Skocz do zawartości
SanDiego

Nagrywara Która?

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym wzial LG, robia swietne nagrywarki i to bardzo dobra firma. Pamietam jak mialem swoja 12/8/32, miala roczna gwarancje i pracowala przez 5 lat bez usterek, potem zepsul sie silniczek otwierajacy tacke a nie laser. Z kolei mój najlepszy kumpel mial liteona i nie wytrzymal u niego mawet 0,5 roku.

Ja posiadam wersje LG 4163B i jestem bardzo z niej zadowolony, wersja 4167b ma dodatkowo litescriba czyli wypalanie laserem nadrukow na plytce, jak bym teraz mial kupowac wzialbym tego Lg-ka :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz nagrywarke na wczoraj to polecam Benq 1640. Wedlug mnie obecnie najlepsza nagrywarka DVD. Benq dostarcza Plextorowi model 1640, a ten z kolei sprzedaje go jako 740A.

 

Jesli obecnie planujesz zakup i chcesz kupic nagr, ale nie koniecznie dzisiaj, to poczekaj na Liteona shw-16H5S z LightScribe, ktory bedzie mial mozliwosc wypalenia grafiki na plycie oraz bedzie w przystepnej cenie ok 220zl. W komputroniku juz widnieje w ofercie, ale jeszcze zaden egzemplarz nie doszedl do Polski.

 

Osobiscie juz nie chcialo mi sie czekac i zepsula mi sie stara nagr cd-rw, dlatego kupilem benqu 1640.

 

ps LG nie kupuj, niektorzy go polecaja z opinii o modelu 4163B, a 4167B jest bardzo nie dopracowany i gorszy od nowych liteonow :/

Edytowane przez luminat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy myślą, że jeżeli coś jest tańsze to musi być gorsze???

Ja bym mimo wszystko polecał lite-on'a mam nagrywarkę cr-rw od kilku ładnych lat i 0 problemów pozatym jeszcze nie słyszałem złej opinii o tej firmie, a jak masz kase to POLECAM na 100% PLEXTOR no ale to już wyższa półka...

pOzdro B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem litka.Niestety ostatnio ma goprszy okres i palniki robi mocno przeciętne.

 

Sam kupiłem benqa 1640 i jestem werry happy. Dla miłośników plextora- kupcie benqa najlepiej oem bo bez napisu na froncie wgrajcie biosik od plexy i jesteście ponad 100zl do przodu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam też mam nagrywarkę BenQ 1640.

Mogę ją polecić każdemu, bardzo szybko wypala płyty.

Faktem też jest to, że Liteon robi teraz poprostu słabe nagrywarki.

U kumpla przy mało intensywnym nagrywaniu siadła po ok. 0,5 roku i wymienił ją sobie na LG GSA 4167. Przyznam że to nowe LG jest niezłe, wydaje mi się trochę cichsze od BenQ, ale tylko minimalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cenisz jakość i to kup "prawdziwego" PLEXTORA PX-716A.

BenQ wymieka w mozliwosciach i jakosci nagrywania, jednak kosztuje PLEXTOR troszeczke więcej...ale warto

 

Troche odbiegłem od tematu, ale z Twoich propozycji żadna firma nie jest dobra i godna polecenia.

Edytowane przez Pinokio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...