Skocz do zawartości
Gość Overclocked

Zatrzymano Głównego Dostawce Piratów Na Stadion

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Overclocked

Główny dostawca piratów na Stadion X-lecia zatrzymany

 

Podczas minionego weekendu doszło do zatrzymania Krzysztofa D., którego uważa się za głównego dostawcę pirackich wersji oprogramowania do największych miejsc sprzedaży nielegalnych płyt – Stadionu X-lecia oraz bazaru na Wolumenie w Warszawie. Pirat schwytany został podczas rutynowej kontroli drogowej - w jego samochodzie zauważono setki płyt z grami, w tym z gorącą nowością jaką był w momencie zatrzymania Quake 4.

 

Podejrzany próbował poprzez wręczenie łapówki wywinąć się z sytuacji, jednak policjanci nie dali się skusić 20 tysiącami złotych i ruszyli na przeszukanie miejsca zamieszkania Krzysztofa D. Tam odnaleźli profesjonalnie działającą tłocznię płyt, kilka komputerów z nagrywarkami oraz urządzenia do wykonywania nadruków na cd. W mieszkaniu było blisko 50 tysięcy pirackich płyt z nielegalnym oprogramowaniem.

 

z gry.wp.pl

 

(Raczej 1 ze 100 ale niech sie ciesza tym co maja lol...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojciec ma znajomego który kiedys był policjantem. Teraz ten były policjant chandluje na bazarze podróbkami ( adidasa, nike itd. ). W te podróbki zaopatruje sie on własnie w WWA na stadionie X-lecia. Jako ze dawnymi czasy służył on własnie tam ( WWA ) zdaje sie ze dobrze zna cała strukturę stadionu. Kiedyś zagadnołem do niego czemu nie handluje piratami u nas na bazarze. przecież tam kupi nowość za grosze i na bank bedzie miał on ją pierwszy z naszego miasta.

 

Usłyszałem

" nie bawie sie w płyty "

 

na to ja zapytałem czy oni tam sie nie boją kontroli?? i tu usłyszałem coś co konkret mnie zatkało:

 

" czy ty myślisz ze te wszystkie stosy płyt co oni tak miażdżą walcami to są nowości ?? To są płyty z przed kilku lat które sie nie sprzedały i sie nie sprzedadzą... "

 

wnioski wysuńcie sobie sami. Dodam ze ten człowiek jest godny zaufania i na pewno nie kłamał.

 

a wracając do tego co tu napisano tą wątpie w to ze na 20k sie nie skusili <_< <_< Picem mi to zalatuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Co to się wyrabia, jak by sie przeszli na centralną giełde komputerową na Batorego to tam w każdy weekend jest ze 4-5 co sprzedają piraty. <_<

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szlochac ? nad czym ??? :/ zyjemy w po...pier...do...lonym kraju wlasnie miedzy innymi przez takich palantow!!

 

ze w PL bedzie o 50tys mniej piratow ??- ja per.....kur....wa.....dole !!!

 

dobrze tak ch....ujowi !! przez takich skur.....wieli robi sie syf na polskim rynku gier i oprogramowania - sam na tym cierpie jak jakis skur....wysyn podpierdala moje pomysly i skrypty ktore poniekad czasem daje za free a czasem wydaje na nie licencje i jak tu sie nie wkur.....wic !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo o przekupnosc i slugustwo pewnych sluzb mundurowych ..

Moim zdaniem likwidacja konkurencji na zlecenie nic nie dzieje sie bez przypadku

POD MUR I STRZELAC !

kurna cichosza bo agentura dziala ...

 

ps: a moze tak mala rewolucja ?SZABLE W DŁOŃ niech mi cos zrobia mam rozdwojenie jazni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szlochac ? nad czym ??? :/ zyjemy w po...pier...do...lonym kraju wlasnie miedzy innymi przez takich palantow!!

 

ze w PL bedzie o 50tys mniej piratow ??- ja per.....kur....wa.....dole !!!

 

dobrze tak ch....ujowi !! przez takich skur.....wieli robi sie syf na polskim rynku gier i oprogramowania - sam na tym cierpie jak jakis skur....wysyn podpierdala moje pomysly i skrypty ktore poniekad czasem daje za free a czasem wydaje na nie licencje i jak tu sie nie wkur.....wic !!!

