Skocz do zawartości
k2

Project IGI 2: Covert Strike

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

U mnie -i nie tylko- to wyglada tak. To z demka multi (fulla skasowalem juz).

Na powietrzu zawsze mam taka masakre gdy kilka osob jest obok, lub patrze na ciut wiekszy teren. Inaczej jest 30 i looz. W budynkach jest bez problemu i 50fps(pokoje).

W singlu mialem niezle klopoty w paru misjach gdzie wielu na raz wybiegalo, zanim nie zrezygnowalem z gry :(. W multi, przy 16 osobach na serwerku, i gdy widzialem ~6 osob + boom granatu zaliczylem 1fps'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zwalona pod tym względem na maxa.

Strasznie zwalnia jak pojawiają się przeciwnicy. To samo w singlu, gdzie komputer przeliczając AI zaczyna się dławić.

Na oficialnym forum IGI2 ludzie skarżą się ża nawet na PIV 2.4 + Radeon9700 momentami rwie na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem w jaki sposob mam Wam udowodnic, ze mi gra smiga ?

A mozliwe, ze chodzi ludziom o to, ze maja 70fps a nagle 40fps - to rozumiem. Spadek jest ale chaczenia nie ma.

Macie jakis sposob na benchmarka tej gry ?

Mozliwe, ze pelna wersja chodzi gorzej od dema. Ale szczerze w to watpie. I jak zrobic screenshota z tej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Kaeres, moze to single demko jakies inne.. O multi juz pisalem.

Np. gram w druga czesc pierwszej misji sungla, wchodze do groty z gostkami, zaczynam robic jatke, i dostaje w trakcie akcji 18klatkami po oczach :(

W innej misji w zimie, nie pamietam nazwy, 3cia misja? ostrzelalem budynek, wybiegaja kolesie a ga mi niemal sie zatrzymuje!

To nie koniec :D Ogladam GIGA.DE :D patrze? graja w IGI2! i to ta sama misja w zimie :D i co widze?? im tez przycina!!

Acha, i nie wiem jak sie robi screeny frapsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że procedury odpowiedzialne za AI są niezoptymalizowane, bo zaczyna szarpać jak wylatują przeciwnicy, i przestaje jak sie ich wszystkich powyrzyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki gowniany niedopracowany silnik. moj Radeon wymieka przy nawet malej jatce 10 luda... czy max czy minimum, klatki leca na ryj

totalnie niedopracowana gra/silnik

 

p.s. czy to "9700" czy "4400" -> ten sam klatkowy kał

bueheheh zastanów się co ty gadasz ja śmigam na MAXX detalach na GF 2 GTS PRO i tak samo splinter cell mi śmiga na max detalach.............no ale z IGI to żeś przywalił....Gra zwalona......buehehehe masz popsutą grafikę (odp. w twoim stylu-na wyczucie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki gowniany niedopracowany silnik. moj Radeon wymieka przy nawet malej jatce 10 luda... czy max czy minimum, klatki leca na ryj

totalnie niedopracowana gra/silnik

 

p.s. czy to "9700" czy "4400" -> ten sam klatkowy kał

bueheheh zastanów się co ty gadasz ja śmigam na MAXX detalach na GF 2 GTS PRO i tak samo splinter cell mi śmiga na max detalach.............no ale z IGI to żeś przywalił....Gra zwalona......buehehehe masz popsutą grafikę (odp. w twoim stylu-na wyczucie :P )

:lol: :lol: moze z zamknietymi oczami grasz :lol: :lol: chyba ze dla ciebie 10-20fps w jatce na tej grafie to "MAXX" wypas :D

Musial bym miec trzy popsute grafiki :lol: 9700, Gf4 4400 i GF2 GTS :lol: dzieki za uswiadomienie :lol:

P.S. nie wiem czy zauwazyles, ale mowimy tu o IGI2 - slownie DWA, sequel, nie jedynka:

no ale z IGI to żeś przywalił....Gra zwalona......buehehehe

(odp. w twoim stylu-na wyczucie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem w jaki sposob mam Wam udowodnic, ze mi gra smiga ?

