Skocz do zawartości
YoOhnY

Niemozna Zainstalowac Windowsa Xp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem jest bardzo dziwny bo kiedys jak wrocilem od kumpla z moim HDD po podlaczenie windows dziwinie chodzil strasznie sie mulil nastepnie sie zwiesil jak zrobilem restart to pisalo ze zgubil jakis plik albo zostal uszkodzony to bylo dawno wiec nie pamietam doklanie sformatowalem dysk systemowy i postanowilem zainstalowac spowrotem xp ale sie nie dalo poniewaz podczas instalowania oprogramowanie wyskakuje mi niebieski ekran i wystepuje bad z plug and play pisze ze moze to byc wina oprogramowania zainstalowanego na kompie (swieza instalka) nie wiem o co chodzi bo mam tak od ponad roku

 

Moj sprzet to Atlon 2000+xp plytka shutle ak32a 512 ramu (nie pamietam jakiej firmy) radeona 9600pro 256. Jezeli ktos wie jak mi pomoc to prosze napiszcie bo denerwuje mnie ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli to w czasie instalki to moze spróbuj z innym cd-romem, czy dvd, czy co tam uzywasz w czasie instalacji.

nie mowie ze wina nosnika, ale moze wina napędu moze byc.

 

raz tak mialem - instalowałem gdzies winde i nie mógł skonczyc formatowania dysku instalator - własnie przez cd-rom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys jak wrocilem od kumpla z moim HDD po podlaczenie windows dziwinie chodzil strasznie sie mulil nastepnie sie zwiesil jak zrobilem restart to pisalo ze zgubil jakis plik albo zostal uszkodzony

nic do kompa nie wkladalem w tym czasie poprostu cos sie skopalo nie mam pojecia co...

Czemu piszesz ze nic nie wyciagales skoro dysk przenosiles? Sprawdz czy twardziel nie ma badow. Wspomniane przez Ciebie problemy z padajacym systemem sa typowe dla uszkodzenia dysku.

 

HDD tu chyba nie ma nic do gadania

No nie wiem... :unsure:

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...