Skocz do zawartości
jooseph

Pasywne Na Gf 7800 Gt...

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem czego co by poskromilo wycie grafy Gigabyte 7800 GT. Jest strasznie glosne :mad: jak sie gra w lepsze gry. Z tego co czytalem na necie to TEN pasywny POLAR FREEZER sie chyba nada. A co z temp. Czy wyrobi :? na tyle by bezp. mozna bylo uzytkowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko na tych kartach pasywnie chlodzic. Schooner jest kiepski, ta miedz polakierowana co wystaje przez sledzia to juz w ogole smieszny pomysl. Najrozsadniej to chyba zalman / pentagram - jesli chodzi o cisze (1 wentyl maly). Nie ma na rynku nic pasywnego co podola tej grafie (podobnie 6800 w rozsadnych temperaturach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na gorszych gierkach jest cichszy?? :lol2:

nie wyrobi- 0 szans passivki na 78gt

1674012[/snapback]

 

jak sie nie grzeje to pewnie wentyl sie nie wkreca na wysokie obroty , a co do tego coolera w temacie - wedlug mnie nie ma szans z czyms takim , w sumie ciezko wyobrazic mi sobie pasywne chlodzenie na ta karte ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko na tych kartach pasywnie chlodzic. Schooner jest kiepski, ta miedz polakierowana co wystaje przez sledzia to juz w ogole smieszny pomysl. Najrozsadniej to chyba zalman / pentagram - jesli chodzi o cisze (1 wentyl maly). Nie ma na rynku nic pasywnego co podola tej grafie (podobnie 6800 w rozsadnych temperaturach).

1674747[/snapback]

a na jakiej podstawie piszesz ,że słasy jest schooner?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej podstawie piszesz ,że słasy jest schooner?

1678607[/snapback]

testy... poszukaj sobie na googlach, bylo o tym wiele razy :mur:

A polakirowany radiatorek to tylko jeden z przykladow wad konstrukcyjnych. Pozatym co oni chcieli osiagnac wyprowadzajac pasywnie miedz na hp poza bude to juz tylko slodka tajemnica inzynierow od Tt. Wyglada wprawdzie ladnie, groznie i wydajnie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widze teraz ludzi zagioles :lol:

 

BTW: efekt zadowalający czyli?

1678517[/snapback]

Tak, mnie zadowala.

Podczas normalnego użytkowania kompa temperatura ok. 35-45 st.

W gry nie gram - jeszcze nie gram :) - więc nie wiem o ile stopni wzrośnie temperatura. Zaznaczam także, że nigdy nie kręciłem tej karty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze tak sie spytam nieśmiało po co Ci w takim razie taka karta jak w gry nie grasz? ja mam karte kilka stowek tansza bo takze nie gram w gry ale za to zainwestowalem w cisze :)

1679438[/snapback]

Mam taką zasadę, że używam tylko legalnego oprogramowania, tak samo traktuję gry. Rzecz cała w wielkim skrócie: w tej chwili brakuje mi funduszy na dobre tytuły...napisałem "w gry nie gram - jeszcze nie gram" :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Catfish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...