Skocz do zawartości
dar_o

Czy Piv 2.66 Jest 64 Bitowy?

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie. Zamówilem tego procka. Ale dalej nie wiem, czy on jest czy też nie jest 64 bitowy??

 

Jedne sklepy piszą że tak, inne nie piszą nic.

 

http://sklep.benchmark.pl/pelny_20771.html - w opisie podany jest ze wykorzystuje EM64T

 

podobnie tutaj.

http://w2.sirius.pl/towar_karta.php?PubKat...1&TowarId=16678

 

Natomiast na stronie intela w ogole nie moge znalesc tego procka ... :)

PIV na 775 2,66 .... ;/

Czy ktos wie, czy on ma HT >>??

I czy jest czy nie jest 64 bitowy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIV na 775 2,66 .... ;/

Czy ktos wie, czy on ma HT >>??

I czy jest czy nie  jest 64 bitowy ??

1729441[/snapback]

506 jest 64 bitowy, 505 chyba nie mial tych roszerzen , ale mial identyczne pozostale parametry. Nie ma HT, chociaz podobno w niektorych przypadkach sie wlacza po przekroczeniu 200fsb (4Ghz dla procka). No i wedlug tego co znalazlem w necie bardzo dobrze sie podkreca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos moze mi podac link do tej informacji na stronach INTELA ??

Na czym się opieracie pisząc to ?

bo spotkalem sie z informacjami calkowicie sprzecznymi, a chcialbym meic pewnosc...

(choc to teoretycznie bez znazcenia, bo i tak procek do mnie jedzie juz....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.intel.com/products/processor/pentium4/index.htm

 

- do szczescia brakuje tutaj jedynie wymienienia 506

 

edit: a tak wogóle to sam powinieneś być w stanie to sobie znaleść... wstukać www.intel.com nie jest az tak tródno...

Edytowane przez Ganeon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No włąśnie tego 506 mi tu brakuje !!

 

I to nie chodzi mi o lenistwo - na kilka sposobów przeszukiwalem witryne Intela. Ale tego modelu nie znalazlem :/

Dlatego, skoro w dyskusji podajecie, ze jest 64 bitowy, poprosilem o wskazanie, skąd te dane!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, skoro w dyskusji podajecie, ze jest 64 bitowy, poprosilem o wskazanie, skąd te dane!!

1732002[/snapback]

Model 506 jest 64bitowy. Wiem bo składałem znajomemu komputer we wrześniu na takim procesorze (P4 2.66GHz magistrala 533MHz, 64bit, bez HT niestety). Cena ok 450 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar o możesz powiedzieć jak ci chodzi ten procek? Bo w przyszłym miesiącu chce kupić procka i zastanawiam się czy kupić tego Pentiuma co ty czy Athlona64 2800+ S.754.

Wiesz - ja jestem zadowolony. Wszystko mi chodzi ...

Ale w sumie nie wiem co Ci doradzic - ja dlugo sie wahalem miedzy wlasnie takimi opcjami. Wygralem PIV bo ma duzy cache.

CO ciekawe - mojemu bratu z athlonem 2500 system laduje sie szybciej :> . Ale ona ma system fat32, a ja ntsf i to moze przez to - potem roznic nie zauwazylem jakis specjalnych.

 

Wziąłem PIV bo bylem zly na AMD ( za nazwy - np sempron 2200 to zegar 1400...) . A PIV 2.66 to 2.66 ;)

 

- ktory model wybierzesz, to i tak dobrze wybierzesz , tak mi sie wydaje, pozdrawiam

 

Mi wszystko śmiga....<spoko>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...