Skocz do zawartości
metal

Sprzęt ... ?

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o takim konfigu ???

 

AMD Athlon XP 1700+ FSB266 305 zeta

ASUS A7V8X VIA KT400 SocketA U/133 DDR400 Sound 6ch. USB 2.0 LAN ATX 523 zeta

Kingston DDR 512MB/266 PC2100 wieczysta gwarancja 717 zeta

Seagate Barracuda IV 80 GB UDMA/100 7200 rpm 532 zeta

CD-RW TDK x48/x24/x48 ATAPI BOX 406 zeta

Sapphire ATI Radeon 9000Pro 64DDR TV/DVI 519 zeta

Microsoft Windows XP Professional Edition PL OEM 790 zeta

...

razem: 3792 zeta

 

Komp jest do firmy reklamowej, czyli będzie głównie wykorzystywany do robienia obróbkem zdjęć, tworzenia projektów reklam ...

 

czy na tym radeon'ie obraz jest dobry ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ten konfig miał byc za najwięcej 3300 zeta a to już trochę więcej wyszło :D

 

AMD Athlon XP 1700+ FSB266 305 zeta

ASUS A7N8X nForce2-ST SocketA U/133 DDR400 Sound 6ch. USB 2.0 LAN ATX 606 zeta

Kingston DDR 512MB/266 PC2100 wieczysta gwarancja 717 zeta

Seagate Barracuda IV 60 GB UDMA/100 7200 rpm 483 zeta

CD-RW TDK x48/x24/x48 ATAPI BOX 406 zeta

GigaByte ATi Radeon 9000Pro 64MB TV DVI 529 zeta

Microsoft Windows XP Professional Edition PL OEM 790 zeta

 

razem: 3836 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

windows 790 zl. hmm.

nforce2 + 2x256 pc2700

radek 9100 ;)

ten tdk to wypas, gdzie tyle kosztuje?

czemu hmmm... ? :D cały soft musi być legal do firmy :? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Windows orginalny jest obowiązkowy? W niektórych sklepach za darmo dają OEM`y. :D

 

R9000PRO za ponad 500zł? - za drogo. Szukaj R8500/9100, a za 715zł masz Gainwarda GF4 Ti4200!

 

Płyta głowna - dobry wybór, ale do tego conajmniej 2xKingstone PC2700 DDR333MHz i GIT (ewentualnie Samsungi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

windows 790 zl. hmm.

nforce2 + 2x256 pc2700

radek 9100 ;)

ten tdk to wypas, gdzie tyle kosztuje?

czemu hmmm... ? :D cały soft musi być legal do firmy :? ...

do obróbki grafy to (chyba) BEoS byłby wydajniejszy

zaoszczędzisz te 790 zł i bedzie akurat na grafe/ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie odliczasz vatu? czy to juz ceny bez netto?

co z windowsem oem? nie da sie za darmo, albo troche taniej?

do nforce2 pamiec 2x256 na pewno. moze jakies troche tansze > samsungi?

cdrw tez sa duzo tansze i tez niezle, patrz temat dzis na forum

tak jak pisal axcel. ma 100% racji (jak zwykle ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Baracudy Ja Bym WziaB caviara z 8 MB cache

to podniesie koszty, a metal chce je obnizyc. caviar jest drozszy (540 do 483zl = prawie 60zl.)

BTW na firme mozesz chyba kupic do 3000netto, czyli jakies 3600 brutto, zeby do odliczyc potem? Tak ja kupowalem tydzien temu. skad to 3300?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem wszystko policzyłem w konfiguratorze na sirius.pl i tyle mi wyszło :? ... musze jeszcze zobaczyć jak to jest z odliczeniem kompa od podatku i wogóle :D ...

a jeśli chodzi o te 2x256 ddr333 to fajnie by było ale komp ma być do 3300 zeta a już już naciągnołem to torchę do 3800 zeta i to koniec :? chyba że jeszcze coś z tym winXP pokombinuje ale chyba niema zadarmo chociaż nie wiem :) ...

 

to jest win oem 8O :( ... chyba że zapakuję"legalną" kopie winXP :lol: hehehe... ale winXP i całe oprogramowanie do kompa musi byc legal [np. mam już coreldraw9 kosztował chyba 1500 zeta!!! 8O ]

... znam jednego gościa któremu zrobili wjazd do firmy i on nie miał wszystkeigo legal i wzieli mu twardziela i pierdzilelneli karę chyba coś 200 000 zeta !!! 8O 8O 8O ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem wszystko policzyłem w konfiguratorze na sirius.pl i tyle mi wyszło  :? ... musze jeszcze zobaczyć jak to jest z odliczeniem kompa od podatku i wogóle  :D ... 

a jeśli chodzi o te 2x256 ddr333 to fajnie by było ale komp ma  być do 3300 zeta a już już naciągnołem to torchę do 3800 zeta i to koniec :?  chyba że jeszcze coś z tym winXP pokombinuje ale chyba niema zadarmo chociaż nie wiem  :) ...

 

to jest win oem  8O  :( ... chyba że zapakuję"legalną" kopie winXP  :lol: hehehe... ale winXP i całe oprogramowanie do kompa musi byc legal [np. mam już coreldraw9 kosztował chyba 1500 zeta!!! 8O ]

... znam jednego gościa któremu zrobili wjazd do firmy i on nie miał wszystkeigo legal i wzieli mu twardziela i pierdzilelneli karę chyba coś 200 000 zeta !!!  8O  8O  8O ...

musi byc legalne na 100%, nie ma co sciemniac nawet, bo abiora sprzet na 2 miechy i bedziesz mial wieksze straty niz te programy razem wziete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takim konfigu ???

 

(...)

Sapphire ATI Radeon 9000Pro 64DDR TV/DVI 519 zeta

(...)

razem: 3792 zeta

 

Komp jest do firmy reklamowej, czyli będzie głównie wykorzystywany do robienia obróbkem zdjęć, tworzenia projektów reklam ...

 

czy na tym radeon'ie obraz jest dobry ???

Piszesz o oszczedzaniu kasy a kupujesz karte z wydajnym akceleratorem 3D do tworzenia grafiki 2D 8O (jesli dobrze rozumiem). Nie lepiej kupic tansza karte z dobra jakoscia obrazu? Nie wiem, moze sa jakies tansze ATI albo cos Matroxa?

No, chyba, ze po godzinkach jakies giery maja byc jechane :lol:

 

PS A Wy (prawie) wszyscy mu doradzacie wymiane na jeszcze lepszego Radka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam że przynajmniej 2 rzeczy są w tym konfigu przepłacane. Przecież xp1700+ kosztuje coś koło 265-270 pln (chyba że o box) a pamiątki kingstona 512 MB ddr 2100 za 717 to już niesamowite przegięcie.

Przecież może kupic jakieś inne (tańsze) za koło 600. Przecież nie tylko te pamięci mają dożywotnią gwarancję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...