Skocz do zawartości
TomaszK

Odwarzacz Mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam....

Rozumiem, ze taka kwota dysponujesz ale wg mnie jest to troszeczke za malo. Na allegro za 190 zl widzialem Creative MuVo TX 256 SE Special Edition i to jest juz przyzwoity odtwarzacz. Ja osobiscie mialem z tycznosc z kilkoma modelami odtwarzaczy firmy Creative i uwazam ze wypadaja lepie niz wiekszosc tanich odtwarzaczy noname :) Duzo znajomych ma takie wlasnie playery noname i jakos mnie nie przkonuja szczegolnie jakość dzwięku i słuchawek. Wszystko zalezy czy bardzo zalezy ci na jakosci, a to juz oczywscie twoja sprawa i twojego sluchu.

Ja osobiscie mam iRiver ifp-795 512MB i uwazam ze jest on poprostu swietny. Najglosniejszy w swojej klasie do tego dobre sluchawki, bardzo dobra jakosc dzwieku, dobry tuner FM no i mikrofon po za konkurencją, niestety taki odtwarzacz mozesz kupic za okolo 350 zl jesli masz dobrego znajomego w USA. Bo w Polsce sa znacznie droższe.

Tak czy inaczej lepiej troszke dolożyc i skusić sie na tego Creative. To jest moje zdanie ale ciekaw jestem co inni o tym mysla....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj a co sądzisz o Creative MuVo TX 512MB do kupienia za 310 zł (nowy ze sklepu)??

Czy w tej cenie jest coś lepszego?? (do 350zł)

PS. Jaka jest jakoś dźwięku i czy słuchawki są dobrej jakości ??

 

Słyszałem że iRiver'y są bardzo dobre niestety są też bardzo drogie :cry:

Edytowane przez Maniu18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem jedno sandisk sansa jest najleprzy creativ muvo sie chowa jakosc dzwieku na sandisku jest poprosu rewelacyjna na zadnych innych sluchawkach nie ma takiego basu jak na sansie e130 bodajze kolo 300zl chodzi 512mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój brat to kupił w hiper markecie i mu sie zepsuł po 30 minutach :D

znikł systemplików.. nie da sie sformatować ani nic...

 

co firma to firma...

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj brat niedawno kupil jakis NoName 512MB z allegro za 200 zl - podzialalo to z 15 min. Najpierw cos nagralismy - gralo, pozniej cos chcielismy wywalilc i wrzucic cos innego i juz sie nie dalo, nie szlo nic wrzucic ani usunac, a pamiec nagle sie "zmniejszyla" do pojemnosci zajetej przez pliki. Oddal badziewie i zwrocili mu kase :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tez chce sobie kiedys takie cudo sprawic. Myslalem nad creative muvoTX Fm 512mb ktory kosztuje ok 370zł ale jak zobaczylem na allegro odtwarzacze 512mb z aluminiowa obudowa i kolorowym wyswietlaczem za 260zł!! to chyba nie musze tlumaczyc co kupie. I jestem przekonany, ze jakosc wykonania napewno jest tak samo dobra pozatym creative jest z jakiegos tandetnego palstiku z jednokolorowym wyswietlaczem wiec kupno tego bylo by wyrzuceniem pieniedzy w bloto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty bedziesz podniecał sie wyswietlaczem czy słuchał muzyki?: lol:

Ludize.. jeśli mamy radio to słuzy ono do słuchania dzwięku.. a nie do oglądania ładnych pokręteł.. :wink:.. chociaz niektórzy widać mają inne potrzeby.