Troche opanowania :-| Wiem ze to wku.. nieziemsko ,ale tego typu postami niczego nie zmienisz.

 

 

 

Ja sie dziwie ze policja nie wziela tych 20 K :)

 

Co z tego ze zlapali jakiegos goscia (niby glownego dostawce) jak zaraz sie pojawi nastepny.. i nastepny. Tepic takich i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ale zadnemu nic nie zrobia, bo goscie w swoich segregatorach maja tylko okladki... <_<

Nie wiem co mają bo nie pytałem i nie patrzyłem tam, ale skoro ktoś chce kupić od nich gre to przecież musi im dać płytke a nie mówi żeby przyszedł za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mają bo nie pytałem i nie patrzyłem tam, ale skoro ktoś chce kupić od nich gre to przecież musi im dać płytke a nie mówi żeby przyszedł za tydzień.

Fajki, wódka i płyty sa pochowane u tych co sprzedają zamarkowane ciuchy ;]

 

Ty bierzesz od niego CD a jakis murzyn biegnie i wraca z płytka (albo i nie) :D

Edytowane przez muciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Fajki, wódka i płyty sa pochowane u tych co sprzedają zamarkowane ciuchy ;]

 

Ty bierzesz od niego CD a jakis murzyn biegnie i wraca z płytka (albo i nie) :D

A ja teraz mówie o giełdzie komputerowej na Batarego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Aha, tam jeszcze nie byłem ;)

To przyjedź, może coś Ci sprzedam;). A wracając do tematu, ten gość chyba musiał sie jakoś zabezpieczyć gdyby wpadł, chodzi mi o drugą kopiarnie płyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ,że zatrzymano ?

Piractwo było ,jest i będzie dopóki gry nie będą kosztowały max 2 x tyle co pirat bo jeżeli można mieć orginała za 20-30 zł a pirata za 15 to wiadomo co wiara wybieże...

 

A był ktoś na giełdzie w KrK ;>??/(balice) tam jest dopiero organizacja...

Heh - jak miał być nalot(za chwile był) to w ciągu 20 sekund wszyscy Ci którzy sprzedają piraty poprostu znikneli ;] czyli mają wtyki i tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz mówie o giełdzie komputerowej na Batarego.

Krotkofalowka i wola kolege, ktory przynosi z samochodu co potrzeba.

 

W razie jakby miala nadejsc policja, ten sam kolega ostrzega "handlarzy" - widzialem juz to raz w akcji... w ciagu 10 sekund nie bylo ani jednego, tylko tu i owdzie stal jakis stolik turystyczny ni w piec, ni w dziewiec :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage w jakich realiach zyjemy i nie chce slyszec tutaj ze nie ma wytlumaczenia, bo to moze powiedziec czlowiek ktory jest odszczepiony od rzeczywistosci bije wielkie brawa dla kolegow z krakowa .

Przy okazji slyszalem ze w ostatinm czasie nie handluja juz na balicach , czy to prawda ?

Edytowane przez Bulleto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage w jakich realiach zyjemy i nie chce slyszec tutaj ze nie ma wytlumaczenia, bo to moze powiedziec czlowiek ktory jest odszczepiony od rzeczywistosci bije wielkie brawa dla kolegow z krakowa .

Przy okazji slyszalem ze w ostatinm czasie nie handluja juz na balicach , czy to prawda ?

 

ooo Dawno tam nie byłem ale podobno też był jakiś nalot i coś się posypało ale właciwie czemu mieliby przestać :P :?: Jeżeli byłeś kiedyś na Balicach to wiesz jaką oni tam mają organizacje ... 8 stoisk ,na kazdym kilku gości z krótkofalówkami + na jednym ze stoisk jest gość z laptopem(nie wiem po co ale jest ;P) i oni tworza jedną grupę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage w jakich realiach zyjemy i nie chce slyszec tutaj ze nie ma wytlumaczenia, bo to moze powiedziec czlowiek ktory jest odszczepiony od rzeczywistosci bije wielkie brawa dla kolegow z krakowa .

