Skocz do zawartości
Slaw268

Problem Z Rozdzielczoscia Na Aoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam monitor 17" AOC F1770 I mam pewien problem mianowicie chcialbym pracowac przy rozdzielczosci 1280x960 ale jest taki problem, że jak ustawie tą rozdzielczość pulpit tak jakby sie nie zmniejszył i sa "poucinane" ikonki na skrajach ekranu i pasek menu start lecz gdy myszka przejade w dół/góre czy na boki ekran sie przesuwa i jest wszystko widoczne znaczy jak przejade w prawo widac cala prawa strone a lewa jest ucieta. W grach przy tej rozdzielczosci juz ekran poprostu jest obciety o jakies 1 cm na górze, dole i po bokach. Jeżeli ma to znaczenie mam karte graficzna radeon 9600XT. I jeszcze jedna ciekawa sprawa, że jeżeli w zakladce ekrany (zaawansowane) w rozwiazywanie problemow wymusze tryb 720p jest dobrze caly pulpit widac ale nie mogę znowuż ustawic odswierzania odpowiedniego i jest troche nie wyrazny obraz i cos z czcionka jest nie tak natomiast przy trybie 1080i ekran miga i jakies paski sie pokazuja. Sterowniki do monitora jakies sciagnolem ale nie ma zadnej roznicy czy monitor jest plug&play czy domyslny czy ten model konkretny. Mam nadzieje że w miare jasno opisalem poblem i czekam na pomoc i rozwiazanie mojego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to i ja wiem ze obsluguje takie rozdzielczosci nie w tym problem.....

1691183[/snapback]

Problem w tym że:

Rozdzielczość maksymalna dla tego modelu to 1280 x 1024.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że:

1691485[/snapback]

O matko napisze prościej: w instrukcji jest napisane że ten monitor obsługuje podaną przez ciebie rozdzielczosc i wiele innych w tym 1280 x 960 nie w tym problem problem w tym ze sie tak dzieje co opisalem wyzej w rozdzielczosciach >1024 x 768 - zrozumiales juz prosciej nie wiem jak napisac.

 

Ściągnołem powerstrip i nie moge znaleźć tego DDC mógłbys napisać gdzie dokłądnie on jest ? Z góry dzieki za pomoc

Edytowane przez Slaw268

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko napisze prościej: w instrukcji jest napisane że ten monitor obsługuje podaną przez ciebie rozdzielczosc i wiele innych w tym 1280 x 960 nie w tym problem problem w tym ze sie tak dzieje co opisalem wyzej w rozdzielczosciach >1024 x 768 - zrozumiales juz prosciej nie wiem jak napisac.

 

Ściągnołem powerstrip i nie moge znaleźć tego DDC mógłbys napisać gdzie dokłądnie on jest ? Z góry dzieki za pomoc

1692052[/snapback]

Prawy click na pulpicie-właściwości-zaawansowane-ekrany-monitor-użyj informacji DDC. Pewnie nie będzie nawet potrzebny powerstrip. Powerstrip to już w ostateczności jak to nie zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy click na pulpicie-właściwości-zaawansowane-ekrany-monitor-użyj informacji DDC. Pewnie nie będzie nawet potrzebny powerstrip. Powerstrip to już w ostateczności jak to nie zadziała.

1693578[/snapback]

Faktycznie pomogło wielkie dzięki za pomoc musiałem być ślepy żeby tego DDC nie zauważyć pozdrawiam hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...