Skocz do zawartości
kubolo

Chłodzenie Procesora Do 150 Zł....o/c!

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam bardzo dobrego wentylatora do 150 zł. Myślałem np. o Gigabyte Rocket Cooler Pro. Co sadzicie? Jednynym mankamentem jest to AlCu :/ wiem, że jest już dostępny Rocket Cooler Pro z samej Cu, tylko, że nie moge znalezc w polskich sklepach...moze ktos widział??

Edytowane przez kubolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie maja za malych obrotow?? powaznie mysle nad Thermaltake Polo 735 3 in 1 za 105 zeta....

1674833[/snapback]

a co maja do tego oborty ? Mojego Pentagrama skreslilbys od razu bo ma ok 600-700 RPM ? Liczy sie wydajnosc! Jesli zmiesci ci sie 100-ka to bierz QVC 100 AlCu+ - bedziesz mial wydajnie i za polowe tego co chesz przeznaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że raczej nie zastanawiałeś się nad skompletowaniem WC a może warto? Nie widzę żeby ktoś to zaproponował a za 150 PLN można już coś sklecić.

Ja też szukałem jakiegoś chłodzenia i po kilku miesiącach zdecydowałem że będę składał WC. Warto nad tym się zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszy będzie właśnie mój Pentagram lub jego wersja 120Cu+.

Są po prostu bezkonkurencyjne - nawet kroją AC Freezera 64...

1674060[/snapback]

Jasne.... Miałeś Freezera kiedyś? Chyba nie ,więc nie pitol takich herezji. A juz porownywanie Pentagrama do Zalmanów jest bluźnierstwem Jest w TV taka reklama piwa , w której padają teksty - "prawie jak rock", "prawie jak król" itp. W przypadku o Pentagramie mozna powiedzieć - "prawie jak Zalman" - oczywiście w bezposrednim kontekscie tej reklamy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Pentagram to nie jest żadne cudo, jest prawie :lol2: jak Zalman , ale każdy swoje chwali (trochę obiektywności) :razz:

Z własnego doświadczenia mogę polecić Arctic Cooling Freezer 64(lub coś z tej serii), link stosunkowo tani, bardzo cichy i wydajny mój venice 1800/2700 ma 29 * na luzie, w stresie do 42* wynik "mówi" sam za siebie a z porównania(obiektywnego), mogę stwierdzić, że Pentagram nawet koło niego nie stał B)

pozdro

Edytowane przez SETHH1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...