Skocz do zawartości
Teres

Okazja Czy Ściema 9800pro Za 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

no okazja to to jest napewno, czy moze byc w tym jakis haczyk ? oczwiscie.. no koles moze ci sprzedac uszkadzana karte i mowic ze jest dobra, i co mu zrobisz ? czesto na allegro mozna kupic radeona 9200 se za przystepna cene i jak sie podlaczy to cacy a na jakis grach 3d nie chodzi.. i lipa.. :] a tak wogole nielepiej radka 9500 ? jest o 200zl tanszy od okazyjnego radka 9800 i kapke gorszy ale za to jak sie go fajnie moduje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no okazja to to jest napewno, czy moze byc w tym jakis haczyk ? oczwiscie.. no koles moze ci sprzedac uszkadzana karte i mowic ze jest dobra, i co mu zrobisz ?

Od tego chyba jest ta gwarancja 3m-ce. A poza tym przy takiej cenie to już bym pojechał do Gdańska po tą kase :twisted:

 

czesto  na allegro mozna kupic radeona 9200 se za przystepna cene i jak sie podlaczy to cacy a na jakis grach 3d nie chodzi.. i lipa.. :] a tak wogole nielepiej radka 9500 ? jest o 200zl tanszy od okazyjnego radka 9800 i kapke gorszy ale za to jak sie go fajnie moduje ;)

1731679[/snapback]

Hmm widziałem radki 9500pro ale one chodzą po jakieś 330zł (kup teraz), już bym chyba wolał dołożyć do 9700pro za jakieś 370zł. Zawsze można sobie wylicytować jakieś 9500 pro. co do zwykłego 9500 to troche sie boje, że po odblokowaniu dod. 4 potoków będą artefakty :-|

 

I jeszcze jedno, czy Twoim zdaniem jest sens przesiadać się z 9550 wykręconego na 400/270(540) ?? Licze że 9800pro to karta 2 razy lepsza, a przynajmniej patrząc na wynik w Aquamarku :unsure:

Edytowane przez Teres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego chyba jest ta gwarancja 3m-ce. A poza tym przy takiej cenie to już bym pojechał do Gdańska po tą kase :twisted:

Hmm widziałem radki 9500pro ale one chodzą po jakieś 330zł (kup teraz), już bym chyba wolał dołożyć do 9700pro za jakieś 370zł. Zawsze można sobie wylicytować jakieś 9500 pro. co do zwykłego 9500 to troche sie boje, że po odblokowaniu dod. 4 potoków będą artefakty  :-|

 

I jeszcze jedno, czy Twoim zdaniem jest sens przesiadać się z 9550 wykręconego na 400/270(540) ?? Licze że 9800pro to karta 2 razy lepsza, a przynajmniej patrząc na wynik w Aquamarku :unsure:

1731720[/snapback]

No gwarancja boska "3m-ce" to chyba troche malo ? niby r9800pro jest dobry to czemu taka obskurna gwaracja ;) czyz by sie bal ze cos sie zepsuje ;)? hehe a tak wogole to nie ma tam zdjecia orginalnego tylko zdjetego w 2 sekundy ze strony ATI, po 2 to nie jest super sprzedawca wiec ja np bym takiej karty nie kupil juz ;) po 3 jezeli to osoba prywatna to jak ci wystawi gwarancje na pismie ? "udzielam gwaranci na radka 9800pro" ? ;) w gwaracjach musi byc takie cos jak ragulamin gwarancji, gwarant ( sklep ,producent) a jak mi niewierzysz to pojdz do recznika do praw konsumenta w twoim miescie i sie spytaj czy taka gwarancja jest mozliwa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gwarancja boska "3m-ce" to chyba troche malo ? niby r9800pro jest dobry to czemu taka obskurna gwaracja ;) czyz by sie bal ze cos sie zepsuje ;)? hehe a tak wogole to nie ma tam zdjecia orginalnego tylko zdjetego w 2 sekundy ze strony ATI, po 2 to nie jest super sprzedawca wiec ja np bym takiej karty nie kupil juz ;) po 3 jezeli to osoba prywatna to jak ci wystawi gwarancje na pismie ?  "udzielam gwaranci na radka 9800pro" ? ;) w gwaracjach musi byc takie cos jak ragulamin gwarancji, gwarant ( sklep ,producent) a jak mi niewierzysz to pojdz do recznika do praw konsumenta w twoim miescie i sie spytaj czy taka gwarancja jest mozliwa..