A mozliwe, ze chodzi ludziom o to, ze maja 70fps a nagle 40fps - to rozumiem. Spadek jest ale chaczenia nie ma.

Macie jakis sposob na benchmarka tej gry ?

Mozliwe, ze pelna wersja chodzi gorzej od dema. Ale szczerze w to watpie. I jak zrobic screenshota z tej gry ?

zgadzam sie mi ten IGI 2 chodzi Full plynnie non stop jakies 40 klatek niestety nie wiem jak by bylo na pelnej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki gowniany niedopracowany silnik. moj Radeon wymieka przy nawet malej jatce 10 luda... czy max czy minimum, klatki leca na ryj

totalnie niedopracowana gra/silnik

 

p.s. czy to "9700" czy "4400" -> ten sam klatkowy kał

bueheheh zastanów się co ty gadasz ja śmigam na MAXX detalach na GF 2 GTS PRO i tak samo splinter cell mi śmiga na max detalach.............no ale z IGI to żeś przywalił....Gra zwalona......buehehehe masz popsutą grafikę (odp. w twoim stylu-na wyczucie :P )

błahahah za fest masz wyczucie fpsów :D, tak jak moj kumpel co kiedys w q3 mial 15 klatek i mowil ze smiga :D hahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem to demko singla, zeby zobaczyc czy ono jakies inne nie jest. Jednak nie, sytuacja jest ta sama. 30fps - powietrze, 50-60fps - w budynkach, 1-25fps - w trakcie potyczki. Patrzylem dokladnie kiedy klatki spadaly, i dzialo sie to kiedy przeciwnicy strzelali. Gdy bylo obok mnie duzo, ale jeszcze mnie nie widzieli, mialem ~25klatek. Dopiero jak mnie zobaczyli i zaczeli strzelac... To chyba dobitnie swiadczy o problemach z optymalizacja AI w tej grze(i przeliczania trajektori pociskow(?), o czym juz Adnet wspominal.

 

Kaeres --> odnosnie tych kilku ludzi za siatka broniaca bazy. Tam nie ma nikogo, no chyba ze nie wiesz, ze obok tej kamery nad drzwiami, za bramka(na wprost miejsca startowego) (na ktorej jest lancuch do wlamania) tez jest wejscie, i latwiejsze :) Ja ta misje przelazlem prawie bez strzalu. Dopiero pod koniec paru ubilem(i kiedy objectivsy wymagaly infiltracji budynku).

---

Zrobmy maly test. Skoro wszyscy opisuja na podstawie single-demo, sprawdzmy ile bedzie klatek w danym momencie.

Niech kazdy wlaczy frapsa, wejdzie bez wlaczania alarmu do dalszej czesci, tam gdzie sie ten koles przez radio odzywa do mnie. Potem ubijcie tych kolesi obok ciezarowki, alarm sie wlaczy, i wybiegna ci z tego domu 'od infiltracji' - zacznijcie na nich biec, niech do was strzela kilku biegnacych kolesi z naprzeciwka(ale nie trafia;)). Ile wtedy macie klatek???

u mnie(screen pomniejszony):

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie o full wersji singleplayer.

Przeszedłem 10 misji i zaciołem się z winy błędu gry i poszedł uninstall i Splinter :twisted:

Niestety już po Splinterze i chyba wróce do IGI2 bo jednak nie jest najgorszy (chyba że dociągne Raven Shield'a lub Black Hawk'a).

Jak pisałem wcześniej są problemy z AI.

Idziemy i jest płynnie (1024x768x32xwszystko max +pshadery ale bez AA i anizo) i nagle dajmy na to wywołamy alarm, wyskakują kolesie i fps leci na szyje :x

Pozałatwiasz wszystkich i znów idzie płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziemy i jest płynnie (1024x768x32xwszystko max +pshadery ale bez AA i anizo) i nagle dajmy na to wywołamy alarm, wyskakują kolesie i fps leci na szyje :x 

Pozałatwiasz wszystkich i znów idzie płynnie.

