Skocz do zawartości
qpalzm

Panasonic Nv-gs17

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kamere Panasonic nv-gs17. Jakim programem zgywac obraz z taśmy na komputer ? W instrukcji jest opis do innych modeli (w pudełku brak odpowiedniego oprogamowania). Najlepiej jak by sie dało przez USB? Miał ktoś juz pdobny problem ?

Proszę o odpowiedź.

 

//Nie otrzmałem odpowiedzi na emaila do firmy z takim zapytaniem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kamere Panasonic nv-gs17. Jakim programem zgywac obraz z taśmy na komputer ? W instrukcji jest opis do innych modeli (w pudełku brak odpowiedniego oprogamowania). Najlepiej jak by sie dało przez USB? Miał ktoś juz pdobny problem ?

Proszę o odpowiedź.

 

//Nie otrzmałem odpowiedzi na emaila do firmy z takim zapytaniem :]

1726677[/snapback]

Poszukaj Pinacle Studio.

Da sobie z tym rade.

Ewentualnie dokup kabel Firewire wraz z kontrolerem a gratis dostaniesz program...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to robię VirtualDubem - bo wszystko robię VirtualDubem - ale nie jest to ani proste, ani przyjemne ;]

Adobe Premiere też sobie radzi, ale jest wielkie, lagowate i się wywala.

 

shulc - nie pisz proszę takich postów, bo niczego nie wnoszą. Zerknij do regulaminu forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno panasonic nv-gs17, Mam problem :mur: . Obraz zgrywany z kamery na komputer (przy użyciu movie marker - win.xp) zapisuje się na komputerze w trybie przyśpieszonym i tak go też odtwarza. Co robić? Czy to ustawia się gdzieś w ustawiniach movie markera?

Z góry dziękuję za udzielone rady.

Pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...