Skocz do zawartości
ernest_pierwszy

Tanie Acery W Media Markt

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupy w Media Markt... powodzenia... Na pewno traficie 100% dobry sprzet, ktory przeszedl wszystkie testy fabryczne :P :lol:

W Media sa praktycznie same wystawki od producentow i sprzet, ktory swoje odlezal na magazynach...

Nie kupowalbym laptopa w Media Markcie za zadne skarby swiata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w Media Markt... powodzenia... Na pewno traficie 100% dobry sprzet, ktory przeszedl wszystkie testy fabryczne :P :lol:

W Media sa praktycznie same wystawki od producentow i sprzet, ktory swoje odlezal na magazynach...

Nie kupowalbym laptopa w Media Markcie za zadne skarby swiata...

1677686[/snapback]

zgadza sie!To jest to samo jak np. z sokami w Biedronce tego samego producenta np. Fortuny.Te soki maja malo wspolnego z tymi ktore sa w zwyklych sklepach, sa po prostu produkowane tylko pod Biedronke tzn rozcienczane i stad ewentualnie ta nizsza cena.Wiem bo ojciec pracuje w tej baranzy.Pozniej sie dziwic, ze ludziom sie Acery psuja jak sa kupowane w tego typu marketach.Najpierw sie nimi pracownicy troche pobawia a pozniej Wam sprzedadza.Ja kupuje sprzet w hurtowni jednej z wiekszych w kraju(Action) i problemow ze sprzetem zadnych.

Ot taki sobie wywód z mojej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie!To jest to samo jak np. z sokami w Biedronce tego samego producenta np. Fortuny.Te soki maja malo wspolnego z tymi ktore sa w zwyklych sklepach, sa po prostu produkowane tylko pod Biedronke tzn rozcienczane i stad ewentualnie  ta nizsza cena.Wiem bo ojciec pracuje w tej baranzy.Pozniej sie dziwic, ze ludziom sie Acery psuja jak sa kupowane w tego typu marketach.Najpierw sie nimi pracownicy troche pobawia a pozniej Wam sprzedadza.Ja kupuje sprzet w hurtowni jednej z wiekszych w kraju(Action) i problemow ze sprzetem zadnych.

Ot taki sobie wywód z mojej strony :)

1677766[/snapback]

Sporo musi byc tych pracownikow, skoro pobawia sie np. 150 szt. Acerow - takie sa zamowienia na model 2313NLM ktory byl po 1999,-

Zauwaz ze sporo tego typu sprzetu MM sprzedaje "na minusie" czyli dokladaja do tego.Taka jest specyfika wielkich sklepow - na jednym zarabiaja, a czym innym przyciagaj klientow...

A wg. mnie np. Action to jedna z najgorszych hurtowni...

Z moich informacji wynika ze MM zaopatruje sie w Acery w TechData.Korzystaja tez z AB, ABCdata...I nie wiem czy te firmy maja specjalne wersje dla MM i specjalne dla takich "wyjadaczy" jak ty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie!To jest to samo jak np. z sokami w Biedronce tego samego producenta np. Fortuny.Te soki maja malo wspolnego z tymi ktore sa w zwyklych sklepach, sa po prostu produkowane tylko pod Biedronke tzn rozcienczane i stad ewentualnie  ta nizsza cena.Wiem bo ojciec pracuje w tej baranzy.Pozniej sie dziwic, ze ludziom sie Acery psuja jak sa kupowane w tego typu marketach.Najpierw sie nimi pracownicy troche pobawia a pozniej Wam sprzedadza.Ja kupuje sprzet w hurtowni jednej z wiekszych w kraju(Action) i problemow ze sprzetem zadnych.

Ot taki sobie wywód z mojej strony :)

1677766[/snapback]

 

Ej co atakujecie soki w biedronce!!! :rolleyes:

 

bardzo je lubie,wiec prosze mi tu nie wymyslac... :wink:

 

Polecam psudo sprite za 2,50 albo 2,99(nie pamietam) :D -smakuje jak original

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupy w Media Markt... powodzenia... Na pewno traficie 100% dobry sprzet, ktory przeszedl wszystkie testy fabryczne :P :lol:

W Media sa praktycznie same wystawki od producentow i sprzet, ktory swoje odlezal na magazynach...

