Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Jakie mozecie polecic narzedzie diagnostyczne do hdd ??

bo od wczoraj jak mi sie cos laduje to tak na chwile dysk staje (slysze silniczek) i sie wlancza i tak z kilka razy ?? dodam ze dysk sata samsunga... :mur:

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDD Regnerator znalazl BB a inne programy nic nie znalazly...

 

tak ze jak nie naprawi tego to dysk pewnie na gwarancje oddam,

jak wyglada sprawa z rozpatrzeniem czegos takiego przez producenta ? mial ktos podobna sytuacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDD Regnerator znalazl BB a inne programy nic nie znalazly...

 

tak ze jak nie naprawi tego to dysk pewnie na gwarancje oddam, 

jak wyglada sprawa z rozpatrzeniem czegos takiego przez producenta ? mial ktos podobna sytuacje ?

1669321[/snapback]

 

Śmiało możesz iść do sklepu tam gdzie go kupiłeś.Smsung wymienia swoje dyski na nowe nawet bez papierów.3 lata od daty produkcji.Inne firmy też wymieniają dyski na

nowe ale trzeba mieć paragon ze sklepu.Ja wymieniłem Seagate 60 GB i 80 GB oba

miały bad sektory na końcu dysku.

 

Arko 971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy ma dobre zasilanie. Mialem podobny problem z Seagatem 60 GB i po wymianie zasilacza wszystko wrocilo do normy. Wtedy mialem Codeshita 300 W (czytaj: Codegen 300 W = przy 200 W mowi dosc :mur: ) i sprzet niewiele slabszy od tego w opisie, wiec zasilator nie wyrabial :)

 

Sprawdz czy u kogos innego tez twardziel tez sie krztusi, ewentualnie sprawdz czy wtyczka zasilajaca dysk jest wporzo (czy styli nie sa okopcone).

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej sluchajcie mam identyczxny problem. Mam dysk seagate 30 gb.

Zdefragmentowac go nie moge bo sie komp zwiesza i pokazuje sie niebieski ekran z napisalem " rozpoczynanie zrzucania pamięci fizycznej " :(. Kiedys robilem go hdd regeneratorem znalazlem kilkaset bs i je naprawil i nie wiem co teraz mam zrobic.

 

Czy mozna to jakos naprawic albo jakos odciąc i zostawic w spokoju te bad sektory. Jest jeszcze jedno . tez mam zasilacz codeshita 300 W :((. Moze czas na zmiane zasiłki i wszystko wróci do normy ?

 

Gdy wyłanczam komputer to przy ssamym juz koncu slychac w dysku takie stukniecie. Tak tez sie dzieje gdy komputer jest uruchamiany z trybu wstrzymania.

Edytowane przez _nc_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...