Skocz do zawartości
SouthMan

Jaki Procek Na Socket A Za Około 300 Zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mobo ASrock K7VT4A Pro, 2 x 512 DDR, R9600Pro @ XT i Athlonika Palomino 1600+, który już nie daje rady :) Aha, chłodzonko CPU to Zalman

CNPS3000-Plus który niby ma wytrzymać nawet Batona 2800 ;) I teraz mam dylemat, co kupić ? Semprona 2600/2800 czy może lub Bartona-M 2600. OC raczej nie wchodzi w gre przez płyte, no i przez to że nie chce za bardzo zmieniać chłodzenia :) Chyba najlepszy będzie Barton czyż nie ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s.754- sempron 2600+ 64 bit ok 230zl box do tego płytka za 240zl-gb k8ns i jazda. zmieniłem z takiego samego procka jak ty 2 miesiace temu i jestem bardzo zadowolony.do tego świetne o/c -ja kupiłem jeszcze z zablokowanymi 64 bitami i "tylko" 2466mhz z 1.6 ghz poszedł. Te nowe sempy z 64 bitamito przeważnie te 2.5-2.6ghz robią.

 

Tak wieć jesli wtyskorobiesz jeszcze troszke funduszy to polecam to co napisałem.

 

Ja po spprzedaniu starej płytki i procesora dopłaciłem ok 340zl do nowych części

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, Sempik będzie hulał jak złoto B)

Chociaż jak w przyszłości będziesz planował OC to może faktycznie kup Bartka :-D licz się jednak z tym że będzie cię musiała czekać zmiana zasiłki + chłodzenia + płyty + ramu (do dużych FSB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp ma być głównie do gier, wiec chodzi mi o jak największą wydajność. Weźmy pod uwagę dwa procki Sempron 2600 i Barton 2600. Cena akurat ta sama :)

 

Sempron

1 833 MHz

L1 - 128 kb

L2 - 256 kb

 

Barton

2 000 MHz

L1 - 64 kb

L2 - 512 kb

 

Serio Sempron będzie wydajniejszy ?

 

Aha, kasy wiecej nie mam więc zmiana platformy i OC raczej odpadają :?

Edytowane przez SouthMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...