Nie kupowalbym laptopa w Media Markcie za zadne skarby swiata...

1677686[/snapback]

No to w MM mają super strategię: "zrazić do siebie klientów, a do tego bawić się w przyjmowanie zwrotów i dać pracę serwisowi". Ale elektronika ogólnie się zrypała i to nie tylko w MM. Mój kumpel bawi się poczciwym SiemensemNixdorf czy jakoś tak. Laptop ma Pentium MMX na pokładzie i z 256 ramu czołga się na neo. Ja was nie widzę na waszych Acerach za parę lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w MM mają super strategię: "zrazić do siebie klientów, a do tego bawić się w przyjmowanie zwrotów i dać pracę serwisowi". Ale elektronika ogólnie się zrypała i to nie tylko w MM. Mój kumpel bawi się poczciwym SiemensemNixdorf czy jakoś tak. Laptop ma Pentium MMX na pokładzie i z 256 ramu czołga się na neo. Ja was nie widzę na waszych Acerach za parę lat.

1678768[/snapback]

A ja siebie widze... Skonczy mi sie gwarancja, to sie zacznie tuning i modding :D

Procek, dysk... jeszcze wiecej ramu... jakies malowanko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja siebie widze... Skonczy mi sie gwarancja, to sie zacznie tuning i modding :D

Procek, dysk... jeszcze wiecej ramu... jakies malowanko.

1679938[/snapback]

a co czyzby powloka lakieru juz sie wycierala?Moze jakas fote bys wrzucil jak to wyglada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nic z tych rzeczy :D

Ciagnie wilka do lasu po prostu...

Zrobie sobie z lapka wersje Ferrari :D

1679957[/snapback]

aha no to mnie pocieszyles:) ciekawe jakby Ci to wyszlo.Na pewno tez tak bede postepowal.Pozniej mi sie konczy gwara wiec poczekam na wyniki u Ciebie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja pracujęw jednej z firm zaopatrujących MM (www.abcdata.com.pl). MM bierze bardzo dużo różnego sprzetu z ABC (MM z całej polski) i nie jest to sprzęt spacjalnie "gorszy" dla MM jak to ktoś wcześniej napisał. A że sprzedają Acery po takiej cenie to nie jest to promocja MM tylko Acera bo akurat na to jest promocja na dany model w aktualnej chwili. Acer i ABC sprzedają po tyle, MM dodaje marżę (albo i nie) i żeni to po takich kosztach :)

 

A że Acery są po takiej cenie to wiadomo że jest to kiepski sprzęt i tyle kosztuje. Niech ktoś kupi IBM'a, Dell'a czy Apple po takiej cenie za taki sprzęt to będzie kozak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz bzdur!

Byłem wczoraj w MM i Acery po 1999 zł były: NOWE, W PUDEŁKACH, NIEMACANE.

 

Tak samo kupiłem sobie drukarkę laserową za 350 zł. Jest promocja i jak pasuje to kupujesz...

 

Sam kupiłem Toshibę za 3099 i nie żałuję, choć jakbym poczekał to kto wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam bardzo zadko kupuje w MM, normalne ceny maja z kosmosu. jedyny plus to wyprzedaze. ostatnio zakupilem laserowke w promocji za 300zl ( w innych sklepach srednio 400zl). jezeli jest mozliwosc kupienia notebooka za taka kase to trzeba smigac po niego bez zastanowienia, zwazywszy ze gwarancja obslugiwana jest przez serwis acera a nie przez MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej co atakujecie soki w biedronce!!!  :rolleyes:

 

bardzo je lubie,wiec prosze mi tu nie wymyslac...  :wink:

 

Polecam psudo sprite za 2,50 albo 2,99(nie pamietam)  :D -smakuje jak original

1677925[/snapback]

pseudo coca cola tez nie jest zla :D tylko szybko gaz ucieka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja siebie widze... Skonczy mi sie gwarancja, to sie zacznie tuning i modding :D

Procek, dysk... jeszcze wiecej ramu... jakies malowanko.

