Skocz do zawartości
Misyo

Back Up Outlook Express

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak zapisać kontakty... już wiem...

 

Ale jak zachować wszystkie wiadomości jakie mam w outlooku?

Mam kilka katalogów i za cholere nie moge zapisać wszystkiego. Pojedyńcze wiadomości to bez problemu.. ale nie o to mi chodzi przecież.

 

pozdroooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z zalozonego tematu i mam takie pytanie.

 

Padł mi system i ie jestem w stanie odpalic windowsa, a musze odzyskac calego Outlook'a Express'a. Mam załozone 2 Tożsamości i duzo podkataloków. Gdzie szukać plików na dysku, w ktorych przechowywane są takie rzeczy ? Czy ustawione reguły dla wiadomości też da rade odzyskać w ten sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z zalozonego tematu i mam takie pytanie.

 

Padł mi system i ie jestem w stanie odpalic windowsa, a musze odzyskac calego Outlook'a Express'a. Mam załozone 2 Tożsamości i duzo podkataloków. Gdzie szukać plików na dysku, w ktorych przechowywane są takie rzeczy ? Czy ustawione reguły dla wiadomości też da rade odzyskać w ten sposób ?

ja ostatnio sobie z tym u kogos nie poradzilem :P ale duzo poczty nie bylo, sam uzywam The Bat! polecam szczegolnie na wiele kont.

narkoman

 

Czy ten program, ktory podales jest najlepszy do robienia kopi Outlook'a, bo widze, ze jest pare programow do robienia kopi....

podalem linka do wielu programow... z regoly kazdy dziala wystarczy poczytac o ich mozliwosciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę nieco temat.

Ja trzymam folder z wiadomościami OE na niesystemowej partycji, razem z dokumentami itd. Dzięki temu nie zaśmieca też partycji systemowej.

(ustawia się to poprzez: Narzędzia - Opcje - zakładka Konserwacja - Folder magazynu.)

Przy kolejnej instalacji OE wystarczy wskazać ten folder i po wykryciu przez program istnienia poprzedniej tożsamości wybrać opcję TAK :wink:

Konta i książkę adresową łatwo wyeksportować...

 

Jedyna rzecz, z którą mam problem, to reguły wiadomości :mur:

Mam ich ponad 20 i nie nie chce mi się ich ustawiać zawsze od nowa. Jest jakaś metoda na to? Gdzie OE trzyma informacje o tych regułach?

Nie lubię i nie chcę stosować programów do backupu OE. Może to kwestia jakiegoś pliku konfiguracyjnego gdzieś w systemie?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...