Skocz do zawartości
Lejza_D

Low Id W Emule :(((

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, emule muli i to bardzo,

Przykład Linux Mandrivia 2005

Emule czas ściągania: 10h ilość ściągniętych danych: 30 mb

Torrent czas ściągania 10h ilość ściągniętych danych: 300 mb

 

Słaba prękość na torrencie bo tylko od 10 do 15 KB/s ale idzie cały czas, a na emule kolejki od 50 miesjca do 6000 ;] Bez jaj mi z takim p2p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam modem SpeedTouch 330 neostrade w opcji 256. nie wiem co moge zrobic aby miec High ID w eMule sprawdzalem mimo wylaczenia firewalla nadal mam Low co moge jeszcze zmienic ?? co ja mam robic??  pomocy!!!!!! to czekanie w kolejce jest okropne !!!!!!!

1727086[/snapback]

jesli masz xpsp2 to wylacz windowsowa zapore ogniowa ew ustaw w emulu zeby otwieral/zamykal na nim odpowiednie porty podczas startu/zakonczenia pracy programu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze jeszcze ktos uzywa emule... ktory jak nazwa wskazuje 'muli sie'

Nie lepiej torrent ? Albo DC ?

1727118[/snapback]

Komu muli to muli... ;)

Trzeba go odpowiednio poustawiac i wszystko jest w porzadku. DC i BT tez jest ok ale: w DC brak scentralizowanego wyszukiwania (tylko na hubach do ktorych jestesmy wpieci), pobieranie od jednego klienta (oczywiscie sa mody w ktorych to mozna zmienic, ale sa na lepszych hubach uznawane za leech mody); natomiast BT to rowniez brak scentralizowanego systemu wyszukiwania, oraz czesto straszne zamulenie kompa (tzn. polaczenia internetowego o slabszych parametrach, sytuacje rozwiazuje w sumie odpowiednie ustawienie opcji).

 

Osobiscie uzywam emule i BT: w wiekszosci przypadkow emule, natomiast do szybkich downloadow BT (oczywiscie jesli znajde odpowiedniego torrent'a)

 

Co do tematu:

Rozumiem ze firewall xp (czyli Zapora systemu Windows, znajdujaca sie w Panelu sterowania) oraz jakikolwiek inny jest wylaczony, oraz ze lacze nie jest dzielone przez router (w takim przypadku trzeba by na nim forwardowac porty TCP i UDP na dany komputer)?

 

Co sie dzieje gdy w opcjach emule, w zakladce Parametry lacza, nacisniesz przycisk Test Ports?

Edytowane przez lukecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E-mule IMO rządzi. Dobrze skonfigurowany(pod posiadane łącze), 4x24h i mam zdarte duużo GB :). Wczoraj zakończyłem 5 dniową "sesje" i wynik jaki? Na łączu 256kb zdarte 10GB(łącze czasem działa szybciej niż powinno) :P.

 

Wszystko zależy od odpowiedniej konfiguracji, low/high ID no i odblokowanego/zablokowanego KAD NETWORK. :)

 

Co do problemu, przeinstaluj muła/zainstaluj moda lub inną wersje. Pobaw się portami. Naprawde moze być sporo powodów, przez które ma się low-id.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, emule muli i to bardzo,

Przykład Linux Mandrivia 2005

Emule czas ściągania: 10h ilość ściągniętych danych: 30 mb

Torrent czas ściągania 10h ilość ściągniętych danych: 300 mb

 

Słaba prękość na torrencie bo tylko od 10 do 15 KB/s ale idzie cały czas, a na emule kolejki od 50 miesjca do 6000 ;] Bez jaj mi z takim p2p

1728578[/snapback]

mula trza umic skonfigurowac jak sie nie umi to sie nie sciaga ;b pozatym na mule masz rzeczy, ktorych nie uswiadczysz na innych p2p, a dobrze jak mula chodzi dlugo a nie jak u niektorych po 10h/dobe.

 

mi tam mula smiga :) 7/7

 

na tym forum mozna sie dowiedziec jak skonfigurowac ten program

Edytowane przez baka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...