Skocz do zawartości
Gkar

Sb Audigy Sb1394 Za 89 ZÅ‚.

Rekomendowane odpowiedzi

mam te karte - opłaca sie

 

jak kolega wyzej nadmienił - chcesz to mozesz zainstalowac soft paxa od audigy 2/4, a jak zakombinujesz, to i najnowsze stery do a2/4/x-fi se zainstalujesz.

ja tak mam i nie narzekam

tyle ze tera sprzedaje ją i kupuje x-fi:D

ale karte z aukcji bierz, warto, a2 i 4 mają dokładne ten sam czip, tyle ze wiecej głosnikow obsługują i mają inne nieistotne dodatki(w graniu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie kupic tego SB Audigy SB1394 za 89 zł. ??

1682944[/snapback]

W proline można już kupić SB Audigy 2 za 109zł, czy opłaca w takim wypadku brać Audigy 1 za 89zł z Allegro? NIE!

 

PS. I tak już za późno, aukcja zakończona.

 

Link do Audigy 2 w Proline

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=5342...94759325f4f454d

Edytowane przez Shog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo się opłaca. Po zainstalowaniu sterów PAX ta karta to jest to samo co Audigy 2/4 - oczywiscie pomijam różnice w jakości wyjść i wejść analogowych.

1684134[/snapback]

 

Te stery o których piszesz to straszny syf, z owej karrty nigdy nie zrobisz A2/4, a te stery poza nowym wyglądem i pseudo nowymi efektami (ja tam niczego wiecej nie słyszałem) nic nie daje, w dodatku dzwiek jest gorszy niż na Kx-ach

Gdyby o mnie chodziło wolałbym dopłacić do A2, biorąc pod uwagę jakczęsto zmienia się k muzyczne moim zdaniem bardziej się to opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co lepiej kupić? Creative Sound Blaster Audigy 2 Value OEM (185zł) czy może Sound Blaster Audigy 2 OEM (109zł). W specyfikacji to to samo a ta druga jest tańsza i ma pozłacane końcówki oO. Karta będzie działała ze słuchawkami Icemat Siberia i będę głównie do grania i słuchania muzy.

 

Creative Sound Blaster Audigy 2 Value OEM (185zł)

 

Creative Sound Blaster Audigy 2 OEM (109zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że

1686544[/snapback]

Value to trochę okrojona wersja Audigy 2

 

A2

Port FireWire [iEEE-1394],

wejście line-in,

wejście mikrofonowe,

wyjście cyfrowe S/PDIF,

wyjście line-out

 

A2 Value

wejście line-in,

wejście mikrofonowe,

wyjście cyfrowe S/PDIF,

wyjście line-out

 

Value nie ma FireWire, a kosztuje dużo więcej od A2 OEM z nowej dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak kupujesz OEMy i inne wynalazki to pierw zobacz jak wygląda karta w rzeczywistosci bo się moze okazac ze to wynalazek na PCI jak Live i nie ma połowy elementów na płytce ...

1687133[/snapback]

Skąd takie spiskowe teorie? OEM to OEM, pełny produkt tylko że bez dodatków (gry, programy) i kolorowego opakowania <_<

Jak kupujesz procesor OEM to też boisz sie że dadzą ci uszkodzony?

Ja kupiłem ten "wynalazek" w miejscowym sklepie za 119zł i jestem jak najbardziej zadowolony z jego jakości oraz jakości dźwięku jaki się z niego wydobywa B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...