 

Fakt, creativ ma plastik nienajlepszy (jak ktoś szanuje zeczy to starczy), podswietlenie tez nie jest zadziwiające... ale mi to słuzy do słucahnia muzyki. Z wyswietlacza korzystam yltko jesli zmieniam cos w opcjach = bardzo rzadko. Zazwyczaj fajerwerkami podniecamy się po zakupie jakiś tydzien.. potem stają się one wogle nie przydatne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty bedziesz podniecał sie wyswietlaczem czy słuchał muzyki?: lol:

Ludize.. jeśli mamy radio to słuzy ono do słuchania dzwięku.. a nie do oglądania ładnych pokręteł.. :wink:.. chociaz niektórzy widać mają inne potrzeby.

 

Fakt, creativ ma plastik nienajlepszy (jak ktoś szanuje zeczy to starczy), podswietlenie tez nie jest zadziwiające... ale mi to słuzy do słucahnia muzyki. Z wyswietlacza korzystam yltko jesli zmieniam cos w opcjach = bardzo rzadko. Zazwyczaj fajerwerkami podniecamy się po zakupie jakiś tydzien.. potem stają się one wogle nie przydatne

 

Sorry nie wiedzialem, ze aluminiowa obudowa i za ta sama cene 2x wieksza ilosc pamieci to dla ciebie tylko bajer. Coz niektorzy wola miec bardziej znany napis na obudowie niz duzo lepiej wyposazony odtwarzacz. Co do jakosci to bardzo w to watpie czy crative ma duzo lepsza a jesli chodzi o kolorowy wyswietlacz no to jak daja to tylko brac mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tez chce sobie kiedys takie cudo sprawic. Myslalem nad creative muvoTX Fm 512mb ktory kosztuje ok 370zł ale jak zobaczylem na allegro odtwarzacze 512mb z aluminiowa obudowa i kolorowym wyswietlaczem za 260zł!! to chyba nie musze tlumaczyc co kupie.

Sorry nie wiedzialem, ze aluminiowa obudowa i za ta sama cene 2x wieksza ilosc pamieci to dla ciebie tylko bajer.

Dostrzegam sprzecznosc w twych slowach.

 

Co do kolorowych wyswietlaczy: IMHO lepeij miec dobry monochromatyczny wyswietlacz, niz kolorowy badziew, na ktorym nic widac nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe...

 

pozatym ja nie miałem na mysli ze akurat ten zakup jest zły... ale rozpatrywanie ODTWARZACZA MP3 w kwestiach tego jaki ma wyświetlacz to nieporozumienie... Twierdzę iż MP3nik noszę w kieszeni i bardzo rzadko na niego spoglądam.. więc dla mnie wyświetlaczem mogła by być nawet żarówka... Pewnie że lepszy bajer jest lepszy... :] ale czasem (przeważnie) co marka to marka... Kup se kino domowe firmy WILSON za 300 pln i powiedz włąscicielowi ONKYO za 8000 ze dla głupiego znaczka nie bedeisz przepłacał... nawet jeśli ONKYO ma pare diodek a wilson super wielki wyświetlacz LCD z milionem kolorów...

 

No pryzykłąd może troche skrajny :D...ale obrazuje że często ludzie wybierają jakiś shit bo łądniej wygląda czy ma wiecej kolorów... czym pocieszą się tydzień czasu a potem te bajery i tak nie będą używane....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegam sprzecznosc w twych slowach.

 

Co do kolorowych wyswietlaczy: IMHO lepeij miec dobry monochromatyczny wyswietlacz, niz kolorowy badziew, na ktorym nic widac nie bedzie.

 

 

Juz tlumacze poprostu za cene ok 350zł jest juz wersja 1GB(odnosi sie to bezposrednio to creative muvo tx fm 512) sorry, ze troche nie jasno napisalem. A co do kolorowego wyswietlacza co wy tak sie uczepiliscie przeciez nigdzie nie zaznaczylem, ze to jest do mnie priorytetem ale napewno jest to mily dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego sie zepsuł po 30 minutach? czy gwarancja producnta polega na tym ze dają nam niesprawne urządzenia i można je wymienic? Jesli juc cosu kupuję to napewno nie po to żeby co pare dni chodzić do sprzedawcy po wymiane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...