Moze tworcy chcieli nas jakos zmusic do przejscia gry w stylu Thief'a :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram na 1284x1024 detale max 2xanizo i gra nie skacze mi w zadnym momencie, natomiast kumpel tez ma problemy z radkiem na p41,6@2,3 i radku 8500 Built by ati na 1024x768 skacze mu obraz tzn ma nieraz zawieszki dziwne no nic zaraz ide do niego looknac co sie z tym zrobic da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki gowniany niedopracowany silnik. moj Radeon wymieka przy nawet malej jatce 10 luda... czy max czy minimum, klatki leca na ryj

totalnie niedopracowana gra/silnik

 

p.s. czy to "9700" czy "4400" -> ten sam klatkowy kał

bueheheh zastanów się co ty gadasz ja śmigam na MAXX detalach na GF 2 GTS PRO i tak samo splinter cell mi śmiga na max detalach.............no ale z IGI to żeś przywalił....Gra zwalona......buehehehe masz popsutą grafikę (odp. w twoim stylu-na wyczucie :P )

:lol: :lol: moze z zamknietymi oczami grasz :lol: :lol: chyba ze dla ciebie 10-20fps w jatce na tej grafie to "MAXX" wypas :D

Musial bym miec trzy popsute grafiki :lol: 9700, Gf4 4400 i GF2 GTS :lol: dzieki za uswiadomienie :lol:

P.S. nie wiem czy zauwazyles, ale mowimy tu o IGI2 - slownie DWA, sequel, nie jedynka:

no ale z IGI to żeś przywalił....Gra zwalona......buehehehe

(odp. w twoim stylu-na wyczucie :P)

ale żeś przywalił ...... liczyć to ja umiem i wiem w co gram ... a IGI 2 mi śmiga.... aha jeśli chodzi o FPS to mówię szczerze nie wiem- nie mam pojęcia ile ich mam.....ale nie miałem jeszcze przycięcia w tej grze nawet w dużych jatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może dla was maniaków cyferek na liczniku fps to wyrocznia .. macie mniej o 5 z np. 50 i już gra do [gluteus maximus] a nie ma cięć TO JEST CHORE...ja nei mówię tu o bitwie na jakieś <span style="color:red;">[ciach!]</span>lo*ne cyferki tylko o to czy w ogóle DA SIE GRAĆ... a IGI 2 COVERT STRIKE (FULL,DEMO SP,DEMO MP) jeszcze ani razu mi się nei zacieło... a tego szajskiego gts pro mam wykreconego i obklejonego radiatorkami-cos mu daje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żeś przywalił ...... liczyć to ja umiem i wiem w co gram ... a IGI 2 mi śmiga.... aha jeśli chodzi o FPS to mówię szczerze nie wiem- nie mam pojęcia ile ich mam.....ale nie miałem jeszcze przycięcia w tej grze nawet w dużych jatkach.

zapusc fraps'a i przejdz ten moment, ktory wczesniej opisalem. Po czym podziel sie wynikami klatek. Jak na razie to nie dales zadnego dowodu ze "smiga" nawet w takich momentach na max detali. Chce to zobaczyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wspominał o P4 2.4 i R9700, że sie tnie, mnie działa płynnie w 1024x768 max detal ale cały czas mam 25-35 fps, to chyba lekka przesada, gierka jest nieco spier.....moim zdaniem, niedługo człowiek w tetrisa nie zagra z takiim sprzętem, ale kanał!!! :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na radeonie 9000pro gra chodziła bez zarzutu.

Teraz mam 9500pro na catalystach 3.2 i gra chodzi słabo: lekko przycina i

na planszy AMBUSCH wywala do windowsa.

Może macie pomysł w czym jest problem.

Acha, mam Win XP Prof, i przeinstalowywałem grę (3razy).

