale tylko dlatego, ze jeszcze nie ma Omeg 5.9

Oznacza, ze jak wyjda Omegi 5.9, to je zainstaluje... proste :idea:

Ja niemal zawsze instaluje najnowsze stery - jak juz sa, to Omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

Ja polecam XG extreme quality War-Cats 5.9 Pro,super driverki z rewelacyjna jakoscia obrazu(jak widac w nazwie) oraz z niezlym boostem w wydajnosci. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...