Jump to content
Sign in to follow this  
xaris1

! Komputer Do 1100 Zł :d !

Recommended Posts

Witam,

chce kupić komputer, który posłużyłby mi do gier oraz internetu, jednak mam na niego tylko 1100 zł :D

Chodzi mi o samo pudło bez dysku i cd-romu, jednak z płytą, ktora obsługuje dyski ata 133 i udma :D nie moze byc SATA( chociaż w takiej cenie to chyba i tak nie dostane takiej płyty) :D

Oglądalem aukcje na allegro i znalazlem :D coisk takiego :D http://allegro.pl/show_item.php?item=68193261

Podzespoły wchodzące w skład zestawu:

PROCESOR: AMD SEMPRON 2600+ 64bit, socket 754, FSB 400, obsługa instrukcji 64 BIT, 128kb cache

COOLER: ORYGINALNY THERMALTAKE TR2 M6, CICHY 21dBA, WYDAJNY (MIEDZIANA PODSTAWA)

PŁYTA GŁOWNA: M861G VIA K8M800 + 8237 S754, karta sieciowa 10/100 FastEthernet, 6-cio kanałowa karta dźwiekowa, 2 x SATA 150, 2 x ATA 133, wolne złącze AGP, USB 2.0

PAMIĘĆ: 256/400, BLITZ VALUE PLUS (lub inna markowa)

KARTA GRAFICZNA: ZINTEGROWANA UNICHROME 3D do 64MB, wolny slot AGP, na karty (4x/8x)

NAPĘD OPTYCZNY: BRAK

NAPĘD FDD 3,5": BRAK

DYSK TWARDY: BRAK

OBUDOWA: Ładna dostepna w kolorystyce jak na zdjęciu (jasna IVORY), (ciemna BLACK)

ZASILACZ: ATX 300W

Oczywiscie chicałbym od razu miec jakis wiatraczek do procesowa. Mialem rownież koncepcje dolozenia do niego radeona 9700 pro :D

http://allegro.pl/show_item.php?item=67750107

Chipset: Radeon 9700 Pro

Producent chipsetu: ATI

Taktowanie rdzenia: 325MHz

Pamięć: 256 MB

Taktowanie pamięci: 2x310 [620MHz DDR]MHz

Typ pamięci: DDR 128-bit

RAMDAC: 400MHz (podwójny)

Typ złącza: AGP 8x (4x)

Wejścia/Wyjścia: VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15)

S-video output - 4 pin mini-DIN

DVI-I - 29 pin combine

Obsługiwane standardy: DirectX 9.0

OpenGL

Zastosowane technologie: HyperZ technology, TRUFORM technology, SMARTSHADER technology, Full-screen anti-aliasing, SMOOTHVISION anti-aliasing

Wersja pudełkowa: Tak

Doradzcie mi, czy dobrze mysle kup[ujac taki zestaw. Niestety jestem laikiem wsrod komputerów :D Jak mozecie to doradzcie mi jakiś zestaw optymalny, którego mógłbym podręcić :D Linki mile widzane, wszystkim z gory dziękuje :D

Sempron 2600+ BOX Socket 754 64bit

Asus K8V-X SE K8T800 s.754

TwinMOS DDR 512Mb/400Mhz CL 2.5 PC3200

Xpower 3346 Black bez zasilacza

708zł

DO tego jakiś Fortron 350w (był gdzieś link gdzie był za 40zł)

i 9700pro

cena 1047zł

:D

Wiem, ze za takie fundusze niewiele mozna kupic i jest maly rodzaj konfiguracji, ale moze kots jeszcze zaproponuje coisk :?:D z gory dziekuje :D

Co tu dużo mówić złóż sobie to co serwal napisał (tanio i całkiem nieźle) i nie kombinuj z tym shitem z allegro.

Dzieki za odpowiedz, ale czy płyta ktora mi poleciles jest w stanie znacznie polepszyc mi osiagi, skoro przez znia bede musial kupic semprona 2500+ i nie w 64 bitach? :-) Moze i laickie pytanie ale nie wiem :D

Z tym radeon to sie zgodze, ma wieksza szyne od tamtego :D wiec raczej tergo wybiore :D

A, w opisie tej plyty jest napisane, ze

" Obsługiwane procesory: Athlon 64"

:D Dzieki za odpowiedz :D