Reszta jak w podpisie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem to demko singla, zeby zobaczyc czy ono jakies inne nie jest. Jednak nie, sytuacja jest ta sama. 30fps - powietrze, 50-60fps - w budynkach, 1-25fps - w trakcie potyczki.  Patrzylem dokladnie kiedy klatki spadaly, i dzialo sie to kiedy przeciwnicy strzelali. Gdy bylo obok mnie duzo, ale jeszcze mnie nie widzieli, mialem ~25klatek. Dopiero jak mnie zobaczyli i zaczeli strzelac... To chyba dobitnie swiadczy o problemach z optymalizacja AI w tej grze(i przeliczania trajektori pociskow(?), o czym juz Adnet wspominal. 

 

Kaeres --> odnosnie tych kilku ludzi za siatka broniaca bazy. Tam nie ma nikogo, no chyba ze nie wiesz, ze obok tej kamery nad drzwiami, za bramka(na wprost miejsca startowego) (na ktorej jest lancuch do wlamania) tez jest wejscie, i latwiejsze :) Ja ta misje przelazlem prawie bez strzalu. Dopiero pod koniec paru ubilem(i kiedy objectivsy wymagaly infiltracji budynku).

---

Zrobmy maly test. Skoro wszyscy opisuja na podstawie single-demo, sprawdzmy ile bedzie klatek w danym momencie.

Niech kazdy wlaczy frapsa, wejdzie bez wlaczania alarmu do dalszej czesci, tam gdzie sie ten koles przez radio odzywa do mnie. Potem ubijcie tych kolesi obok ciezarowki, alarm sie wlaczy, i wybiegna ci z tego domu 'od infiltracji' - zacznijcie na nich biec, niech do was strzela kilku biegnacych kolesi z naprzeciwka(ale nie trafia;)). Ile wtedy macie klatek???

u mnie(screen pomniejszony):

Dołączona grafika

To jest niewspolmierne. Ktos sobie odpali gre na med detalach bez AA i powie, ze ma 25fps w tym momencie.

Zauwazylem, ze posiadacze Radeonow maja klopoty z ta gra. Mi oczywiscie tez zwalnia ja sie pokaze banda zbirow ale to jest normalne w kazdej grze. Nie zastalem jednak u siebie drastycznych zwolnien do 1-5 fps jak w przypadku doom3. Stwierdzam z cala pewnoscia i czystym sumieniem, ze gram sobie plynnie w ta gre.

Jak sie robi screeny to postaram sie zrobic takiego samego jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niewspolmierne. Ktos sobie odpali gre na med detalach bez AA i powie, ze ma 25fps w tym momencie.

 

Mi oczywiscie tez zwalnia ja sie pokaze banda zbirow ale to jest normalne w kazdej grze.

Screena robilem z ustawieniami z jakimi gralem w fulla, tzn. graphics na custom, i paski detali na max, nizej wszystko na "yes", co sie da to na high. Dobrze by bylo jakby nik nie oszukiwal z wynikami...

 

W kazdej grze?? No co ty, gram w Raven Shield na max + anizo x4, z 40 terrorystami, i mam minimum 40fps...

Zaznaczam ze maksimum terrorystow ile sie da ustawic w grze(tryb "terrorist hunt") to 25. 40 uzyskalem przestawiajac recznie plik configa serwera ktory stawialem w lanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaram sie cyknac podobnego snapshota jak ten pierwszy. Ale musze przyznać że po odpaleniu frapsa mam fps-y nie spadajace poniżej 15....średnio jest 20-24 oczywiście są duże skoki i w jedną i drugą ale najmniej miałem i to przez chwile jak 6 ludzi szło na mnie murem i za nimi tlił się smoke grenade no i po prwej domek po lewej ladne krajobrazy. tak jak na początku powiedziałem poniżej 15 schodzi wręcz bardzo rzadko. Oczywiście gram na MaX ustawieniach - nawet na tym Gf 2x antialiasin' ale to juz gorsza sprawa...

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...