Jestem za tym (za piractwem), żeby tępić światowych potentaów, którzy naszegp [prezydenta z naszą Polską mogliby kilkadziesiąt razy razy wykupić rocznie, takie koncerny jak microsoft mają kilkadizesiąt razy więskze dochpdy niźli cała Polska, a my małe mrówki jeden (policjant) drugiego łapie za 1500 zł brutto miesięcznie. Ci prezesi maja nas w tyłku, a my z rządem na czele chcemy niszczyć smauych siebie poprzez niszczenie piractwa, czy taki policjant kupi sobie np. dla syna photoshopa za 6 tys. zł? Czy pobije syna za to że sobie zianmstalował cracka? Ludize troszkę rozsądku.

Jestem uczciwy ale stanowczo Nie dziękuję honorem się nie najem, wziązłbym te 20 tys. nie dlatego że chcę promowac piractwo, tylko dlatego, żeby taki k*** Gates się by choć pokwapił i pozierał na mapę , gdzie leży Polska, żeby pomyslał że gra, która we Francji kosztuje 100 Euro w Polsce musi kosztować 90 zł a nie 430 zł; że taki OFFICE nie może kosztować ponad 2 tys. zł tylko 150 zł- wtedy naprawde nie bedzie poractwa. Jeśli się ze mną nie zgadzacie forumowicze idźcie do sklepu i kupcie sobie takie office'a i dodajcie jeszcze jedno zero do konta Billa. :mur:

Ze storny wielkich potentatów brak w ogóle planu marketingowego tj. ustalania odpowiednich cen na mozliwości pieniężne danego kraju. Np. w Afganistanie (jesli w oóle tam mają komputery) to gra owa winna kosztować odpowiednio mało np. odpowiednik 10 zł, a nie tyle ile np. w Niemczech. Poprostu piractwo lubię za to że otwiera oczy wielkim właścicielom firm i przedsiębiorstw, którzy kupują sobie 10-ty samolot, a w Polsce dzieci nie mają co jeść. Niech ci wielcy mądrzy pozyją sobie za 1100zł brutto na miesiąc to zobaczymy czy kupią gre za 300 zł. Jeżeli czyta to jakiś policjant to rzeknę mu wprost chłopie łap morderców, włamywaczy a "patriotycznych informatyków" zostaw w spokoju. :)

Edytowane przez Davidcopperfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo Dawno tam nie byłem ale podobno też był jakiś nalot i coś się posypało ale właciwie czemu mieliby przestać :P :?: Jeżeli byłeś kiedyś na Balicach to wiesz jaką oni tam mają organizacje ... 8 stoisk ,na kazdym kilku gości z krótkofalówkami + na jednym ze stoisk jest gość z laptopem(nie wiem po co ale jest ;P) i oni tworza jedną grupę ;]

Byłem i przyznam sie szczerze ze akurat to w jaki sposob to robia nie alnalizowalem poszedl wrocil ruch jak w ulu, ludzi z krutkofalowek dziesiatki( z tymi na sprzedawanych straganach setki_ .. Ale poznac latwo bo sa tak sami zaferowani ze widac odrazu handelek cieplym towarkiem ..

Jestem za tym (za piractwem), żeby tępić światowych potentaów, którzy naszegp [prezydenta z naszą Polską mogliby kilkadziesiąt razy razy wykupić rocznie, takie koncerny jak microsoft mają kilkadizesiąt razy więskze dochpdy niźli cała Polska, a my małe mrówki jeden (policjant) drugiego łapie za 1500 zł brutto miesięcznie. Ci prezesi maja nas w tyłku, a my z rządem na czele chcemy niszczyć smauych siebie poprzez niszczenie piractwa, czy taki policjant kupi sobie np. dla syna photoshopa za 6 tys. zł? Czy pobije syna za to że sobie zianmstalował cracka? Ludize troszkę rozsądku.

