Skocz do zawartości
rops

Asrock K8nf4g Vga Gf 6100 /nforce 410 Mcp/

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 2x512 i wszystko jest u mnie w porządku. Ale to wiadomo u jednego może działać a u kolegi już nie. Loteeeeeeeria. Ale myśle że powinno być ok.

raczej nie loteria, tylko ma działać i tyle. jak nie działa to na gwarancje Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja osobiście mam 2x512 KINGSTONA na roznych kościach pamieci i śmiga prawidłowo co do problemów z dwoma obsadzonymi slotami to nie powinno takowych być jeśli wystapią to tylko do SERVISU na gwarancje i tylko takie jest rozwiązanie co prawda może pomóc zmiana BIOSu na nowszy ale tak czy siak z ramem nie powinno być klopotu chyba ze sama pamiec jest uszkodzona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

witam, piszecie tu zeby zaktualizowac bios trzeba win 98 albo z pendrive jechac, a czy winflashem sie nei da na tej mobo?

aha nie mam pojecia zielonego o tmy, ale jezeli z pendrive to z mp3 playera chyab tez by sie dało nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanbie - jak wygląda sprawa zintegrowanej grafiki i pożerania przez nią ramu?

Tak z ciekawości mam zamiar w niedługim czasie kupić sobie tego asrocka, a mam tylko kosteczkę 256mb

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w biosie ustawiać ile ma Ci zrzerać ramca chyba w zakresie jak się mylę 32/64/128. Ale 256 to mało ramu minimum 512 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można w biosie ustawiać ile ma Ci zrzerać ramca chyba w zakresie jak się mylę 32/64/128. Ale 256 to mało ramu minimum 512 ....

to dziekuje - już się przesiadłem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy jest bios powyżej 580mhz do gpu? Zrobiem sobie lepsze chlodzenie do grafy i narazie 580mhz go nie wzrusza.

Hmm a po co ci jeszcze wiecej MHz na GPU ?? skoro tak czy siak dużego przyrostu wydajności nie ma :| a tylko dobijesz cały chipset :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe spalenie chipsetu mi nie grozi,niebawem wrzucę fotki wielgahnych radiatorów jakie sam zrobiłem,aha i napiszę ile da się wycisnąć na lepszych pamięciach,właśnie przyszły mi kingmax 500mhz :) zaczynam testować.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlożyłem staremu kompa na tej płytce i podczas postu wyskakuje mi komunikat: "MAC adress are invalid in both CMOS and FLASH!" PRESS F1 to CONTINUE. Spotkał się ktoś z czymś takim ? Jak sie tego pozbyć ? Flash na nową wersje biosu nie pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbe czy ktos moglby wskazac MOSFETy na tej plycie i inne grzejace sie podzespoły ?? najlepiej na dobrze zrobionych FOTKACH, poniewaz chcialbym jeszcze pobawic sie w O/C, a nie chce by cos sie przegrzalo, a slyszalem ze oziembienie MOSFETow i innych grzejacych sie zeczy daje wiekrze mozliwosci w O/C :)

 

z gory dzieki za pomoc :)

Edytowane przez zipek_dg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlożyłem staremu kompa na tej płytce i podczas postu wyskakuje mi komunikat: "MAC adress are invalid in both CMOS and FLASH!" PRESS F1 to CONTINUE. Spotkał się ktoś z czymś takim ? Jak sie tego pozbyć ? Flash na nową wersje biosu nie pomógł.

Właśnie ja mam to samo cvo z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja mam to samo cvo z tym zrobić ?

No ja juz znalalem rozwiazanie. Trzeba specjalnym programem wgrać MAC adres jakiejs karty sieciowej (byle bylby prawidlowy) program jest na necie linka w tej chwili nie podam, ale latwo go znalesc wpisując "MAC adress are invalid in both CMOS and FLASH!" w google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda bardzo fajnie na NB I SB to może być pasywne chłodzenie takie duże radiatory dają radę ;] tylko mam pytanie czy zmieści ci się tam grafką po pci-e z dużym coolerkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do grafiki(jak kupię niedługo) chłodzonko też zrobię niekiepskie,będzie połączone z chłodzonkiem SB częściowo bo rzeczywiście SB jest chłodny i ma spory zapas,ja dodatkowo jestem ograniczony miejscem w obudowie bo to hiper mała obudowa slim microatx ale jak kupię jakąś grafę to i z tym sobie poradzę ;) narazie testy na nowych pamięciach kingmax 500mhz przedstawiają się tak że jest około 1600 w 3dmarku03 procesor ustawiony na 319fsb,pamięci mają dzielnik 166(333)-chodzą wtedy na 510mhz-więcej nie chcą iść :( ale już je sprzedaję i biorę jakieś pamięci 550mhz, wtedy dam dzielnik 200(400) i przy fsb319 procka będzie jakieś 560mhz,liczę na wynik w 3dmarku03 coś około 1800

 

da radę ktoś zrobić jakiegoś biosa do grafy który będzie miał więcej niż 580mhz??? bo narazie grafa jest super stabilna i nie widziałem na niej jeszcze żadnego artefakta więc chyba ma spory zapas....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem: Kupiłem niedawno te płyte i Semprona 2500 64bit, podłączyłem do niej zasilacz 20pin i gdy włączem monitor nie odpowiada. Czy to wina zasilacza czy płyta jest wadliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , mam problem nie wiem czy się ktoś spotkał z czymś takim , nie potrafie uruchomić grafy na PCI-e niezależnie od ustawienia w biosie : Onboard, pci, pcie ?? ma ktoś pomysł co może być przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem: Kupiłem niedawno te płyte i Semprona 2500 64bit, podłączyłem do niej zasilacz 20pin i gdy włączem monitor nie odpowiada. Czy to wina zasilacza czy płyta jest wadliwa?

Moze zle podpioles do plyty kabelki od przyciskow reset/power i diod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , mam problem nie wiem czy się ktoś spotkał z czymś takim , nie potrafie uruchomić grafy na PCI-e niezależnie od ustawienia w biosie : Onboard, pci, pcie ?? ma ktoś pomysł co może być przyczyną ?

Odpal maszynę z zintegrowanej grafki, a w slocie miej już swoją grafkę pod PCI-E. Ustaw w biosie żeby główną kartą graficzną była karta pod PCI-E. Zapisz ustawienia i niech komp się zrestartuje. Podłącz kabel z integry na kartę PCI-E i powinno śmigać ;] pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...