1679938[/snapback]

a dlaczego niemialbys modernizowac w okresie gwarancji ?

oplombowali ci go calosciowo?

:}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchac uwaznie bo TO jest dopiero dobra oferta i niech ktos jeszcze powie cos złego na MM :D

 

 

Własnie mam w reku broszure MM z taka oto promocja laptopa Acer 2413:

 

Celek370

15,4" WXGA (!)

256mb

40gb

Intel i910GM (!)

DVD-RW (dual layer)

Wi-Fi

 

...za 2700zł !

 

I co wy na to :D Imho oferta nie do przebicia, jak ktos ma wolne 2700 to poprostu must have...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam bardzo zadko kupuje w MM, normalne ceny maja z kosmosu. jedyny plus to wyprzedaze. ostatnio zakupilem laserowke w promocji za 300zl ( w innych sklepach srednio 400zl). jezeli jest mozliwosc kupienia notebooka za taka kase to trzeba smigac po niego bez zastanowienia, zwazywszy ze gwarancja obslugiwana jest przez serwis acera a nie przez MM.

1685600[/snapback]

Tak naprawde to kazdy sprzet serwisuje serwis producenta a nie MM."Serwisy" ktore sa w MM, tak naprawde przyjmuja tylko sprzet i wysylaja go do producenckich.Ja osobiscie polecam zawsze bezposredni kontakt z serwisem producenta.

 

A jesli chodzi o zakup tego za 1999...skonczyly sie prawie natychmiast.

Ale moze niedlugo znow wyplyna w jakiejs ciekawej ofercie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchac uwaznie bo TO jest dopiero dobra oferta i niech ktos jeszcze powie cos złego na MM :D

Własnie mam w reku broszure MM z taka oto promocja laptopa Acer 2413:

 

Celek370

15,4" WXGA (!)

256mb

40gb

Intel i910GM (!)

DVD-RW (dual layer)

Wi-Fi

 

...za 2700zł !

 

I co wy na to :D Imho oferta nie do przebicia, jak ktos ma wolne 2700 to poprostu must have...

1686537[/snapback]

Tych laptopow jest calkiem sporo.Wczoraj widzialem cala palete :)

W sumie nie sa tak duzo lepsze od 2313 za 1999,- - jeden plus: maja WiFi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to kazdy sprzet serwisuje serwis producenta a nie MM."Serwisy" ktore sa w MM, tak naprawde przyjmuja tylko sprzet i wysylaja go do producenckich.Ja osobiscie polecam zawsze bezposredni kontakt z serwisem producenta.

1687126[/snapback]

chodzilo mi o to ,ze po laptopa przyjezdza kurier i go zabiera do serwisu. nie trzeba sie nawet udawac do MM. Edytowane przez kenji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych laptopow jest calkiem sporo.Wczoraj widzialem cala palete :)

W sumie nie sa tak duzo lepsze od 2313 za 1999,- - jeden plus: maja WiFi...

1687126[/snapback]

 

na Gris.pl macie tego laptopa Acer TravelMate 2413NWLMi za 2769.00 zł

 

skapiec.pl

 

gris.pl

chyba się na niego zdecyduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Powiem tak; zakupiłem "taniego" Acera w MM. Model z serii Aspire, 3613 WLMi, 60 HDD, 512 RAM DDR2, Intel GMA 910/915 do 128 MB. Cena 2999 PLN.

Pierwsze schody zaczeły się przy próbie postawienia systemu z backupu Acera na dysku (preinstalowany WIN XP HE... ale bez płytki ;-) ) NIe dało rady.Norton Ghost sie wywalał i tyle go widzieli.Po 2 h walki tel do MM i wycieczka z lapkiem do serwisu juz w dniu zakupu (sic!)...

Serwis postawił system z "przezornie" (hihi) zrobionego na płytce backupu.Nawet przegrali mi "na wszelki wypadek" ten backup...