1732017[/snapback]

Hmm z tego co widziałem to gość same pozytywy, więc chyba nie byłoby problemów.

Upatrzyłem sobie jeszcze coś TAKIEGO i wydaje mi się to być bardzo ciekawą ofertą :unsure:

A co forumowicze myślą o karcie z tej aukcji ?

Edytowane przez Teres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co widziałem to gość same pozytywy, więc chyba nie byłoby problemów.

Upatrzyłem sobie jeszcze coś 1732283[/snapback]

 

mysle ze jest wysmienita :lol2: ( bo ja je sprzedaje ) a dla forumowicza z tweak moge wybrac na fajnych pamieciach

Edytowane przez ruseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jest wysmienita  :lol2: ( bo ja je sprzedaje ) a dla forumowicza z tweak moge wybrac na fajnych pamieciach

1732327[/snapback]

Bardzo możliwe, że się zdecyduję, ale raczej na 9700pro.

Mógłbyś wyjaśnić dlaczego karty mają pamięci na 540, podczas gdy normalnie są na 620 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jest wysmienita  :lol2: ( bo ja je sprzedaje ) a dla forumowicza z tweak moge wybrac na fajnych pamieciach

1732327[/snapback]

Czemu tak często zmieniasz nicki na allegro? Pare dni temu chciałem kupić 9700, ale nie znalazłem już ofert sprawdzonego ruseqa... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że się zdecyduję, ale raczej na 9700pro.

Mógłbyś wyjaśnić dlaczego karty mają pamięci na 540, podczas gdy normalnie są na 620 ??

taka jakas dziwna partia mi sie trafila z zanizonym taktowaniem pamieci....

mam tez z właściwymi taktowaniami te z zanizonym taktowaniem moge za 370 sprzedac

 

Czemu tak często zmieniasz nicki na allegro? Pare dni temu chciałem kupić 9700, ale nie znalazłem już ofert sprawdzonego ruseqa... :(

1732660[/snapback]

zmieniam ze wzgledow ekonomicznych :) (US) wiecej nie powiem :]

a przy okazji zmieniam swoj nick na ATI-radeon ktory bedzie sie kojazyl z tym co sprzedaje

Edytowane przez ruseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do ruseqa. Nie chciałbym wyciągać jakiś pochopnych wniosków ani też nikogo bezpodstawnie oskarżać ale czy mógłbyś nam zdradzić pochodzenie tych kart? Kiedyś sam byłem zainteresowany tymi grafami jeszcze pod Twoim starym nickiem z allegro. Znalazłem jeden z Twoich tematów na łamach naszego forum i on wzbudził we mnie trochę podejrzeń. Oto on

Nie zrozum mnie źle, to nie jest oskarżenie ale może mógłbyś rozwiać moje wątpliwości :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do ruseqa. Nie chciałbym wyciągać jakiś pochopnych wniosków ani też nikogo bezpodstawnie oskarżać ale czy mógłbyś nam zdradzić pochodzenie tych kart? Kiedyś sam byłem zainteresowany tymi grafami jeszcze pod Twoim starym nickiem z allegro. Znalazłem jeden z Twoich tematów na łamach naszego forum i on wzbudził we mnie trochę podejrzeń. 1732695[/snapback]

