Skocz do zawartości
dzej

Problem Z Se K700i

Rekomendowane odpowiedzi

otoz mam taki problem (w sumie to nie ja tylko siostra) ze na tym sonyeryku pisze sie bardzo krotkie smsy tzn. nie pisze sie tych 160 znakow tylko przy okolo 80 znakach juz przechodzi na kolejnego smsa

probowalem restart telefonu i bylo wszystko w porzadku poki sie telefon nie rozladowal i sie nie wylaczyl ... no i znowu to samo. Macie jakies pomysly jak ten problem rozwiazac na stale ?

 

do adminow: usuncie 2 pozostale bo cos mi sie z forum nie chcialo polaczyc i wyszla taka kupa, sry :(

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mają i to dużo. Ja mam SE k500i i ten sam problem jak pisze przy użyciu znaków narodowych to zmniejsza się wielkość sms'a. jeden polski znak w sms'ie to 3 normalne znaki z tego co się kiedyś zorientowałem dokładnie bawiąc się moim telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mają i to dużo. Ja mam SE k500i i ten sam problem jak pisze przy użyciu znaków narodowych to zmniejsza się wielkość sms'a. jeden polski znak w sms'ie to 3 normalne znaki z tego co się kiedyś zorientowałem dokładnie bawiąc się moim telefonem.

1658014[/snapback]

 

LUDZIE CZY MACIE PO RAZ PIERWSZY TELEFON KOMURKOWY ? TAK JEST OD ZAWSZE ! NA KAŻDYM TELEFONIE

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co autor wystawił 3 takie same tematy? Do kasacji!

 

edit: z tego co widze na forum nie ma już tamtych dwóch, sorry za mój błąd - jednak kierowałem się tym, co widziałem na stronie głównej tweak.pl - a tam były trzy ;)

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...