Skocz do zawartości
Gość bobikon

Neostrada Za Friko ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobikon

Witajcie

 

Od ponad 2 lat jestem posiadaczem neostrady 640 bez limitów. Jednak po pierwszym roku użytkowania pojechałem do telepunktu i przedłużyłem umowę na kolejny rok. Jednak koniec tej umowy wygasał we wrześniu tego roku. Napisałem pismo do neostrady i wysłałem listem poleconym, po ok. 10dniach zadzwonił do mnie gostek z TPSA i powiedział, że wypowiedzenie trzeba zgłaszać z conajmniej 1 mies. wyprzedzeniem i że moga odłączyć neo dopiero 31 października, ja się zgodziłem (wiedząc ze za ten miesiąc zapłacę więcej (czas nieokreślony)). Jednak neo nie zostało odcięte i nadal mogę bez problemu sobie z niego korzystać :D Jak myślicie co powinienem zrobić, zadzwonić i się przypomnieć czy czekać i nie płacić za rachunek za neostradę i później napisać do nich pismo, że mieli odłączyć.

 

Proszę o pomoc i sugestie. Może ktoś miał tak samo ??

 

Pozdr.

 

Bobikon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest taki burdel, że nawet jakbyś miał kilka miesięcy to bym się nie zdziwił.

Ale pamiętaj - jeśli nie płącisz teraz - to kiedyś będziesz musiał za to zapłacić. A jak sobie o tobie przypomną, to 'skoszą' wszystkie zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odetna, moze teraz, moze za pare miesiecy, i mimo, ze masz potwierdzenie, ze zrezygnowales, to nic im nie udowodnisz. Po prostu bedziesz musial zaplacic za te miesiace, w ktorych korzystales z neta. A to czy teraz czy pozniej Ci odlacza, jest spowodwane balaganem jaki u nich panuje. To tez sprawi, ze nie bedziesz musial teraz placic, ale np. odezwa sie za 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest taki burdel, że nawet jakbyś miał kilka miesięcy to bym się nie zdziwił.

Ale pamiętaj - jeśli nie płącisz teraz - to kiedyś będziesz musiał za to zapłacić. A jak sobie o tobie przypomną, to 'skoszą' wszystkie zaległości.

1734145[/snapback]

Jak pismo poszlo z rezygnacja to moze nie bedzie musial placic bo to ich blad. A co do burdelu - to maja na max pomieszane wyszstko. 3 lata temu jak kupilem neostrade 256 to dostalem 2MBit/s !! Myslalem ze ustawiaja to dopiero i za 2 dni spowolni. Nie spowolnila i przez 2 lata mialem 2MBity za 266zł/mc !! Jakby nie to ze nie mozna bylo przedluzyc dalej umowy to mialbym to lacze do dzis :)

Edytowane przez Tom.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem niedawno podobna sytuacje. Pomimo zlozonej rezygnacji lacze i linia telefoniczna dzialaly dalej przez nastepny miesiac a TP uraczyla mnie kolejnym rachunkiem. Rachunek zaplacilem a w obawie przed nastepnym napisalem pod koniec miesiaca reklamacje. Po zlozeniu reklamacji w telepunkcie i wykonaniu kilku telefonow na blueline'a zostalem w koncu odlaczony od sieci a TP bez slowa zwrocila mi "nadplacony" abonament. Problem w tym, ze w takim przypadku przewaznie trzeba ten rachunek najpierw oplacic :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odetna, moze teraz, moze za pare miesiecy, i mimo, ze masz potwierdzenie, ze zrezygnowales, to nic im nie udowodnisz. Po prostu bedziesz musial zaplacic za te miesiace, w ktorych korzystales z neta. A to czy teraz czy pozniej Ci odlacza, jest spowodwane balaganem jaki u nich panuje. To tez sprawi, ze nie bedziesz musial teraz placic, ale np. odezwa sie za 2 lata.

1736297[/snapback]

jak nie udowodnisz? przeciez idziesz zrezygnowac do telepunktu i masz podpis osoby za to odpowiedzialnej

masz dalej? to uzywasz i cieszysz sie tym - jak ci przysla rachunek to go olewasz a jak beda chcieli zebys zaplacil to maiej to gleboko w (wiadomo gdzie) a jak cie podadza do sadu to masz sprawe wygrana i nie ma zmiluj sie

mieli wylaczyc w ciagu 30 dni od rozwiazania i nie zrobili tego - to nie jest twoja wina tych ich, a to ze dalej miales neo i sie nim cieszyles to nie bedzie nikogo interesowac bo to ONI a nie ty miales to wylaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...