Skocz do zawartości
Mazzi

Grafika W Okolicach 250zl Do Bf2

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel chce kupic jakas grafike na agp, tak aby chodzil mu battlefield2 w miare sensownie. kasy niewiele ma, bo ok. 250zl. do glowy przychodzi mi jedynie radek 9550, najlepiej gecube (takiego mam).

 

czy moze w tej cenie cos dobrego od nvidii dostane, do ktorej to po fx5200 strasznei zrazilem sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tę cene niech szuka na allegro.pl jakiegoś 9500

1733416[/snapback]

allegro odpada, wiec pole manewru maleje. musi byc z pewnych wzgledow sklep.

 

ja proponuje GeCube'a 9550 extreme, mam to u siebie i sie super kreci, a na niekreconym da sie grac calkiem przyzwoicie.

 

tylko teraz mam watpliwosci, sam mam rev.2.1 ale widze ze dostepne sa tez inne, nowsze, w tym z 256mb na pokladzie. ma ktos taka karte, jak to sie ma z wydajnoscia, bo nie zawsze wiecej pamieci = wiecej fpsow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto brać 256mb, gorzej się kręcą,

Za 250zł to GeCube 9550GT, taktowania 400/400, a nie jak w XT 400/500, Xt za 325zł min, a te GT ponoć spokojnie się wykręcają na przynajmniej wartości XT, jak nie więcej.

http://www.isklep.net/index.php?main_page=...products_id=749

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze allegro odpada, bo naprawde warto wziac 9500PRO, ale jak kumpel tak stawia sprawe, to chyba tylko 9550 GT, np. w Arche (bardzo znany i dobry sklep wysylkowy) http://www.arche.home.pl/sklep/product_inf...d4395efb8560704

 

Co do 6200 to byloby sporo lepsze, od 9550, szczegolnie po podkreceniu, ale tylko wersja 128bit, te smieci 64 bit omijaj szerokim lukiem.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos juz kilka razy podawal linka w podobnym temacie do karty MSI 6200 128bit za chyba 270zl.

 

EDIT:

 

Poszukaj tez 9550 MSI. Slyszalem, ze sie rewelacyjnie kreca, nawet wiecej niz 9600XT.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajze na e-gieldzie bylo porownanie kreconego 9550 i kreconego 6200 - zazwyczaj wygrywalo 6200 (mowie tu o grach - a nie jak wszyscy mysla o jakis benchmarkach). W sumie wybor trudny bo naprawde roznice byly znikome - ale zawsze eh. Ja bym sie jednak sklanial do 9550 - jest tyle roznych v-modow i innych takich rzeczy ze mozna z tej karty wycisnąc baaardzo dużo za niewielkie pieniadze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo bo właśnie szukam grafy a wiesz może jak z modowalnością i się zastanawiam czy warto dołożyć 100zł do radka 9700 non pro

1737386[/snapback]

Na moda raczej nie licz, szansa jest nie duza. Co do dolozenia to pewnie, ze warto. 9700 to juz wyzsza liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary wszstkim dajesz tego lnika ale tych kart nie maja w sklepie :-| Zapomnieli sobie usunac tego produktu z cennika :/

A skad ja to mialem wiedziec ?? To ja ja zamawiam, czy jak ??

 

>>>>> MAZZI

 

Z 9550 bierz MSI. Slyszalem, ze wszystkie leca spokojnie grubo ponad 500 rdzen i prawie 700 pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad ja to mialem wiedziec ?? To ja ja zamawiam, czy jak ??

 

>>>>> MAZZI

 

Z 9550 bierz MSI. Slyszalem, ze wszystkie leca spokojnie grubo ponad 500 rdzen i prawie 700 pamieci.

no to juz calkiem przyzwoity wynik:)

 

jest ktos na forum z takim MSI? ciekaw jestem jeszcze jak z rewizjami, bo np. w GeCubach to straszna role odgrywaly, szczegolnie karty o nowszych rewizjach byly kiepsciutkie pod wzgledem oc...

 

ps. a gosc sie waha i waha i nic nei kupuje, przez co nie kce mi upchnac swojego radka 9200:) a to co mam w budzie spac nie daje, tak wyje... gdyby nie fakt, ze pozyczona, dawno wyjca z radiatora lotem koszaco opadajacym poslalbym za okno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...