Skocz do zawartości
kszonek

Komputer Piszczy :|

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sprawa jak w temacie. Ale stosunkowo dziwna. Czesto mi sie zarzało zeby piszczała cefka na karcie graficznej, alezeby napłycie głownej pod nf4? Na s.A kiedys było, ale na LanParty jeszcze sie nie spotkałem

 

Usłyszałem to piwerwszy raz przed chwila, bo zapusciłem prime. Popiszczał 5 sekund i przestal. wyłaczam prime jeszcze raz start i znnpowu 5s i stop. prime idzie dalej i juz niwe piszczy. Mysle no co jest . Wysuwam kompa klikam start a tu p[iszczy i nie przestaje. W pewnym momencie (jakies 2 minuty) wyłaczyłem bo niewiadomo co...

 

Zlokalizowac pisku sie nie udało. ale tak piszczy powyyzej karty graficznej. Osoby ktore juz sie spotkały wiedza jaki to dzwiek.

 

Czy mozecie mi powedziec jakim cudem nagle zaczeło piszxczec? Czy to to grozne jest? chyba nie bo niby co. Jezeli ktos sie spotkał to moze powie ktora to cefka to moze uda mi sie zneutralizowac........

 

pozdro

 

*EDIT*

 

Ekhm, czy to mozliwe zeby piszczało w zasilaczu (czif gps 400W)? Bo jakos tam słysze chyba, ale ciezko to to zlokalizowac.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*EDIT*

Ekhm, czy to mozliwe zeby piszczało w zasilaczu (czif gps 400W)? Bo jakos tam słysze chyba, ale ciezko to to zlokalizowac.

Właśnie miałem o tym pisać- TAK- to możliwe. Zasilacze piszczą nawet częściej niż karty graficzne (być może ze względu na wyższe temp w nim panujące).

Jeśli jesteś pewien że nie piszczy karta graficzna to piszczałkami mogą też być cewki obok mosfetów na mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...