Skocz do zawartości
trialman

Najtańszy Komp :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kolezanka chce sobie zlozyc kompa. Komp bedzie sluzyl do pisania w Wordzie, ewentualnie zmniejszenia rozmiaru fotografii / przegladania stron WWW. Prosila mnie, abym popatrzyl, ile za taka operacje musiala by zaplacic. Ma na to ok 600zl, wiec wybralem jej jeden z najtanszych komputerow dostepnych oficjalnie w sklepie. Oto moja propozycja:

 

procek: AMD Sempron 2500+ 64 Bit (200 MHz x 7) 256 KB L2 BOX

płyta: Asus K8U-X s754

pamiec: TwinMOS 512 MB PC 3200

 

W sumie wyszlo 600zl z malym haczykiem. Czy ten zestaw bedzie ze soba wspolpracowal?

Czy jest cos tanszego, ewentualnie w tej cenie ale z wieksza moca?

Komp bedzie kupowany na fakture w sklepie, allegro odpada.

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za sugestie!

trial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma na to ok 600zl, wiec wybralem jej jeden z najtanszych komputerow dostepnych oficjalnie w sklepie. Oto moja propozycja:

 

procek: AMD Sempron 2500+ 64 Bit (200 MHz x 7) 256 KB L2 BOX

płyta: Asus K8U-X s754

pamiec: TwinMOS 512 MB PC 3200

 

W sumie wyszlo 600zl z malym haczykiem. Czy ten zestaw bedzie ze soba wspolpracowal?

Czy jest cos tanszego, ewentualnie w tej cenie ale z wieksza moca?

Komp bedzie kupowany na fakture w sklepie, allegro odpada.

Na Allegro też często można trafić na aukcję z FVAT :)

 

"Komputer" - znaczy się wszystko co potrzebne żeby komp działał, czy tylko te 3 części które wymieniłeś ?

 

Drobna uwaga - jak to ma być tylko do "prostych prac biurowo-domowych" :) to starczy 256 pamięci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro też często można trafić na aukcję z FVAT :)

 

"Komputer" - znaczy się wszystko co potrzebne żeby komp działał, czy tylko te 3 części które wymieniłeś ?

 

Drobna uwaga - jak to ma być tylko do "prostych prac biurowo-domowych" :) to starczy 256 pamięci...

1670591[/snapback]

 

@rzymo - w sumie masz racje z pamiecia, ale chcialem, zeby system ladowal sie w miare szybko, a 256 i 512MB to dosc wyczuwalna roznica. Chodzi o te 3 czesci, reszta juz jest z mojego starego kompa.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...