Skocz do zawartości
Umbrella

Forceware 81.85 Whql Certified

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dopiero zainstalowałem bety, a tu już WHQL. U Nvidii to normalne, że co kilka dni wypuszcza nowe stery?

No nic trzeba będzie sprawdzić, ale nie dziś, bo mam juz dość żąglerki sterami jak na jeden dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest z tymi sterami pod GF 4Ti 48000se??... chodzi o to, że po zainstalowaniu mam problem z odświeżaniem w grach... wszedzie mam poustawiane przy 1024x768 100Hz a jednak w grach mam ciągle 60 lub 75??

 

gdzie to pozmieniac? w starych - jeszcze 66.xx byla taka zakladka, że do każdej rozdziałki mogłem ustawić inną częstotliwośc i to działało, tu nie chce.

 

pomocy! :(

 

pozdro

Qvasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest z tymi sterami pod GF 4Ti 48000se??... chodzi o to, że po zainstalowaniu mam problem z odświeżaniem w grach... wszedzie mam poustawiane przy 1024x768 100Hz a jednak w grach mam ciągle 60 lub 75??

 

gdzie to pozmieniac? w starych - jeszcze 66.xx byla taka zakladka, że do każdej rozdziałki mogłem ustawić inną częstotliwośc i to działało, tu nie chce.

 

pomocy! :(

 

pozdro

Qvasiu

1714098[/snapback]

coolbits odblokowuje ukryte zakladki w sterach nvidii

a tu masz linka http://downloads.guru3d.com/download.php?det=201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coolbits odblokowuje ukryte zakladki w sterach nvidii

a tu masz linka 1714768[/snapback]

 

lipa.. nadal to samo... wszedzie poustawiane mam 100Hz a w grach mam i tak 75, mimo iz mój monitor spokojnie daje rade do 116 w 1024x768..

jakies inne propozycje, czy pozostaje mi wersja 66 sterownków tylko ??

 

pozdro

Qvasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa.. nadal to samo... wszedzie poustawiane mam 100Hz a w grach mam i tak 75, mimo iz mój monitor spokojnie daje rade do 116 w 1024x768..

jakies inne propozycje, czy pozostaje mi wersja 66 sterownków tylko ??

 

pozdro

Qvasiu

1715672[/snapback]

pewnie gierki w opengl tobie tak dzialaja jak tak to

wejdz do narzedzia diagnostyczne directx\wiecej pomocy\zastap\wartosc zastepcza i tam wpisz ile tylko chcesz musi dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie gierki w opengl tobie tak dzialaja jak tak to

wejdz do narzedzia diagnostyczne directx\wiecej pomocy\zastap\wartosc zastepcza i tam wpisz ile tylko chcesz musi dzialac

1715825[/snapback]

wczoraj w nocy rozwiazałem problem i zaskoczyło mnie to jak wyniki wyborów... mianowicie, postanowilem doinstalowac stery do monitora, czego nigdy nie robilem i bylo OK, i o dziwo wszystko stało się dobre :huh: ... nie czaje tego... Winda wykrywa moj monitorek poprawnie, tylko ma problem z określeniem częstotliwości przy danych rozdziałkach... teraz jest już OK, a co do CoolBits'a, to dobrze wiedzieć o takich małych skrzatach :wink: .. dzięki.

 

pozdro

Qvasiu

Edytowane przez Qvasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie gierki w opengl tobie tak dzialaja jak tak to

wejdz do narzedzia diagnostyczne directx\wiecej pomocy\zastap\wartosc zastepcza i tam wpisz ile tylko chcesz musi dzialac

1715825[/snapback]

Fajnie fajnie ale u mnie tego nie ma :D Wiem że to nie do mnie ale ja instalowałem DX a takiej zakładki (ikony) brak :lol2:

 

Druga sprawa to to że czasami nie można mieć wykrytego monitora z powodu... Firmy :mur: Ja mam Logix LGX17B i za chiny nie moge go wyszukać na liście monitorów :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci wykrycie monitora? Ma jakieś specjalne funkcje? Jesli nie, to wybierz z listy model najlepiej na tym samym kineskopie albo inny który ma to samo odświeżanie poziome (to max podane w kilohercach) i przekątną.

A co do problemów z odświerzaniem to polecam Refresh Force, nie potrzeba go instalować i działa pięknie.

http://www.pagehosting.co.uk/rf

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero problem z 81.85 XP english_whql.exe

Gry chodzą lepiej , ale ten forceware nie wykrywa mojego monitora CTR.

Ustawia jako domyślny. A jak wchodzę w Nvidia Display, to obraz robi

się ciemny i jakim cudem to jest zrobione , że w monitorze Brigthness

spada do 0% (zero) i póżniej ręcznie guzikami monitora muszę regulować

jasność do 80%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci wykrycie monitora? Ma jakieś specjalne funkcje? Jesli nie, to wybierz z listy model najlepiej na tym samym kineskopie albo inny który ma to samo odświeżanie poziome (to max podane w kilohercach) i przekątną.

A co do problemów z odświerzaniem to polecam Refresh Force, nie potrzeba go instalować i działa pięknie.

1716888[/snapback]

No a żebym ja to wiedział :) Nie ja to kupowałem to nie mogłem zatrzymać dla siebie potrzebnych rzeczy jak instrukcja itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XTreme-G 81.85.v2

 

PS. Dlaczego nowe oryginalne Forceware nie wyświetlaja tej zakładki?

 

Dołączona grafika

 

Pewnie trzeba ja jakoś odblokować, ale jak (Coolbits nie daje rady)?

Natomiast modowane stery wyświetlaja tę zakładkę i to zarówno NGO jak i XTreme G.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też jest :) te Xtreme dają więcej klatek czy czegoś ?

1719487[/snapback]

- New Tweaks to lessen the ammount of hitching/stuttering in graphically intensive video games. (ALL of our beta testers reported smoother gameplay without hitching in games such as BF2)

Może potestuję :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie gierki w opengl tobie tak dzialaja jak tak to

wejdz do narzedzia diagnostyczne directx\wiecej pomocy\zastap\wartosc zastepcza i tam wpisz ile tylko chcesz musi dzialac

1715825[/snapback]

masz racje z ta wartoscia zastepcza ale tylko w grach z DirectX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To które w końcu Xtreme trzeba sciągnąć, bo jest ich tam kilka?

W jakis sposób odinstalowywujecie stare stery, wystarczy panel sterowania - dodaj/usuń, czy dla pewnosci poprawnego usuniecia pozostałości robicie coś jeszcze np: Driver Cleaner?

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To które w końcu  Xtreme trzeba sciągnąć, bo jest ich tam kilka?

W jakis sposób odinstalowywujecie stare stery, wystarczy panel sterowania - dodaj/usuń, czy dla pewnosci poprawnego usuniecia pozostałości robicie coś jeszcze np: Driver Cleaner?

1719822[/snapback]

1. Wszystko zależy jaki masz system zainstalowany.

2. Ja najpierw wywalam z panelu sterowania/dodaj usuń programy a później w trybie awaryjnym czyszcze DC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje z ta wartoscia zastepcza ale tylko w grach z DirectX

1719742[/snapback]

wiec ja mam jakies anomalie doom3 jak zalanczam mam 60Hz ale jak zmienie w zakladce directx wartosc zastepcza na 100Hz to doom3 tez ma 100Hz wiec chyba tez ma wplyw na opengl

Edytowane przez Umbrella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...