Skocz do zawartości
bartasek 1984

Geil Czy Elixir?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Mam maly problem otoz mam takiego kompa: AMD 64 2800+, ASUS K8N-E, CHIEFTEK 350WGPS, GeForce 6600GT i pamieci 2x512MB ELIXIR PC3200 400MHz CL3 i wlasnie z pamieciami mam problem otoz czy oplaca mi sie je wymienic na takie: GeIL DDR (2x512MB DUAL) PC3500 433MHz CL2 napiecie min2,65V max2,95V???Czy to mi sie oplaca czy nie za bardzo(oczywiscie troszke dopłace:-)?Da sie te moje ELIXIRY podkrecic czy nie za bardzo?A co z tymi GeILami?Da sie z nimi cos w przyszlosci porobic?:-)

Pozdrawiam, czekam na porady i dziekuje wszystkim z góry:-) :-P

BARTAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zadarmo to się opłaca. Przecież ASUS K8N-E z tego co wiem to socekt 754. I dual ci nie zadziała. A jeśli chodzi o częstotliwość to oki. Tylko nie wiem czy tak płya takie obsługuje, ale raczej tak. 2 Ja nie kupuje pamięci 512 mb, chociaż mam elixira 400 MHZ teraz ze wzlędów finasowych. Spaliła mi się 1 GB Kingstona 333 MHZ. I to jest tym czasowe. Szkoda Soltów na pamięć.

 

<<<AlE jAk Za FrEe To BiErZ>>> pOzDrO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

geile geile geile cl2 mówi same za siebie przy 433mhz

elixiry to porazka

Sam jestes porazka !! ale gosc z Ciebie ... ELIXIRY na kosci NANYA bardzo dobrze sie kreca ... tak jak moje HYNIXY D43 prawie wiec nie pisz glupot ... :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestes porazka !! ale gosc z Ciebie ... ELIXIRY na kosci NANYA bardzo dobrze sie kreca ... tak jak moje HYNIXY D43 prawie wiec nie pisz glupot ... :) Pozdro

:blink: :blink: :blink:

1. a sa jakies inne elixiry niz na NANYAnie?? :blink:

2. nie kreca sie....porownanie do D34 jest po prostu zalosne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :blink: :blink:

1. a sa jakies inne elixiry niz na NANYAnie?? :blink:

2. nie kreca sie....porownanie do D34 jest po prostu zalosne....

sa ELIXIRY nie na nanyach (sorka ale nie pamietam na jakich byly) , Jezeli chodzi o ELIXIRY to nie sa wcale takie zalosne bo u mnie szly (N2DS25680CT-5T) z 2005 roku i 31 tygodnia na 2.5-3-3.7 240MHz 1T 2.8v wiec za ta kase to niezly wynik ..

 

Do bartasek 1984 : GeILe bierz bez gadania :) masz 433 pamiatki z CL2 !!

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUBA_TM no może u Ciebie szły na tyle, to miałes szczęscie, tak samo moje TwinMOSy z podpisu idą na 250mhz na 2.5-4-4-8 a są to Mteci które konczą na 220mhz przewaznie...moje poprzednie pamięci, elixiry ledwo robily 400 na cl3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież elixir to marka producenta pamieci nanya wiec nie ma sie co podniecac ze na takich sa kosciach. Na innych nie robia przeciez elixirów. Kiedys sprzedawali DDR400 które nie chciały czasmi chodzić na 400 bo to były 333 podkrecone. Lepsze sa juz goodramy on elixirów wśród których jest straszny rozrzut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam maly problem otoz mam takiego kompa: AMD 64 2800+, ASUS K8N-E, CHIEFTEK 350WGPS, GeForce 6600GT i pamieci 2x512MB ELIXIR PC3200 400MHz CL3 i wlasnie z pamieciami mam problem otoz czy oplaca mi sie je wymienic na takie: GeIL DDR (2x512MB DUAL) PC3500 433MHz CL2 napiecie min2,65V max2,95V???Czy to mi sie oplaca czy nie za bardzo(oczywiscie troszke dopłace:-)?Da sie te moje ELIXIRY podkrecic czy nie za bardzo?A co z tymi GeILami?Da sie z nimi cos w przyszlosci porobic?:-)

Pozdrawiam, czekam na porady i dziekuje wszystkim z góry:-) :-P

BARTAS

robaczku, po prostu sprawdź jak się kręcą te Eliksiry... a nuż dobrze?Wtedy wymiana na dużo droższe( a niewiele szybsze) pamięci może być mało opłacalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież elixir to marka producenta pamieci nanya wiec nie ma sie co podniecac ze na takich sa kosciach. Na innych nie robia przeciez elixirów. Kiedys sprzedawali DDR400 które nie chciały czasmi chodzić na 400 bo to były 333 podkrecone. Lepsze sa juz goodramy on elixirów wśród których jest straszny rozrzut

OT: wspominajac o GOODRAMACH ....

Apropo ich :) Mam na testy 512MB GOODRAM i powiem Ci, że dobrze sie kreca :) 245MHz 2.5-3-3-7 1T a przy 250MHz wszystko ok (system odpala ale SUPER PI na 16M tescie w polowie nie liczy juz) wiec mysle ze by mi poszly na 247 moze :P Mam szczescie jezeli chodzi o kosci bo i GOODRAM=y i ELIXIRY u mnie ida minimalnie na 2.5-3-3-7 1T przy 240MHz

Apropos GOODRAMOW to te zas maja standardowe TIMINGI 3-4-4-8 :o

Nie wiem czemu PRODUCENT tak je oznacza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestes porazka !! ale gosc z Ciebie ... ELIXIRY na kosci NANYA bardzo dobrze sie kreca ... tak jak moje HYNIXY D43 prawie wiec nie pisz glupot ... :) Pozdro

Właśnie sam ten kolo jest porażka :P Kolega Kuba ma racje Elixiry RLZ...mam juz je kupe czasu i sa wypas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja Elixiry są dobre... nie zawodzą mnie :-) nie ma problemu z O/Ca tak pozatym wybór nalezy do ciebie bo to twoja kasa :-) Geil sa drosze. Ja gdybym mial troche wiecej kasy na pamieć wybrał bym Geil :-) Ale Elixirem n ie gardze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...