Skocz do zawartości
Mayor

trzeba jakoś zacząc :)

Rekomendowane odpowiedzi

XP ma jeden bajer dla którego warto przejść z w2k:

- przełączanie użytkowników

Chyba, że ktoś sam z korzysta to wtedy 2k lepszy

 

I tu pytanie mam do użytkowników win2k servera: czy tam jest przełączanie (w końcu są usługi terminalowe i można być zalogowanym, ale odłączonym) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry że cię nie cytuje cherry

ale dzisiaj właśnie sobie zainstalo2wałem w2k server i dopiero się ucze

już dość dużo wiem

ale o czymś takim nie słyszałem

zasadniczo siedząc na serwerze tomasz tylko opcje wylogowania

nic takiego nie widziałem

ale mogłem mieć klapki na oczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tematem było:

dlaczego po 8 miesiącach pracy win98SE zaczyna mi sie wieszać?

a tu się rozpętało na temat XP i W2K Hmmm ciekawe.

 

No ale do rzeczy.

 

Ty cierpliwy jesteś 8 miechów na Win98 bez reistalki - NIEWIARYGODNE

Ja jak na nim pracowałem to co 6 m-cy format c: i setup Windy

:D

Proponuje Ci to samo :D

Będzie szybciej i pewniej jak porządkowanie dysku, rejestru itp. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co się ćwiczy na kompie. Ja instaluje b. dużo programów, chodzę po necie itp. i po ~6 m-cach komp mi się dziwnie zachowywał. :D

Teraz testuję WinXP - pożyjemy zobaczymy. Już mi się raz wiuchnął - pewne giery nie chciały chodzić nawet po reinstalce :cry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez miesiac...mialem taka banie, ze potrafilem zmieniac system 2 razy dziennie :) oczywiscie z beckupu... Rozwalalem doszczetnie winde 98 :) uczylem sie wtedy bawic w rejestrze...skutki tego byly rozne...ale wychodzily czasami niezle kiksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test obecności :)

To jest moja pierwsza wypowiedź testowa...

W2K oczywiście jest barzdo dobry do pracy, ale do gier tylko i wyłącznie XP i W2K nie ma tu nic do powiedzenia, hehe... A i bayery też mi się podobają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dobra wczoraj byłem śpiący i brednie gadałem  :oops: 

też zamieżam przesiąść sie spowrotem na 2000  :wink:

:D No to mamy kolejnego nawróconego :D

a ja tam zostaje na xp / dobrze mi się z nazwą procka komponuje :)/ załadowałem ramidle i już się bydle uspokoiło a co do wydajności to jak się to co nipotrzebne z usług powyłacza i pozbędzie częsci bajerów wizyualnych / ale tylko częsci bo to ładne ;)/ to jest ok ale NADAL MI SEA NIE CHODZI :(

i tym nieoptymistycznym akcentem kończe :)

ps pod win2k sea też nie chodzi ;) i dlatego z niego zrezygniwałem bo pod xp to mam jeszczę nikłą nadzieję :) a i leniwy jestem potwornie

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test obecności :)

To jest moja pierwsza wypowiedź testowa...

W2K oczywiście jest barzdo dobry do pracy, ale do gier tylko i wyłącznie XP i W2K nie ma tu nic do powiedzenia, hehe... A i bayery też mi się podobają...

no wiesz co tak szczerze mówiąc to ja jeszcze się nie spotkałem z grą która by chodziła na XP a na w2k nie

więc dlaczegu u ciebie nie chcą chodzić

a instalowałeś sp2 ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Me i XP - XP miałem bez głosu , zmieniłem SB1028 na SB5.1 -jest głos ok ale nie instaluje miksera , ogólnie nieźle.

Co do ME to przypadł mi do gustu i się go trzymam choć szybko się "śmieci",lecz dawne częste formaty i strata czasu na odtwarzanie całej konfiguracji softu poszły w niepamięć.

Po ostatnim formacie i skonfigurowaniu softu oraz defragmentacji zrobiłem"klona" dysku GHOSTEM - super program.Teraz gdy coś lekko fiksuje odtwarzam dysk w 15 minut - koszmarne formaty zniknęły - "istna

Ameryka"

polecam wszystkim i pozdrawiam

 

Kampa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że na ME na przykład w czasie formatu dyskietki

jest praktycznie zastój całego systemu

niemówiąc o niższej stabilności (a o wielozadaniowości możemy zapomnieć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że na ME na przykład w czasie formatu dyskietki

jest praktycznie zastój całego systemu

niemówiąc o niższej stabilności (a o wielozadaniowości możemy zapomnieć)

Chyba miales cos dziwna wersje ME, wlasnie z ciekawosci odpalilem formatowanie dyskietki pelne bo raczej nie korzystam z tej opcji i wszystko normalnie obciazenie systemu nie zmienilo sie nawet o 1%. Co do reszty sie nie wypowiadam bo niechce kolejnej wojny. Ja mam na wszystkich kompach ME i kazdemu instaluje ME, odpowiednio skonfigurowane chodzi idealnie. EOT u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie W2K Pro ma jedną zasadniczą przewagę nad Xp. Działa szybko i ładnie na mojej konfiguracji (a właściwie działało jak miałem barracude :? ), a XP ledwo wstaje po restarcie :P Natomiast do gier jak dla mnie rządzi Winshit98 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP nie jest taki zly ;) Kiedys mialem 98 ale sie przesiadlem na xp'eka i jak narazie jakis wiekszych zgrzytoof nie mam. No moshe jeden z tym pieprzonym smietnikiem :D :D Loobi sie stawiac jak kce go oproznic ;)

Ciekaffe czy ktos ma taki sam problem pod XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 98 nie "rzadzi jesli chodzi o gry" - giery potrafia sie wywalic i na 98 i na 2k. Roznica na korzysc 2k jest taka, ze po zwalce gierki po prostu ja odpalam drugi raz, a nie czekam az mi sie komp zrestartuje - jak w 98.

Poza tym 2k jest super kiedy wychodzi ze musze cos napisac (C/C++). Jak wiadomo nie da sie wypuscic czegos bezblednego od razu - wiec czasami trafiaja sie jakies nieskonczone petle itp. Tego typu myki zabijaly 98 - Task Manager sobie czesto nie radzil z zabiciem mojego programiku no i restart - strata czasu, czasem przez to i pomyslu. W 2k nie ma tego problemu - TM zabija wszystko i zawsze. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2000 rzadzi:))

kiedys jak zupdatowalem system z 2000 na xp to mnie przywital niebieskim ekranem :D

wczesniej kiedys tez mialem xp ale ten system jest porabany...zostaje przy 2000

a ostatnio moj kumpel sobie go zainstalowal, tylko ze on ma pentiun II 200Mhz (233 ale chodzi na 200 bo mu sie cooler popsul :) ) i 32mb ramu...troche tragicznie to chodzilo, wiec chcial powrocic do ME.

Ale jak instalowal 2000 to sformatowal partycje w NTFS bo nie wiedzial co to :D i najpierw musialem mu ja zrobic spowrotem na fat32 (BTW: w partition magic to byl moment :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...