Skocz do zawartości
-Ghost-

Robin Hood: The Legend of Sherwood

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy moze ktos wie jakie sa minimalne wymagania co do powierzchni na twrdym dysku dla "Robin Hood: The Legend of Sherwood"?

Mam maly hd i nie wiem czy jest dla mnie sens zalatwianie tej gry, bo pozniej nie bede mial gdzie jej zinstalowac.

THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jak przejść misje w robin hoodzie tą w której nie wolno nikogo zabić ja jestem mniej więcej w połowie bo powiązałem prawie wszystkich gości tylko nie wiem gdzie jest to tajemne przejście żeby się dostać do zakrysti

 

PROSZĘ O POMOC Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jak przejść misje w robin hoodzie tą w której nie wolno nikogo zabić ja jestem mniej więcej w połowie bo powiązałem prawie wszystkich gości tylko nie wiem gdzie jest to tajemne przejście żeby się dostać do zakrysti

 

PROSZĘ O POMOC Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI!!!

tajemne przejscie jest w tym domku w prawym dolnym rogu mapy, najlepiej wbiegnij tam, nie walcz z patrolami przy nim. nie beda cie gonic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tajemne przejscie jest w tym domku w prawym dolnym rogu mapy, najlepiej wbiegnij tam, nie walcz z patrolami przy nim. nie beda cie gonic....

 

 

Lepiej do tej misji <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> wielkiego Jona i jego tam wysłac i poprostu nim walczyć...

On tą pałką nie zabije tylko ogłuszy nie ma takiej mozliwości żeby zabił...

I tam lepiej nie uciekac przed poatrolami bo jak oni cię zaczna gonić jak cię zaczną gonic patrole z zamku to masz przeraane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...