Skocz do zawartości
reaktiv

Wynik W 3dmark'01 + Maly Problem :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio jedna osoba z forum zdziwila sie moim wynikiem 3dmarka '01 , tak sie przyjzalem innym wynikom osob i sa wieksze od moich na np. slabszych grafach itd...a wiec tak czy wynik 18572 jest jak na moj komp wynikiem standardowym? czy moze zaniskim?

Pomiar byl robiony zaraz na swiezy windowsie , a teraz jak robie to jest gdzies w granicach 17000-17500 :/

 

 

A drugi problem to to ze czasem mi wywala gre :/ gram gram i nagle gra sie wylancza bez zadnego komunikatu :/ na starym kompie nie mialem takiego problemu a teraz mam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzej, zainstaluj nowe sterowniki. Najlepiej Omegi. a Zanim co to sprawdź czy cie wywala tylko na najlepszych ustawieniach w grach czy także na niższych. Masz sieciówkę? Przeczytałem w Enterze bodajrze kiedyś że jeśli się system instaluje z siecióką to grafa jest mniej wydajna i u mnie sie to sprawdziło (ok 10% różnicy). Jeśli masz zintegrowaną to tylko na czas formatki wyłącz w biosie a jesli zewnętrzną to wyjmij i włóż i ją po zainstalowaniu windy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak, sterowniki mam OMEGI 2.6.61, sterowniki do plyty glownej zainstalowalem odrazu, co do sieciowek, mam 1 zintegrowana i 1 osobna(pracuje na tej osobnej) sterowniki sie automatycznie z winem bodajze zainstalowaly, nie wime :/ teraz jak zrobilem pomiar to mam 17532 :/ spadla o ponad 1000 wydajnosc :/ co radzicie zrobic :/ qrcze :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na standardowych ustawieniach 3dmarka '03 i '05 mialem takie wyniki:

 

3dmark '03: 8525

3dmark '05: 3985

 

W normie czy tez nie?

 

Te 2 pomiary byly robione na kompie podlonczonym do TV gdzie jest 60HZ, czy to moglo spowodowac zanizone wyniki??(monitor mi sie spalil :| )

 

A tak sie zastanawiam czy te wyniki to tez nie wina tego ze pamieci sa zleksza wolne, jesli sie nie myle to sa to 3 ;|

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...