Myslicie że to koniec????

Teraz dopiero zaczeły się schody....

Wszystko fajnie, poinstalowałem sobie to co miałem poinstalować i poszedłem spać...

Po powrocie z pracy dnia następnego odpalam sprzęt i lipa... Wyskakuje błąd krytyczny, restart, skan dysków i tak 2 razy...

Potem chodzi, no, myśle, moze cos nie tak zrobiłem, miał prawo do jednego restartu po tych instalkach...

Ale te restarty pojawiały sie po każdej dłużeszej niż 10 min przerwie w pracy. Jeśli wyłączyłem kompa na 20 minut to przy włączeniu; bład i 2 restarty ze skanem dysków..

Logiczną drogą: reinstal systemu.Dalej to samo.

Walczyłem tak 3 dni... Wreszcie poddałem się, pojechałem do MM i zarządałem wymiany lapka na nowy egzemplarz. Trochę kręcili nosami, ale musieli dać, bo nie mineło 7 dni od zakupu.

Na tym już wszystko sie ładnie odpaliło, zrobiłem samodzielnie backup, męczę go do granic możliwości od 10 dni i ani razu sie nie zawiesił...

Oby tak dalej.

Generalnie z jakości wykonania Acer jestem zadowolony.

Natomiast serwis MM... Cóż, powinni zatrudnić kilku fachowców.Miły serwisant, który przegrał mi backup i postawił na nim system wykorzystał do tego płyte....od innego modelu Acera z innym firmwar'e i pewnie innymi sterownikami...

Wnioski: UWAGA NA SERWIS I INFORMACJĘ W MM!! Ich "fachowość" jest raczej wątpliwa.

A Acer to po prostu klasa średnia. Dla mnie wystarcza.

Pozdrawiam forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z MM była trochę inna ale ogólnie jestem zadowolony. Kilka dni temu postanowiłem zakupić Aspirka 3613. Padło na MM z powodu dobrej ceny i dostępności tych modeli. Kupiłem laptopa i wszytsko niby było ok. Jednak po dłużyszych testach okazało się, że napęd (liteon) prawie nic nie czyta. Zadzwoniłem po 2-3 dniach żeby zarezerwowali model na wymianę, a gdy przyjechałem od razu dałem laptopa a oni dali papierek i trzeba było iść z nim na sklep po nowego laptopa. Nowego laptopa dostałem i wszytsko było ok, lecz wkurzyła mnie jedna rzecz. Jak obejrzałem książki w nowym to były one zafoliowane, a system był dopiero gotowy do zainstalowania. Pierwszy notebook jednak miał go już zainstalowanego, a książki odfoliowane - czyli ktoś go używał i może zwrócił już :/

A więc tak plus za bezproblemową wymianę - nawet słowa mi nie powiedzieli.

A minus za to, że za pierwszym razem dostałem używanego przez kogoś laptopa.

Edytowane przez Luk@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doradzalem ciotce przy zakupach w MM, akurat utrafila na ta promocje znoszenia Vatu, nabyla tego 3613wlmi za 2860 :). Jak brala go z palety to byl oczywiscie zapieczentowany, jeszcze trzbea bylo sciagac te paski co w MM pewnie zalozyli. Jak go konfigurowalem sprzecik pierwsza klasa, jeszcze za to cene, luxik :). Troche mnie oburzylo to oszczedzanie na Recovery Cd. reszta komponentow pierwsza klasa, naped dvd dl philpsa, pamieci ddr2 533 infieniona, hdd ibm no i crystal brite. Jako ciekawostke powiem ze jak bylismy wczesniej w Saturnie ten sam model sprzedawali za 3690 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te Acery 3613 w kazdym MM maja inne komponenty? Kolega napisal o wadliwym Liteonie, a ja mam Philipsa.

 

U mnie jest pamiec Hundai i dysk Seagate.

acer ponoc tlucze laptopy jak szalony, wkoncu jest najwiekszym dostawca w europie/polsce, wiec pewnie musi go suportowac kilka firm by z produkcja nadarzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...