Jestem uczciwy ale stanowczo Nie dziękuję honorem się nie najem, wziązłbym te 20 tys. nie dlatego że chcę promowac piractwo, tylko dlatego, żeby taki k*** Gates się by choć pokwapił i pozierał na mapę , gdzie leży Polska, żeby pomyslał że gra, która we Francji kosztuje 100 Euro w Polsce musi kosztować 90 zł a nie 430 zł; że taki OFFICE nie może kosztować ponad 2 tys. zł tylko 150 zł- wtedy naprawde nie bedzie poractwa. Jeśli się ze mną nie zgadzacie forumowicze idźcie do sklepu i kupcie sobie takie office'a i dodajcie jeszcze jedno zero do konta Billa. :mur:

Ze storny wielkich potentatów brak w ogóle planu marketingowego tj. ustalania odpowiednich cen na mozliwości pieniężne danego kraju. Np. w Afganistanie (jesli w oóle tam mają komputery) to gra owa winna kosztować odpowiednio mało np. odpowiednik 10 zł, a nie tyle ile np. w Niemczech. Poprostu piractwo lubię za to że otwiera oczy wielkim właścicielom firm i przedsiębiorstw, którzy kupują sobie 10-ty samolot, a w Polsce dzieci nie mają co jeść. Niech ci wielcy mądrzy pozyją sobie za 1100zł brutto na miesiąc to zobaczymy czy kupią gre za 300 zł. Jeżeli czyta to jakiś policjant to rzeknę mu wprost chłopie łap morderców, włamywaczy a "patriotycznych informatyków" zostaw w spokoju. :)

Dobrze ze jest ktos kto zdaje sobie sprawe w jakim swiecie zyjemy , bo taki policant to chyba srednio :) Edytowane przez Bulleto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym (za piractwem), żeby tępić światowych potentaów, którzy naszegp [prezydenta z naszą Polską mogliby kilkadziesiąt razy razy wykupić rocznie, takie koncerny jak microsoft mają kilkadizesiąt razy więskze dochpdy niźli cała Polska, a my małe mrówki jeden (policjant) drugiego łapie za 1500 zł brutto miesięcznie. Ci prezesi maja nas w tyłku, a my z rządem na czele chcemy niszczyć smauych siebie poprzez niszczenie piractwa, czy taki policjant kupi sobie np. dla syna photoshopa za 6 tys. zł? Czy pobije syna za to że sobie zianmstalował cracka? Ludize troszkę rozsądku.

Jestem uczciwy ale stanowczo Nie dziękuję honorem się nie najem, wziązłbym te 20 tys. nie dlatego że chcę promowac piractwo, tylko dlatego, żeby taki k*** Gates się by choć pokwapił i pozierał na mapę , gdzie leży Polska, żeby pomyslał że gra, która we Francji kosztuje 100 Euro w Polsce musi kosztować 90 zł a nie 430 zł; że taki OFFICE nie może kosztować ponad 2 tys. zł tylko 150 zł- wtedy naprawde nie bedzie poractwa. Jeśli się ze mną nie zgadzacie forumowicze idźcie do sklepu i kupcie sobie takie office'a i dodajcie jeszcze jedno zero do konta Billa. :mur:

Ze storny wielkich potentatów brak w ogóle planu marketingowego tj. ustalania odpowiednich cen na mozliwości pieniężne danego kraju. Np. w Afganistanie (jesli w oóle tam mają komputery) to gra owa winna kosztować odpowiednio mało np. odpowiednik 10 zł, a nie tyle ile np. w Niemczech. Poprostu piractwo lubię za to że otwiera oczy wielkim właścicielom firm i przedsiębiorstw, którzy kupują sobie 10-ty samolot, a w Polsce dzieci nie mają co jeść. Niech ci wielcy mądrzy pozyją sobie za 1100zł brutto na miesiąc to zobaczymy czy kupią gre za 300 zł. Jeżeli czyta to jakiś policjant to rzeknę mu wprost chłopie łap morderców, włamywaczy a "patriotycznych informatyków" zostaw w spokoju. :)

I tu sie moge zgodzić...

Kiedyś kupiłem oryginalnego Windowsa 98 i XP Home Edition Upgrade (czy jakoś tak)...

No i Bill dostał odemnie jakieś 700zł w prezencie...

 

A tak na temat:

Gry powinny kosztować przeciętnie 20zł, max 50 (te najnowsze!) a nie jak to jest od 50 za troche starsze (GTA Vice City, Prince of Persia - Piaski czasu) do nawet ponad 200 za najnowsze (Quake 4), absurdalna jest też cena NFSU2 - 139 (jak na roczną gre to troche za dużo)...

Windy powinny kosztować ok. 150-200zł, tyle też office...

Tak samo by było z innymi programami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...