 

to bylo troche czasu temu zanim znalazlem dostawce kart ktorymi teraz handluje

tamte karty kupilem w USA, ale okazalo sie to totalna klapa popalone procesory z 20 sztuk w pccenter karty 2 odratowali, wiec juz nie bawie sie w takie zakupy bo wyszedlem na tym jak zablocki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ktos może miec pewnosc że te karty co sprowadziłes z USA (uszkodzone) nie sprzedajesz na allegro, no może nie całkiem martwe ale na tyle nie sprawne zeby nie przeszły smarka albo waliły artami :D możesz je sprzedac jako 100% sprawne a kupujący po wsadzeniu do kompa zrobi wielkie gały i nic ci nie zrobi różnie to bywa

 

p.s prosze nie bluzgac jak popisałem głupoty i zgóry sory ruseq za mały najazd na ciebie :)

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ktos może miec pewnosc że te karty co sprowadziłes z USA (uszkodzone) nie sprzedajesz na allegro, no może nie całkiem martwe ale na tyle nie sprawne zeby nie przeszły smarka  albo waliły artami  :D możesz je sprzedac jako 100% sprawne a kupujący po wsadzeniu do kompa zrobi wielkie gały i nic ci nie zrobi różnie to bywa

 

p.s prosze nie bluzgac jak popisałem głupoty i zgóry sory ruseq za mały najazd na ciebie  :)

1736735[/snapback]

to bylo rok temu i juz dawno karty poszly w dziale uszkodzone :]

a pozatym daje zawsze gwarancje na karty wiec nie bylo by problemu ze zwrotem jesli komus by cos sie z karta zlego dzialo

sprzedalem juz chyba 500 kart na allegro wiec jak bym byl oszustem to juz dawno by mnie tam nie bylo :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Znalazłem na TEJ aukcji na allegro pełnego 9800pro za 400zł. W zasadzie wydaje mi się to rewelacyjna oferta, normalnie są jednak droższe. Kości BGA więc chyba nie 128bit, może być jakiś inny haczyk?

 

ja tez u nich zamówielm ale u innego sprzedajacego ale dokladnie mieli taki sam dizajn strony i te same zdjecie i tresc i towar czyli uzywki 9800pro.(jak ktos chcetny napisze adres tej drugiej aukcji) na karte czekam juz ponad tydzien(kasa wplacona w odziale we wtorek w tamntymtygodniu) a pani która odbiera telefony zbywa mnie ze karta została wyslana wczoraj i tak juz bylo 2 razy. troche mnie to martwi. dzwonil kumpel tam i został nie mile potraktowany jak wspomnial im co o tym mysli(kazali mu sie pier*****lic)takie chamstwo powiino byc karane. mam nadzie ze karte dostane jak nie to jade tam po kase i wezme jeszcze sobie cos na droge za wydany bilet :lol2: .

 

ps. niech ktos napisze czy tez tak zostal potraktowany przez tą firme(Sigma komp ale inne ustrojstwo)

Edytowane przez fun gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPUJ W CIEMNO !!!!!!!!!! ,,,, ja kupiłem .. przysłali mi uszkodzoną, ale jest gwarancja 3m-ce noi wymienili mi bezproblemu na działającą :) ... prawdą jest że sie długo czeka na karte bo ok 2 tyg ja czekałem .. i to nie jest OMEGA tylko SIGMA ELECTRONICS :) ... najważniejsze jest to że sprzedali mi działającego Szafirowego Radka 9800pro na rdzeniu r360!!!!!!!!!! :) który kręci sie jak cholera :) ... na default chłodzeniu miałem 430rdzeń i 750 pamięci i 3 razy 3dmark2003 puszczony :) ...

 

ale jak nie masz albo otwartej obudowy albo wentylatorów przy obudowie to nie kręć bo ci w środku tak sie nagrzeje że może być źle ..

 

wentylek od karty nie jest upierdliwy ...

nie piszcie maili do nic kieyd chcecie tylko tak najlepiej pomiędzy 10 rano a 16 po południu ... w tedy pani monika napewno odpisuje - wiem to po sobie. Jak mogą to sprawy szybko załatwiają. Jak by nie patrzeć to jest sklep i czsami wysyłka może trwać ..

pytałem się ludzi czy do nich wysyłka też trwała tak długo i odpisywali mi że też średnio 2 tyg.

 

aleee co tam .. działa mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...