Skocz do zawartości
Madith

Geforce Fx 5500

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm fx 5500. Obsługuje Dx 9.0 w trybie slideshow, Ps 2.0 skopane na maxa ! Jaki model masz, parametry i ile dałeś ? W cenie ok 250 zł masz o niebo lepszą kartę - Radeona 9550 np. Gigabyte'a bądź Sapphire'a , który leje tą karte jak chce i w czym chce. A do tego możesz sobie nieźle wykręcić owe karty. A i w jakim niby sensie ta karta jest dobra, o co ci chodzi ? Zależy od tego, do czego będzie ci potrzebna. Jeśli nie zależy ci na graniu w dużych rozdzielczościach i detalach to w sumie powinna starczyć. Choć zagrasz na tej karcie bodajże we wszystkie gry jakie się do tej pory ukazały. Jeśli się myle to niech ktoś mnie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mysle ze jestem zlosliwy bo nie o to chodzi, ale ta karta to tragedia jak na dzisiejsze czasy - w sumie zgadzam sie z przedmowca co do jej "wydajnosci"

 

moja rada: sprzedaj to JAK NAJSZYBCIEJ i jesli cierpisz na brak gotowki to szukaj chocby uzywanego radka 9550 - jest o niebo lepszy , albo napisz ile masz kasiwa to ci podpowiemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm fx 5500. Obsługuje Dx 9.0 w trybie slideshow, Ps 2.0 skopane na maxa ! Jaki model masz, parametry i ile dałeś ? W cenie ok 250 zł masz o niebo lepszą kartę - Radeona 9550 np. Gigabyte'a bądź Sapphire'a , który leje tą karte jak chce i w czym chce. A do tego możesz sobie nieźle wykręcić owe karty. A i w jakim niby sensie ta karta jest dobra, o co ci chodzi ? Zależy od tego, do czego będzie ci potrzebna. Jeśli nie zależy ci na graniu w dużych rozdzielczościach i detalach to w sumie powinna starczyć. Choć zagrasz na tej karcie bodajże we wszystkie gry jakie się do tej pory ukazały. Jeśli się myle to niech ktoś mnie poprawi.

1696163[/snapback]

 

A ty tak tyrajac kolesia na temat jego karty myslisz ze masz duzo lepsza?????fx 5600 jak byc szczerym to wszytskie fx sa do dupci nieladnie mowiac pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty tak tyrajac kolesia na temat jego karty myslisz ze masz duzo lepsza?????fx 5600 jak byc szczerym to wszytskie fx sa do dupci nieladnie mowiac pozdrawiam.

1705946[/snapback]

No kurde nie wytrzymam! ;[ Widziałem w akcji chyba wszystkie fx'y i faktycznie nie są najciekawszymi kartami, ale od 5900 proszę się delikatnie mówiąć odp[ciach]ić!!! Co do 5500 to faktycznie padaka... Mój gf2 go doganiał w 3dsmarkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde nie wytrzymam! ;[ Widziałem w akcji chyba wszystkie fx'y i faktycznie nie są najciekawszymi kartami, ale od 5900 proszę się delikatnie mówiąć odp[ciach]ić!!! Co do 5500 to faktycznie padaka... Mój gf2 go doganiał w 3dsmarkach :)

1706051[/snapback]

tu na forum stwierdza się fakty a nie broni swoich kart, prawda niestety jest bolesna, chociaż nie powiem - 5900 nie jest zła, ale nie jest też bardzo dobra, a zdania typu "prosze sie *()$)$@ od mojej karty!" są raczej nie na miejscu.

 

a teraz o FX 5500 - jeśli karta ma służyć do płynnego grania w dużych rozdzielczościach w starszych grach, powiedzmy Q3, CS to jak najbardziej się nadaje, jednak do płynnej gry w nowsze tytuły potrzeba czegoś mocniejszego. Pixel Shadery 2.0 w serii FX są poprostu niedopracowane. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu na forum stwierdza się fakty a nie broni swoich kart, prawda niestety jest bolesna, chociaż nie powiem - 5900 nie jest zła, ale nie jest też bardzo dobra, a zdania typu "prosze sie *()$)$@ od mojej karty!" są raczej nie na miejscu.

 

1706326[/snapback]

Żeby było jasne - nie bronię swojej karty tylko dlatego że ją mam :| Chodzi mi o to że z serii FX do 5900 nie ma się do czego przyczepiać! Kosztuje teraz koło 300zł i za tą cene jest to jedna z lepszych kart i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vobis sprzedaje te karty w zestawach za 3999zł z telewizorem LCD 19". :mur:

 

Dziwna sprawa z że firma Vobis oszczędzając (chyba) kilkanaście złotych wsadza do zestawu karte która się nijak ma do Radeona 9550 czy GF6200 - może za darmo je dostają od NV.

 

Ja miałem styczność tylko z FX5600... nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o w/w karcie?? Chcialbym sie dowiedziec czy jest dobra etc bo mam ja od wczoraj a nic o niej nie wiem:) napiszcie czy mieliscie z nia jakies problemy czy cos zebym wiedzial czego moge sie spodziewac :]  thx z gory.

Pozdro

1696075[/snapback]

Miałem Fx 5500 Prolinka z 256MB 5ns. 270/405mhz i powiem, że na dzisiejsze czasy troche za słaba grafa. Na początku jak ją kupilem byłem podjarany bo ma 256MB i w NFS Underground miałem wszystkie efekty. Niestety później zacząłem żałować ze ją kupiłem bo za tą cenę (505zl) mogłem mieć cos lepszego. Ale jak nie grasz w nowe gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vobis sprzedaje te karty w zestawach za 3999zł z telewizorem LCD 19".  :mur:

 

Dziwna sprawa z że firma Vobis oszczędzając (chyba) kilkanaście złotych wsadza do zestawu karte która się nijak ma do Radeona 9550 czy GF6200 - może za darmo je dostają od NV.

1706411[/snapback]

NV pozbywa sie zapasow magazynowych - ludzie nie kupuja tych kart, wiec wciska sie je na sile :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty tak tyrajac kolesia na temat jego karty myslisz ze masz duzo lepsza?????fx 5600 jak byc szczerym to wszytskie fx sa do dupci nieladnie mowiac pozdrawiam.

1705946[/snapback]

O_o :mur:

Qrfa, zaczynasz mi działać na nerwy. Nie myślę po 1 że mam dużo lepszą, w ogóle na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski <_< ? Pokopało cię ? Mam taką kartę jaką mam, zrobiłem wielki błąd przy jej zakupie (pamiętam jak dziś I 2004 r), ale cóź, nie będę się ciął z tego powodu. Echh i nie zgodzę się z tobą, że wszytkie fx są do pupy, ale większość (wyjątki np. 5900 & xt, 5950, choć nie były może niewiadomo jakimi mocarzami) Nie tyram kolesia, tylko stwierdzam fakty. <_< <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety również jestem posiadaczem owej karty i muszę stwierdzić że faktycznie, jest do kitu. Starsze gry a i owszem, idą jak należy. Ale jeśli próbujesz odpalić coś nowszego (np.DOOM3) to już tragedia. Skacze, szarpie i nici z gry. Miałem wcześniej Radka 9600 (niestety umarł :( ) i był bez porównania wydajniejszy. Reasumując, z mojego doświadczenia stanowczo odradzam. Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...