Skocz do zawartości
BLANTMEN

Pomocy !

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa dla niektórych wyda się śmieszna, ale mi do śmiechu nie jest :( Ostatnio podczas igraszek z moją ukochaną strasznie rozbolała mnie głowa a świat do okoła zaczął wirować :( Nie wiem co było tego powodem. Wczoraj znów to samo mi się przytrafiło :( Do kogo mam z czymś takim iść ? Do ogólnego czy do sexuologa ? Bardzo prosiłbym o jakąś radę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to mieć jakiś związek z niską krzepliwością krwi.

1738259[/snapback]

nie, bo krzepliwosc krwi nie ma nic wspolnego z jej obiegiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś dowciapny  :wink:  Arnie czasami obraz mi się rozmazuje, ale jak mrugnę to już wraca do normy. W poniedziałek śmigam do el dohtore i zobaczymy jak mnie zdiagnozuje.

1739451[/snapback]

to nie mail byc dowcip :P ja tak mam czasem ze ciemnieje mi w oczach(w takich wypadkach czesto widze tylko ciemnosc zupelnie jak bym oslepl) i musze bardzo sie starac zeby utrzymac rownowage. zapomnialem dodac mam tak samo tylko nie boli mnie glowa i nie dzieje sie to podczas igraszek a podczas bardzo intensywnego wysilku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mojego brata dziewczyna oslepla w pracy. Trawalo to chyba z 30 minut i nie mogla do szefa dojsc. Jak to opowiadala to nie wierzylem, bo jak mozna oslepnac i odzyskac wzrok... ale widac to prawda. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powiesz tylko ze Cie leb boli to Ci powie zebys wzial apap albo ze jestes homeopata :> W najlepszym razie skieruje do neurologa. Tak jakby nie o to chodzi, prawda?

1739527[/snapback]

No mam nadzieje że nie :? Sprawa z lekarzem jest taka, że to jest kobieta ;] W dodatku całkiem całkiem :P No i trochę się krępuje żeby jej powiedzieć że podczas igraszek miłosnych łeb mnie napierdala :wink: AragornPL co masz tak samo ?

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie dzieje podczas gdy krew odplywa z oczu albo nasycenie tlenem jest zbyt niskie. u mnie chyba wydolnosc pluc jest niska. musze sie za jakis sport zabrac. masz moze taki bajer do mierzenia cisnienia?? moze ci sie zbyt wysoko podnosci i jakas migrena czy cos cie lapie

 

tak czy inaczej musisz isc do lekarza rodzinnego bo tylko tam dostaniesz skierowanie do kardiologa :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje że nie  :?  Sprawa z lekarzem jest taka, że to jest kobieta ;] W dodatku całkiem całkiem  :P  No i trochę się krępuje żeby jej powiedzieć że podczas igraszek miłosnych łeb mnie napierdala  :wink:  AragornPL co masz tak samo  ?

1739556[/snapback]

Z tym rozmazywaniem obrazu, czasami robi sie jeszcze ciemno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...