Skocz do zawartości
cinos

WD Caviar Special Editon(8MBCache)

Rekomendowane odpowiedzi

Padł juz komus ?

bo jutro będe kupowac nowy dysk :) 60GB juz malo i wlasnie stoje przed wyborem

B IV , B V, Caviar 8MB Cache, syskie 80GB :) i jestem najblizej dla Caviarka z 3 lata gwary :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł juz komus ?

bo jutro będe kupowac nowy dysk :) 60GB juz malo i wlasnie stoje przed wyborem

B IV , B V, Caviar 8MB Cache, syskie 80GB :) i jestem najblizej dla Caviarka z 3 lata gwary :)

Padl po 4 dniach dokladnie.

WD600JB i nie byl az tak rewelacyjny (zobacz na dole pcmarka dla porownania.)

Ojcec ma na p4 2.4 baracude IV i jest ciut szybsza. jak ci nie starczy 60g na 2miechy jeszcze to kupuj, potem maja byc nowe baracudy 8mb cache itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł juz komus ?

bo jutro będe kupowac nowy dysk :) 60GB juz malo i wlasnie stoje przed wyborem

B IV , B V, Caviar 8MB Cache, syskie 80GB :) i jestem najblizej dla Caviarka z 3 lata gwary :)

Padl po 4 dniach dokladnie.

WD600JB i nie byl az tak rewelacyjny (zobacz na dole pcmarka dla porownania.)

Ojcec ma na p4 2.4 baracude IV i jest ciut szybsza. jak ci nie starczy 60g na 2miechy jeszcze to kupuj, potem maja byc nowe baracudy 8mb cache itp.

Ale masz argumenty przeciwko caviarowi trudno żeby caviary wogóle się nie psuły. Napewno jest wydajniejszy niż B IV, a co do głośności to już sam zdecyduj, ja mojego wogóle nie słysze :roll: pozatym baraki też padają jak muchy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł juz komus ?

bo jutro będe kupowac nowy dysk :) 60GB juz malo i wlasnie stoje przed wyborem

B IV , B V, Caviar 8MB Cache, syskie 80GB :) i jestem najblizej dla Caviarka z 3 lata gwary :)

Padl po 4 dniach dokladnie.

WD600JB i nie byl az tak rewelacyjny (zobacz na dole pcmarka dla porownania.)

Ojcec ma na p4 2.4 baracude IV i jest ciut szybsza. jak ci nie starczy 60g na 2miechy jeszcze to kupuj, potem maja byc nowe baracudy 8mb cache itp.

Ale masz argumenty przeciwko caviarowi trudno żeby caviary wogóle się nie psuły. Napewno jest wydajniejszy niż B IV, a co do głośności to już sam zdecyduj, ja mojego wogóle nie słysze :roll: pozatym baraki też padają jak muchy !

Wszystkie padaja. Nie mam argumentow przeciw caviarowi, bo mi sie zajebiscie podoba. podaje przyklad do porownania i pisze tylko, ze na innym konfigu baracuda chodzi ciut szybciej. A ze maja wyjsc nowsze dyski, zapowiadane jako lepsze, to nie znaczy ze te sa zle.

Cichutki jest naprawde(byl :( ) ogolnie ja bym i tak wzial caviara, nawet po wypadku z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł juz komus ?

bo jutro będe kupowac nowy dysk :) 60GB juz malo i wlasnie stoje przed wyborem

B IV , B V, Caviar 8MB Cache, syskie 80GB :) i jestem najblizej dla Caviarka z 3 lata gwary :)

Padl po 4 dniach dokladnie.

WD600JB i nie byl az tak rewelacyjny (zobacz na dole pcmarka dla porownania.)

Ojcec ma na p4 2.4 baracude IV i jest ciut szybsza. jak ci nie starczy 60g na 2miechy jeszcze to kupuj, potem maja byc nowe baracudy 8mb cache itp.

Ale masz argumenty przeciwko caviarowi trudno żeby caviary wogóle się nie psuły. Napewno jest wydajniejszy niż B IV, a co do głośności to już sam zdecyduj, ja mojego wogóle nie słysze :roll: pozatym baraki też padają jak muchy !

Wszystkie padaja. Nie mam argumentow przeciw caviarowi, bo mi sie zajebiscie podoba. podaje przyklad do porownania i pisze tylko, ze na innym konfigu baracuda chodzi ciut szybciej. A ze maja wyjsc nowsze dyski, zapowiadane jako lepsze, to nie znaczy ze te sa zle.

Cichutki jest naprawde(byl :( ) ogolnie ja bym i tak wzial caviara, nawet po wypadku z tym.

 

loozik :roll: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak czytam juz setny temat gdzie ludzie zgodnie krzycza, jaki to WDC z 8 mega kaszy jest zajebisty...mam odruchy wymiotne. Owszem maksymalny transfer ma na najwyzszym poziomie ale ten potrafi spasc i to znacznie. Natomiast taka barakuda trzyma go na przyzwoitym poziomie i raczej nie pozwala na jego drastyczny spadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swojego ponad 3 miechy i biega wporząsiu nie miałem z nim żadnych problemów i moim zdanie to jest troche szybszy niż barak mojrgo kumpla.

 

Pozdro !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak czytam juz setny temat gdzie ludzie zgodnie krzycza, jaki to WDC z 8 mega kaszy jest zajebisty...mam odruchy wymiotne. Owszem maksymalny transfer ma na najwyzszym poziomie ale ten potrafi spasc i to znacznie. Natomiast taka barakuda trzyma go na przyzwoitym poziomie i raczej nie pozwala na jego drastyczny spadek.

W kazdym dysku transfer ma wykres nieliniowy i opadajacy pod koniec. Dlatego najlepiej podzielic dysk na kilka partycji i system umiescic na pierwszej bo bedzie najszybsza. Jezeli korzysta sie z Windy to najlepiej miec drugi twardziel niekoniecznie demona szybkosci i podzielic go na conajmniej dwie partycje i na pierwszej umiescic swapa. W komputerach z mala iloscia RAM daje nawet niezlego kopa.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...