Skocz do zawartości
Ouara

Madagaskar

Rekomendowane odpowiedzi

Moj znajomy ma problem z grą Madagaskar (pl) - w dżungli na samym początku z pająkami pojawia się komunikat ze vpu zrestartował akcelerator graficzny.

 

Odpowiadam na pytania:

1) gra oryginalna (ofkorz) - u mnie działa - pożyczyłem do testów

2) nie jest to grafa - wymieniliśmy na mojego r9800pro i bylo to samo

3) nie jest to zasilacz - wymieniliśmy na modecoma 350W i bylo to samo

4) nie jest to procek - zamienilismy z moim

5) nie są to pamięci - wymieniliśmy z moimi

6) nie jest to dziura w systemie - zainstalowaliśmy system na nowym dysku i nadal to samo

7) nie jest to mobo - wlozylismy caly jego hardware do mnie i nic

8) wszytskie powyzsze możliwości przerabialiśmy - typu jego mobo i pamieci - moja grafa i zasilacz, odwortnie i wszystko inne.

 

EDIT

Stery do grafy - były omegi, było kilka różnych catalystów, stery do mobo - byly z plytki, byly najnowsze - tak mi sie przypomniało

/EDIT

EDIT2

sprżet nie jest podkręcany :>

/edit

 

:mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Jakieś pomysły?

Edytowane przez Ouara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: znam ale niestety... grałem tak jak jest tam opisane i nadal nie mogę skoczyć, chyba że wyszedłęm juz z wprawy z ręcznościówek ;)

ech..

ps thx za stronke

 

 

no ale udało się

Edytowane przez dzwonek81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam ta gra tez chodzi tylko w 60Hz? Nie jestem w stanie wymusic zeby chodzila w jakiejkolwiek wyzszej, a taka gra to nie na moje oczy niestety...

w opcjach ustawien monitora jest mozliwosc wymuszenia konkretnego odswiezania dla kazdej aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opcjach ustawien monitora jest mozliwosc wymuszenia konkretnego odswiezania dla kazdej aplikacji

Wiem o tym doskonale.. wlasnie o to chodzi ze mam w MultiRes ustawione 100Hz i zaznaczone lock refresh rate, a ta gra jako jedyna leci nadal w 60Hz.. az sie caly obraz "czesie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...