Skocz do zawartości
Luk@s

Acer Aspire 3613 I Brak Możliwości Przywrócenia Systemu

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem inaczej podzielić dysk na partycję w tym oto laptopie. I gdy już to zrobiłem i wtedy postanowiłem od nowa przywrócić system (ALT+F10) to opcja ta przestała działać (nic się nie dzieje). W BIOSie włączone jest. Niestety z tymi laptopami płyt CD żadnych nie ma. Ukryta partycja nadal istnieje (i wszystko z nią w porządku jest), więc sądzę, że da się coś zrobić z tym. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stąd pewność, że bootowalną płytą z Nortonem Ghostem przeglądałem ukrytą partycję i nawet prawie mi się udało przywrócić system z niej. Niestety, Ghost poprosił o hasło do tego obrazu, ktorego ja nie znam (pewnie recovery Acera samo sobie to hasło "wpisuje").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrycja 15GB więc ok, a niestety właśnie nie zdążyłem backupu zrobić. Na szczęście tata ma Aspire 1692 i jego system zainstalowałem i poinstalowałem sterowniki. Ale fajnie by było jakbym jednak to recovery miał działające z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem w Aspire 5024.Sformatowałem partycję C.Pisałem do Acer Polska, ale oni stwierdzili, że zmiany są nieodwracalne.

Nie uwierzyłem im i zacząłem grzebać i wygrzebałem.Otóż rozwiązanie tego problemu jest banalnie proste.Trzeba odpalić jeden plik o nazwie

MBRwrWin.exe w katalogu C:\Program Files\acer\eRecovery.U mnie pomogło od razu.Ciekawe jak u Ciebie?Daj znać jak poszło na e-mail:kba81@o2.pl.Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...